0

@FcPortoFan1999 bo to słaby trener. Gadałem z chłopakami z berlińskich kasyn i oni też tak uważają

1

Real ma lepszego trenera, Bayern lepszych piłkarzy, czyli zdecyduje sędzia

1

@MessiForeverTheBest ja będę klaskać ale na siłowni

2

Czterech trenerów w tym tygodniu gra o posadę. Slot, Kompany, Arteta, Flick

7

Nie słuchajcie głupot, koniec świata będzie w tym roku, ale nie dziś. Ja właśnie zamówiłem 5 zestawów sushi które zjem z sosem barbekju

4

Dziś Gyokeres strzeli 5 goli i to najważniejsze

0

@FCB24 ten pierwszy dzień to za rok jest możliwy patrząc na to gdzie wm się odbędzie

1

Xddd speed będzie bił na wm. Ale walić to, przynajmniej Main event nepotysta alkoholik będzie miał przeciwnika na swoim poziomie. Najważniejsze że Goat pięknie dziś pocisnął tchórzom z tko. Oby the rock tylko nie wrócił. @PatrychoO

2

@Kozinho. Wyślij mi swoją pensję. Potrzebuję na jedzenie

5

@gumaz pierścionek jakiś tani dosyć, tandeta i szalik

2

@gumaz zawsze można zagrać lepiej

9

Polskie wesela to wstyd i kicz a zwłaszcza jedzenie. Pamiętam jak na jakimś weselu przed toastem poszedłem na szybko do Sklepa kupić patelsona i kurczaka warzywka przyprawy jakieś makaron, idealnie na toast zdążyłem, a goście się gapią na mnie dziwnie, widać zazdrość w ich oczach, kelneria, kucharze na kuchni, wszyscy w szoku. Żałosna mentalność, przynajmniej sobie zjadłem smacznie.

3

Dwa mecze kibicowania Gyokeresowi już za mną. Jeszcze dwa i można kończyć ten dramat. @Kessie

2

Tragedia. Wybrałem się do Kraju Basków i 19 letni chłopak z Lyonu spuścił mi ostre manto

2

@gumaz a co do Kebinatshipiego bo to ciekawy przypadek. Jak gość z taką budową ciała może łamać 10 sekund na setkę i być szybszy niż ja. Jakbym przestał oglądać lekko i ktoś by mi pokazał jego zdjęcie to w ciemne mówię że to biegacz na 5000 jakieś. W życiu bym nie powiedział że to gość na rekord świata na 400 i poniżej 9.90 na setkę

1

@gumaz zależy jakiego, Tebogo? Na 100 procent nie. Kebinatshipi po tym co pokazał na 100 metrów to też nie. Ale pobiegnę 200 szybciej niż najszybsza kobieta na świecie. A na 60 obu bym ich zrobił

4

Po kwietniu zawsze przychodzi maj. Straszne to. Co jeśli za miesiąc Hiszpan o inicjałach RM i powie że jestem mu potrzebny. @mekston

0

@FcPortoFan1999 ty oglądasz mecze a ja nie mam co włożyć do gara

4

Podniedziałek wielkanocny trzeba zacząć od wizyty w maku to podstawa tak

1

@gumaz 9.96 ale się bardzo zdenerwowałem jak zobaczyłem że ten chudy z Botsawny zrobił 9.89 na krajowych zawodach.

1

@Mario96w parę sekund? Przerwę kiedy na benchu kiedyś wydłużyłem do jakoś 10 minut bo dziewczyna przede mną robiła bułgary

1

@PatrychoO istotne pytanie czy ten z goatem i frajerem Zebraxtonem czy ten bez.

0

W pucharze króla będzie trzeba w tym sezonie kibicować Real Madryt.

1

@mekston nie wspominaj mi o tym trenerze nigdy więcej. Jestem zwolennikiem nieuczciwie zwolnionego, prawdziwego trenera którym zawsze będzie dla mnie Xavi

0

@agaFCB Shrek to fickja literacka zwykła.

10

Dramat. Jestem pijany a kuzyn zaczyna pisać do jakiś koleżanek z Katowic..

0

@Transu96 ted dibijasi

1

@PatrychoO Kenny omega powiedział niegdyś że w przyszłości Main eventem WM będzie Logan Paul vs Mr Beast. Nie lubię tego człowieka za jego powiązania z braćmi young baks Jackson, ale jakby przeprosił CM Punka to się z nim kompletnie zgadzam

3


Smutne to ale zrobił coś pożytecznego i menele bracia stracili pasy przez niego. No i nie jest aż tak na siłę wpychany. @PatrychoO

0

@Janas11224 oni się nigdy nie nauczą. Metju to za karę nie powinni go zabrać na Roubaix za to co dziś odwalał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?