Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston widzę to, ale tylko na clayu
0
@majkiii i finał ligi mistrzów jeszcze z nimi
0
Kibicujemy nie tylko piłkarzom ale też panom sędziom! @mekston
0
@mekston od 3 sezonów Clay to nawierzchnia Huberta. Jeśli awansuje kiedyś z powrotem do 4 rundy szlema to wracam do oglądania tego sportu
3
Dobra 10 koców, kołdra, poduszki, światło zgaszone i można oglądać Alvareza, do tego nachosiki maczane w sosie czekoladowym. I tak bardzo się boje.
2
@FCB_dimiC no niestety od tygodnia już nie natural
1
@blakkudium nie oglądam
2
@gumaz najgorzej będę mieć z mieszkaniami w Algierii, Dominikanie, Jamajce i Senegalu
4
Miesiąc i jeden dzień do moich 23 urodzin, tak. Chyba najwyższy czas iść do notariusza i spisać testament. Starość nie radość
0
Alvarez dziś strzeli coś. Trzeba to zaakceptować. Trzeba się z tym pogodzić. Nasz klub nie jest w stanie zatrzymać Alvareza. Ale chłopaki muszą strzelić więcej niż strzeli Alvarez. Albo dać Araujo żeby go brutalnie sfaulował, bo wolę grać 10 v 11 ale bez Alvareza, niż 11 v 11 ale przeciwko Alvarezowi
0
Dziś Slot gra mecz
6
Przed snem trzeba wypić energetyka dzik. Bez cukru, mam problem z zasypaniem po napojach z cukrem
0
@barcelonaLM dramat
0
Niestety w drugiej połowie kiedy już bardziej liczyła się strategia niż piłkarze, Arbeloa pokazał wyższość nad Kompanym, całe szczęście że Real piłkarze są słabi
1
Brawo Gyokeres(3 raz już w ostatnim czasie) i spółka. Nie dla promocji Sportingu
1
@PatrychoO bramkarz Sportingu
0
@Encore po co promujesz tych zdrajców? Nie dla Sportingu+
1
Nie mogę się do Danhausena dodzwonić dramat. @PatrychoO
1
@PatrychoO jak nie będzie Myster Bista to nie oglądam
3
Dziś sobie trochę range roverem pojeździłem po autostradzie.
6
Raj dla jelit, kapusta kiszona z kefirem przed meczem to podstawa.
0
@FcPortoFan1999 bo to słaby trener. Gadałem z chłopakami z berlińskich kasyn i oni też tak uważają
1
Real ma lepszego trenera, Bayern lepszych piłkarzy, czyli zdecyduje sędzia
1
@MessiForeverTheBest ja będę klaskać ale na siłowni
2
Czterech trenerów w tym tygodniu gra o posadę. Slot, Kompany, Arteta, Flick
7
Nie słuchajcie głupot, koniec świata będzie w tym roku, ale nie dziś. Ja właśnie zamówiłem 5 zestawów sushi które zjem z sosem barbekju
4
Dziś Gyokeres strzeli 5 goli i to najważniejsze
0
@FCB24 ten pierwszy dzień to za rok jest możliwy patrząc na to gdzie wm się odbędzie
1
Xddd speed będzie bił na wm. Ale walić to, przynajmniej Main event nepotysta alkoholik będzie miał przeciwnika na swoim poziomie. Najważniejsze że Goat pięknie dziś pocisnął tchórzom z tko. Oby the rock tylko nie wrócił. @PatrychoO
2
@Kozinho. Wyślij mi swoją pensję. Potrzebuję na jedzenie