1

@barcelonaLM Federer mógłby wypić pół litra i zlałby Greka ostro na korcie, oczywiście chodzi mi o Rogera w obecnym stanie

1

@mekston z Rogerem też miał odpaść, a rok później jakieś turnieje pożegnalne się odbyły

2

Dawaj Andy dla Badosy

2

Samo męczenie się z gościem z metalowym biodrem, to jakby zawodnik UFC przyszedł do przedszkola i wygrał walkę na punkty

0

Niech wyjdzie do prime Murraya, z szatni by nie wyszedł nawet ze strachu

0

Niech Murray powie Grekowi, że Beret jest od niego przystojniejszy, może wtedy się pogubi

0

@KobeFR u mężczyzn Tsisipas i Barrett
U kobiet Emma Ryba Badosa itp

0

Ale że Med swojego ulubionego przeciwnika prawdopodobnie pokona

0

Przy dobrym meczu. collins i Bencic do ogrania, żeby tu nic nie odwaliła

0

Tsisipas faktycznie jest tu mocniejszy od Ruuda

0

@Jarema2000 na własne życzenie Jonas przywalił, ciągnąć go przez cały czas od ataku, zwłaszcza że Jonas nie musiał dziś atakować, bo na czas są na podobnym poziomie a przewaga była wystarczające.

0

Grek mógłby Ruuda tu pokonać

3

Wawrinka jaki to jest groźny człowiek, znaczy wiadomo tera jest słaby, ale wciąż się pamięta jak odebrał Novakowi szanse na przejście do historii

0

Oby Murray załatwił to czego nie zrobił Thiem

1

Oby jedynym przystojnym tenisistą który dziś wygra był Beret, dawaj Thiem wygraj to

3

@wasacz lepiej dla niego by Huberta nie spotkał
Swoją drogą Roger z marszu bez treningów robi tu wielu next genów typu Grek

5

Powinni zrobić super finał Djoković Hurkacz do 10 wygranych setów i zakończyć ten turniej

1

A se Carlos pokona łatwo dziadks

0

@karolszymek Nie umiem wybrać między Puyolem i Iniesto

0

Grek to na turniej kto przystojniejszy z Beretem, a na trawie to co najwyżej z Ruudem może grać

1

@barcelonaLM Nie no do Novaka mu sporo brakuje, ale od Nadala jednak wydał się większym chamem na karcie, ale słusznie bo to nie jest sport dla grzecznych nudnych chłopcow (Ruud)

0

Co ten ożenił odwalił, jednak te Kanadolce się nie nadają

1

Już jutro rozpoczyna się ostatni turniej Djokovicia w karierze, świetny tenisista, ale Roger też był świetny

0

@partymaker Musi do wmki trzymać, bo Cody chyba tera nie ma sensu, Rocka nie ma, Orton wątpię

3

I w takiej sytuacji powinien Priest wchodzić, a gala nawet spoko, ale skrócili trochu Balor Rollins za bardzo

0

Uso menele ....

3

Priest powinien dziś Tribal chiefa próbować chasingowac przynajmniej śmiesznie byłoby

0

Matko babcia w money in the bank matchu

0

Grayson waller lepszy Theory

0

Jakiś wiarygodny przeciwnik dla ring generala i dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?