Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Hurkacz dziś wygra, a w finale Tjafu do pokonania
0
@FcPortoFan1999 Piękny to zawsze na trawie musi skilla pokazać, przynajmniej ma Badose
0
Niestety tenis to sport dla buców, nie miłych nudziarzy jak Ruud
0
@mekston ja po prostu nie rozumiem jak ktoś taki może 3 razy być w finale GS
1
Może jednak faktycznie to Roger jest goatem, mimi gorszego h2h i mniej liczby wielkich szlemów, ale z drugiej strony nigdy nie grał finału z kimś takim jak Ruud
48
Ale im zazdroszczę tego Rodriego, jakość i w ataku i w obronie
1
@Popitek12 Tego nie wiem, ale Rune i Zverev w formie byliby znacznie trudniejszymi przeciwnikami dla Serba
0
Zverev jeszcze nie wrócił do formy, czyli 23 wielki szlem brawo... Ruud w finale, a więc może rację mają, że to Federer jest goatem
0
@FcPortoFan1999 tylko Cwelew
0
Oby tylko Zverev nie okazał się nowym Wawrinko dla Novaka
0
@ranger3120 Ruuda by pokonała z top 500, ale to tyle
1
Oby Novak odpalił tryb zbrodniarza wojennego
0
@Kapiczek Jorginho był w top 5 to i Martinez powinien tam być, ale maks 3 miejsce oczywiście
0
Fajny byłby pojedynek Świątek vs Ruud
2
@koziar dobra jest, ale wkura swoim jeczeniem
0
Młody błagam ratuj nas przed najludniejszym tenisistą w top 100 w historii
0
Cieszę się że mój rocznik ma tak miłego reprezentanta jak Rune, fajny chłopak
0
Jeśli Rune wygra to będzie można powiedzieć że w półfinałach 4 najlepszych graczy turnieju
1
Piękny staje się bohaterem publiczności
1
Błagam byle Serb nie dostał jakiegoś bolesnego wpier****, który by go osłabił mentalnie przed Wimbledonem
0
Nie ma co osądzać jeszcze, ale zapowiada się na stracone pokolenie tenisistów urodzonych w latach 90, choć Med po roku słabej gry jakoś se radzi, Zverev powoli wraca, ale i tak ciężko im będzie z Carlitosem
0
Grek nawet nie udaje chęci wygrania tego pojedynku
0
@bart_azz Ciężko mu może być z Medem i Alcarazem, a na trawie nikt inny nie potrafi grać
1
Gunn się postarał z tymi Strażnikami 3, jeden z lepszych filmów MCU
0
Uwielbiam Kaczkę, ale z Serbem niech nie wygrywa
1
@Kgorecki2500 ja kiedyś przeszedłem Connora całkowicie podporządkowanego systemowi, na tyle dążyłem do zwycięstwa Connora, że specjalnie Markusem przegrałem z nim solowe. Ale i tak najfajniej mi się grało Markus full rewolucja.
1
@Cotutajsiedzieje 20 cm she said, niestety tak też bywa
0
@FcPortoFan1999 ktoś musi Ruuda w końcu pokonać, może młody, bo u Zvereva lepiej ale to jeszcze chyba nie to
0
Ech Jarry, a mógłby chłop ratować tenisa przed Ruudem
0
Niestety Serb będzie musiał rozwiać problem Alcaraza osobiście