Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby USO byli w main evencie, z całym szacunkiem dla Ripley i Flair to podbudowa feudu jest słaba
0
Ale fajnie nawet KSI ogarnęli
1
Świetna walka, Gable jest cudownym wrestlerem i Montez też
1
Całym sercem z Alpha Academy
0
Cieszy mnie wygrana Austina, ale mogli jakoś inaczej to zrobić.
0
@zadafcb kontrolowersyjna opinia, oby Romek obronił
3
Dawać La Knighta na WrestleManiiii
1
@Medium ja tam wolę dom na skraju niczego, ale ogólnie mam sentyment do pana K
1
@Medium fury z Usykiem byłoby spoko, ale Gipsy King go jednak robi.
2
Szkoda Hubisia, zwłaszcza że clay się zacznie..
0
@Sau_Ron z Konfederacji to szacunek się należy Korwinowi, bo ma jakoś charyzmę. Może jeszcze Mentzenowi się należy, ale to niewielki.
0
Potencjalny bunt Péreza może jakkolwiek uratować ten sezon, ale Rosbergem to on nie jest
0
@okiemtypera_lucaxx95 przecież Najman jest najlepszym freakem w historii
2
Nico Rosberg to był jednak gość, wiadome było że na 14 milionów pojedynków z Hamiltonem, tylko raz może wygrać i faktycznie wygrał, a potem se uciekł, ale dał sporo emocji. Bottas nawet jakby się zbuntował, to nawet przy dużym pechu Hamiltona nie miałby szans, tak samo Perez nie pokona Maxa
6
Fajny będzie ten pojedynek dwóch najlepszych napastników na świecie Haaland vs Chupo
0
Benfica robi w tym roku to czego Ajax nie zrobił w 2019
0
@kosmos91 dlatego że Sevilla to taki Real Madryt ligi Europy, oni też ledwo wygrywali, ale
0
Liga mistrzów dla Realu, liga europy dla Sevilli, niestety tak musi być przynajmniej la Liga najlepsza
0
@FcPortoFan1999 w ogóle lola się w 2023 ogląda na Twitchu? Ktoś z Polaków jest obecnie topko?
0
@FcPortoFan1999 Rekkles to świetny adc
1
@P33ck wszystko to po to by Napoli wygrało Serie A, a potem w lidze Mistrzów trafią na jakiś Real i będzie płacz
0
@FcPortoFan1999 kiedyś tak myślałem o Domenie P i Timim Z
0
Co by się nie działo Roglic zawsze będzie najbardziej utalentowanym skoczkiem w historii, ciekawe jakby się potoczyła jego kariera gdyby nie upadek w planicy
0
@LionelM95 ja zdałem prawo jazdy za 17 było ciekawie dość
0
W przypadku wygranej LM przez City zp dla Haalanda czy Ronaldo?
1
Niech Porto spróbuje bokiem wyeliminować Inter.
0
@tomek8756 a nie było Islandii przypadkiem?
0
Z jednej strony fajnie jakby Arsenal wygrał w końcu PL, z drugiej fani Arsenalu mogą się stać zbyt bardzo agresywni
0
Oby jak najwięcej walk Hamiltona z Alonso w tym sezonie.
0
Zajc w niesamowitej formie, w sumie jednak z najbardziej nieobliczalnych skoczków