0

@Barca_Big_Moment przystojny Włoch w tym wypadku to zgarnia

0

Ale że Ruud przejdzie prawdopodobnie przez 1 rundę..

0

No kur... To co ćwiartka dla Norrie czy Dimitrova? Może ktoś inny

0

Ale że Novak przełamany

0

@Sulimo spoko trylogia, ale Gandalf to zwykły, bity frajer

2

@Rust_Cohle każdy heteroseksualny mężczyzna simpuje do Huberta, nic dziwnego

0

@Kidd obiektywnie to jest faworytem swojej ćwiartki, a najgroźniejsi powinni być Dimitrov i Norrie, ale nie jest żadnym pewniakiem jakimś dużym

4

Już niedługo zwycięzca tegorocznego Wimbledonu zagra swój pierwszy mecz

2

@MesQueUnClub96 baranina, ogólnie nie przepadam za kurczakiem w kebabie

1

Czy drink koktajl białkowy(²⁶g białka na 100gramów) plus wódka i kubek z lodem to dobry pomysł?

1

To co kto przegra w finale, przystojny Włoch czy Nadal? A może Kanadol..

1

@MesQueUnClub96 włoski przystojniak albo Nadax pewnie

4

Smutno trochę pierwszy raz od 2010 nie kończyć w czerwcu roku szkolnego

0

@MesQueUnClub96 to fakt, ale po co rywale mają ryzykować zdrowie.

3

Hubert Hurkacz wygrał Wimbledon 2022, wszyscy rywale się wycofali.

0

Za mam tę moc oby wygrał

5

Hurkacz tak dobrze masakruje rywali, że ich trenerzy wychodzą w trakcie meczu.

0

@Lola120 jaki masz samochód?

5

Hubert Hurkacz wysłał mocne oświadczenie do pseudo gwiazdorów tenisowych

3

Już dziś Kyrgios pierwszy raz w życiu będzie bał się swojego przeciwnika

1

@tomek8756 trzeba zazdrościć Gdańskowi

1

Hurkacz jak zwykle świetnie się ubrał

2

Aj szkoda mi tego Murray, nie napalm się jakoś mocno na Wimbledon w jego wykonaniu, ale zawodników ogarniających trawę jest bardzo mało

1

W końcu Gasly coś dobrze pojechał

1

A jutro Murray vs prawdopodobnie najprzystojniejszy tenisista w historii, lubię Matteo, ale oby Szkot wygrał

2

Nie będę zdziwiony jeśli Murray pokona Pięknego Greka

0

@DonMatteo901 matko ile debili tam w komentarzach..

2

@FC1899Barca jak Luka w Prime nie jest lepszy od Yzyla czy KDB nawet, a co dopiero mówić o takich piłkarzach jak Xavi czy Iniesta. Jedynie broni go fakt, że od wieku lat jest na wysokim poziomie

0

@Vebrol jeszcze Wardęgi brakuje

0

@bartekvisca Novak i Serena, ale nie w jednym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?