Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment przystojny Włoch w tym wypadku to zgarnia
0
Ale że Ruud przejdzie prawdopodobnie przez 1 rundę..
0
No kur... To co ćwiartka dla Norrie czy Dimitrova? Może ktoś inny
0
Ale że Novak przełamany
0
@Sulimo spoko trylogia, ale Gandalf to zwykły, bity frajer
2
@Rust_Cohle każdy heteroseksualny mężczyzna simpuje do Huberta, nic dziwnego
0
@Kidd obiektywnie to jest faworytem swojej ćwiartki, a najgroźniejsi powinni być Dimitrov i Norrie, ale nie jest żadnym pewniakiem jakimś dużym
4
Już niedługo zwycięzca tegorocznego Wimbledonu zagra swój pierwszy mecz
2
@MesQueUnClub96 baranina, ogólnie nie przepadam za kurczakiem w kebabie
1
Czy drink koktajl białkowy(²⁶g białka na 100gramów) plus wódka i kubek z lodem to dobry pomysł?
1
To co kto przegra w finale, przystojny Włoch czy Nadal? A może Kanadol..
1
@MesQueUnClub96 włoski przystojniak albo Nadax pewnie
4
Smutno trochę pierwszy raz od 2010 nie kończyć w czerwcu roku szkolnego
0
@MesQueUnClub96 to fakt, ale po co rywale mają ryzykować zdrowie.
3
Hubert Hurkacz wygrał Wimbledon 2022, wszyscy rywale się wycofali.
0
Za mam tę moc oby wygrał
5
Hurkacz tak dobrze masakruje rywali, że ich trenerzy wychodzą w trakcie meczu.
0
@Lola120 jaki masz samochód?
5
Hubert Hurkacz wysłał mocne oświadczenie do pseudo gwiazdorów tenisowych
3
Już dziś Kyrgios pierwszy raz w życiu będzie bał się swojego przeciwnika
1
@tomek8756 trzeba zazdrościć Gdańskowi
1
Hurkacz jak zwykle świetnie się ubrał
2
Aj szkoda mi tego Murray, nie napalm się jakoś mocno na Wimbledon w jego wykonaniu, ale zawodników ogarniających trawę jest bardzo mało
1
W końcu Gasly coś dobrze pojechał
1
A jutro Murray vs prawdopodobnie najprzystojniejszy tenisista w historii, lubię Matteo, ale oby Szkot wygrał
2
Nie będę zdziwiony jeśli Murray pokona Pięknego Greka
0
@DonMatteo901 matko ile debili tam w komentarzach..
2
@FC1899Barca jak Luka w Prime nie jest lepszy od Yzyla czy KDB nawet, a co dopiero mówić o takich piłkarzach jak Xavi czy Iniesta. Jedynie broni go fakt, że od wieku lat jest na wysokim poziomie
0
@Vebrol jeszcze Wardęgi brakuje
0
@bartekvisca Novak i Serena, ale nie w jednym roku