8

Tylko speluna mma

2

Szkoda Majora, ale zbyt bardzo zmasowal.chyba, ledwo się ruszał

0

I bardzo dobrze dwie najbardziej utalentowane graczki w tourze

0

W sumie jeśli Cori będzie w finale to może być ciekawa wojna fanów Igi i Coco, jeszcze brakuje fanów Emmy tylko

0

Kibicujcie Marin Cilic, Chorwacja a nie jakieś inne

0

@tomek8756 Jak coś nie popieram zdrad, ale obiektywnie to chyba Pique jest trochę wyżej jeśli chodzi o atrakcyjność

0

Teraz czas na pana Chorwata

6

@Encore kochają go wszyskie zawodniczki, boją się go wszyscy zawodnicy

0

@BartqRKO trawka czy ao?

8

@Momals11 i zarabia dużo

0

Matko Daria co ty rbisz?

2

Ech boli, ale bywa i tak. Brawo Rafa, świetny mecz, oby nie ostatni

0

Powinni w tenisie jak w f1 safety cara dawać

0

Za Narnię i za Aslana

1

Chłopaki nie mogą bez siebie żyć.

0

@MESSIah16 Zverev pierwszy raz w życiu pokonał topowego zawodnika w gs, pytanie czy to wyjątek, czy pokonanie Alcaraz mocno podbuduje mu psychikę i zacznie kosić

0

Ostatni raz mnie tak bolało, jak dziewczyna nie odpisała koledze

0

Fanom Serba to prostytutki płacą...

1

Ale pięknie ubrał się Serb

3

To teraz czas na Serba

0

Pokonał zawodnika z topu w szlemie, wow

2

W jakimś tysiaku by nie przepie.... Tego

0

Błagam panie Zverev, nie rób pan Zvereva wielkoszlemowego

3

@Medium po 18 alkohol jest nudny

0

Rune faworytem swojej połówki, czy jednak Sinner(ja w niego nie mogę wierzyć)?

3

Pomijając, że Hurkacz to najwybitniejszy sportowiec w historii, to te turnieje na clayu w tym roku wyjątkowo dobrze jak na niego, a mogło być nawet lepiei

1

@MesQueUnClub96 okazał litość, może po zmasakrowaniu Rogera ma wyrzuty

1

Dobrze Rune, jazda z Pięknym

3

@PatrychoO niech puści Cypisa

0

Hurkacz jest sprawiedliwy, za dobre wynagradza, za złe karze. Widocznie uznał, że Ruud jest dobrym człowiekiem. Teraz tylko czekać jak zniszczy wszystkich w Wimbledonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?