Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB już myślałem, że chodzi o Hurkacza..
6
@PodkarpackiKibic nienawiść nie, ale irytacja, że jest agresywnie promowany przed media, które jednocześnie dowalaja najlepszemu piłkarzowi w historii
0
@michal26 Ech różne gusta, dla mnie to jest poziom Brazil
0
@Pogba Szeliga jest dobrym heelem
3
Szczerze Tańcula powinien być helem, zwłaszcza, że jego kolega to największy monster heel federacji, a Murany powinni przejść face turn
0
Hurkacz jak na mistrza przystało oddał mecz dzieciakowi, a teraz wygrywa sobie debla.
0
Hurkacz to król, a jego rywale z Alcarazem na czele mają małego, takie fakty
0
@VamosRakieta bez jabłek jest spoko
1
Szczerze lepszego Maine eventu nie mogło być, tak powinny wyglądać walki freakowe
0
Dawać Macedonia za Grecję
0
@BulaKG to już Brazil jest lepsza
0
@JustBarca Oliwka Brazil lepsza
25
Kujcze, niby dziewczyna mnie zdradziła, ale z przyjacielem więc spoko
0
Alcaraz wygląda na człowieka, który zabiera rówieśnikom kanapki.
0
@GeraltzKatalonii Kości zostały rzucone
1
No to trzeba wypić z dwa Red bulle
1
@MesQueUnClub96 Zajc chyba skakał powyżej
4
@tobiasson92 mistrz prawej strony, przebił wielokrotnie Kubackiego
1
Ciekawe czy te drajvery dwa by z placu wyjechały na egzaminie.
1
Alcaraz to typ o którego się martwisz
1
@bartas97 Max, Młody Sainz i Gasly
0
Ależ słaby Mclaren
3
@mekston Biedny Albin jest biedny
1
@Vebrol Ronaldo jakimś super przystojniakiem nie jest, zwłaszcza przy takim Giroud czy Pique
0
Szkoda tego Zajca
1
Neymar 12 zawodnik Realu
0
To co, kto do Haasa?
0
@Firestone Krzysztof B z jego partii
0
Ciekawy finał się zapowiada, z jednej strony Estonka mimo słabego występu w AO, to najmocniejsza po Barty zawodniczka w tourze w ostatnich miesiącach, z drugiej Iga jest chyba najmocniejsza w karierze na hardah
0
Szkoda Hurkacza, dużo nie brakowało