0

@KacperVEB już myślałem, że chodzi o Hurkacza..

6

@PodkarpackiKibic nienawiść nie, ale irytacja, że jest agresywnie promowany przed media, które jednocześnie dowalaja najlepszemu piłkarzowi w historii

0

@michal26 Ech różne gusta, dla mnie to jest poziom Brazil

0

@Pogba Szeliga jest dobrym heelem

3

Szczerze Tańcula powinien być helem, zwłaszcza, że jego kolega to największy monster heel federacji, a Murany powinni przejść face turn

0

Hurkacz jak na mistrza przystało oddał mecz dzieciakowi, a teraz wygrywa sobie debla.

0

Hurkacz to król, a jego rywale z Alcarazem na czele mają małego, takie fakty

0

@VamosRakieta bez jabłek jest spoko

1

Szczerze lepszego Maine eventu nie mogło być, tak powinny wyglądać walki freakowe

0

Dawać Macedonia za Grecję

0

@BulaKG to już Brazil jest lepsza

0

@JustBarca Oliwka Brazil lepsza

25

Kujcze, niby dziewczyna mnie zdradziła, ale z przyjacielem więc spoko

0

Alcaraz wygląda na człowieka, który zabiera rówieśnikom kanapki.

0

@GeraltzKatalonii Kości zostały rzucone

1

No to trzeba wypić z dwa Red bulle

1

@MesQueUnClub96 Zajc chyba skakał powyżej

4

@tobiasson92 mistrz prawej strony, przebił wielokrotnie Kubackiego

1

Ciekawe czy te drajvery dwa by z placu wyjechały na egzaminie.

1

Alcaraz to typ o którego się martwisz

1

@bartas97 Max, Młody Sainz i Gasly

0

Ależ słaby Mclaren

3

@mekston Biedny Albin jest biedny

1

@Vebrol Ronaldo jakimś super przystojniakiem nie jest, zwłaszcza przy takim Giroud czy Pique

0

Szkoda tego Zajca

1

Neymar 12 zawodnik Realu

0

To co, kto do Haasa?

0

@Firestone Krzysztof B z jego partii

0

Ciekawy finał się zapowiada, z jednej strony Estonka mimo słabego występu w AO, to najmocniejsza po Barty zawodniczka w tourze w ostatnich miesiącach, z drugiej Iga jest chyba najmocniejsza w karierze na hardah

0

Szkoda Hurkacza, dużo nie brakowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?