Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ech niby nigdy nie doświadczyłem nieprzyjemności z powodu bycia niskim (1.82) ale to i tak smutne. W 2 gimnazjum miałem 1.80 i masakrowałem dużo liczbę kolegów wzrostem a teraz 2lo i tylko 2cm więcej. Tracę już nadzieję, na 1.85 zresztą teraz mężczyzna zaczyna się od około 1.88. dziewczyny gardzą niskimi, ale mężczyźni też, nawet niscy gardzą niskimi. Pozdrawiam wszystkich niskiego wzrostu trzymajcie się.
0
@tomek8756 Szczerze dla mnie jest za niski przez co niereprezentatywny. Prezydent powinien mieć co najmniej 1.85 by dobrze się prezentował na arenie międzynarodowej
0
Wyrównany konkurs, ale mimo wszystko Lindvik faworytem.
0
Będzie groźny Uber
4
Aj ciężko Dawid z taksówkarzem będzie miał
0
@Michvl Sato też wygląda nawet spoko, ale jemu to dużo cm brakuje.
4
kocham komentarz Babiarza, jest bardzo pozytywny.
1
@MesQueUnClub96 1.84 źle nie jest, ale jakby miał takie ponad 1.90 ech
1
@MesQueUnClub96 Wellinger jest bardzo przystojny, szkoda że niezbyt wysoki.
0
@HERORICH2 nikogo to praktycznie nie obchodzi, natomiast gdyby mogło skrócić wzrost to by przestali palić
1
Wow Tande oddał dwa dobre skoki.
0
Kraft w przyszłości będzie jednym z najlepszych w historii, świetny, równy skoczek.
0
@MESSIah16 w Monice i Izabeli nadzieja. W ogóle trochę nie ogląd Alem biegów i szokiem było dla mnie że Stupak to Biełorukowa, jak ona się poprawiła względem ostatniego startu pod alpe cermis. No i 6 zawodniczek walczy o kulę kurde licze na Brenan
0
@Majkel34 Amman to poziom Gregora Morgiego i Jensa, za nimi Kraft i Martin przed nimi dwóch Polaków i dwóch Finów.
0
Wraca stare Schalke
0
The streak is over.
0
Aj chyba loteria jednak
0
Wątek też dobrze, a Wolny na większych skoczniach przy dobrych warunkach jest mocny.
0
@SonBarcaGoku Ten Nykanen ok w sumie, ale Małysz jak dla mnie 3. 4. Ahonen.
4
Kolejny rok kalendarzowy że zwycięstwem. Absolutny numer 1 w historii.
0
O nie. Jak? Mam rocznikowo 18lat. Jak mogą się dzieci w ogóle rodzić po 2010? Jeszcze w czerwcu muszę miłość wyznac.
8
Najważniejsze, ze Stoch oddaje równe skoki, z czym był problem na początku sezonu.
0
Zwycięzca w pierwszej 6.
1
Ciekawa ta druga seria oby tylko wiatr się utrzymał.
1
Kurde jak Niemcom nie kibicuje, tak Eisenbichlera kocham za jego reakcję, dla mnie najbardziej pozytywny zawodnik w Pucharze Świata, szkoda tylko, ze czasem ma zbyt wysokie noty
0
Kurde nie jestem kibicem Niemców, ale Markusa bardzo lubię za jego reakcje, mieszane uczucia.
0
Szkoda mi tej Atalanty, ale w drugiej połowie zmienili się z najładniej grającej drużyny w przeciętniaka, który się broni
0
@Kuracjusz Chyba żartujesz. Dyska powinna być tylko na tdp. Sprinterzy często się tak przepychają. Po prostu dziś stała się tragedia, ale nie ma co karać Dylana zbyt mocno
0
@NeroTFP Muriel z ławki
5
@VamosRakieta Morata