0

Wow już ponad 5 miesięcy jak pan w garniturze zabrał mi miłość życia. A tak fajnie było, najgorszy jest brak perspektyw, że to wróci, jeszcze dwa miesiące temu wierzyłem, ale rozumiem to.

2

Nie odwołujcie matur.

1

Ciekawostka blackpill jest spoko, ale duża część wyznawców tego jest niestety toksyczna. Nawet bardzo duża.

0

@AmigoBlancos Tak zupełnie szczerze, to mam wrażenie że kibicom Realu otworzyły się oczy co do Benzenu, kiedy Ronaldo był już w Turynie. Oczywiście nie każdego to dotyczy.

0

@Encore ja bym chciał łatwe zwycięstwo Realu by przegrali w finale będzie beka lepsza.

0

Ronaldo powinien zrobić to co Marcin Luter

0

@Bykunn Trujbojarzowi ciężko będzie trenować bez pakierni.

0

@AmigoBlancos Chelsea i Real.

1

Isco wejdź na boisko.

0

Czy piliście kiedykolwiek napoje procentowe?

0

Bruno Fernandes overrated czy underrated?

0

@clyde oczywiście, że liczy się wyłącznie wygląd i nie przeszkadza mi to . Gorzej tylko, że na urodzie kobiet się nie znam kompletnie, natomiast w urodzie mężczyzn jestem ekspertem i trzeba.miec więcej niż 185 cm wzrostu i dobra linie szczęki, bo to najważniejsze.

0

Odegaard to przyjaciel, mimo, że go nie znam i jest z Realu.

2

@macio_944 Niestety też się tego obawiam, a jedyne argumenty Ronaldo są takie, że jest wyższy i bardziej medialny, piłarsko Messi go masakruje. Oby za 10 lat taka opinia, że Ronaldo był lepszy nie przeważała. :(

1

@Encore ja jestem trenerem mojej byłej

1

400 płotkowiec pobiegł 800 i wygrał, wow, ale szkoda Adama.

0

No i super Kacper. Nawet wysoki chłopak.

2

Lubię rap dla dzieci, słucham, ale to jest niepotrzebne na tych galach i przedłuża ech.

0

I o to chodzi w fame, piękny powrót do starych gal, a nie jakieś sportowe walki.

0

Szczerze mój rówieśnik 2 do 1 powinien wygrać ech

0

Ech no i muszę oglądać fame. Mi o, że z YT ostatnio oglądam tylko Friza i jego ludzi, ale ten Blonsky to nawet przystojny jest oby wygrał

1

Wow bardzo dobry skok

0

Taki sobie konkurs. W ogóle Kraft legenda, być może będzie najlepszym skoczkiem w historii.

0

@Damian11 ja tam uwielbiam jego wpadki i uważam, że w duecie z kimś merytorycznym by super wypadł, byle Przemysław komentował Braci Prevc Polaków i niespokrewnionych Sato

0

@Mixtape Chyba Hemswortha nie widziałeś nigdy.

0

@Transu96 Kasjo jest przystojniejszy i wyższy.

0

@msmsms ja jestem ekspertem od męskiego wyglądu. Na kobietach się słabiej znam. W naszej drużynie najprzystojniejszy jest Pike

0

Niesamowite show pana Przemysława. Jedynie Sadreeva szkoda.

1

Jutro mój kilka dni starszy rówieśnik Sadreev zostanie mistrzem świata w skokach.

1

No i pięknie. Jako fan Serba mam nadzieję, że Nadal nie wygra we Francji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?