Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie walczy młody Kyrgios z dobrym zawodnikiem tenisa, Thiemem, będzie ciekawie jak wygra, ale ja jestem fanem Novaka i oby wygrał Austriak.
0
Ech nie.ma pana Przemysława.
0
Chris Evans czy Chris Hemsworth, który jest waszym zdaniem przystojniejszy? Jak dla mnie Evans spoko, ale Hemsworth wyższa liga.
0
@TheNekro94 ja przy tym samym wzroście mam 65 i trójbuj trochę trenuję. Jakby się chciało mieć te kilka cm więcej ale 17 lat, jest mała nadzieja. Ech
2
@tomek8756 jak masz powyżej 190 wzrostu i wysunięto szczękę, brak zakoli, szerokie barki i wąskie biodra to możesz być nieudacznikiem życiowym a i tak dasz radę. Jak nie to ciężko
0
@Tomek54321 jestem hetero, ale 10 na 10 mężczyzna jest atrakcyjniejszy niż kobieta 10 na 10. Oczywiście że względu na wysoki wzrost i wysunięto szczęką. I trzeba takich genetycznych nadludzi doceniać.
0
Balor to jeden z przystojniejszych mężczyzn w wwe. Ale jak stanął przy nim Edge o matko. Adam Copeland jest idealny, mimo że trochę lat już ma to jest najprzystojniejszy z całego wwe.
0
@PatrychoO nie. Rok temu jednej z największych współczesnych gwiazd przed WM odebrał pas. Mimo, że jest już w hof i pojawia się raz na rok
1
@PatrychoO ja uczę się o rozbiciu dzielnicowym przy okazji
0
O. Spojrzałem na kursy royal rumble i jest ciekawe coraz bardziej. Wczoraj jak analizowałem sobie to uznałem, że ma on sens.
0
Murańka niestety pechowiec bardzo
0
@CatalanDream Halvor będzie groźny, ale jest szansa
0
Babiarz robi ten konkurs ciekawym, gdyby nie on nie dało by się oglądać
3
Niech to Murańka wygra
0
Dawaj Cadiz, wielcy pogromcy Realu i Barcelony.
0
@patry295 raczej jesteś przez całe życie fejmem, byłeś w szkole i teraz piszą do Ciebie.
1
No i Halvor ma tyle samo zwycięstw co najlepszy norweski zawodnik w 21 wieku, Bardal, najwięcej ma chyba Ljokejszej, ale Bardal lepszy jak chodzi o całokształt. Norwegowie mają dużo dobrych zawodników, ale problem z tymi wybitnymi.
0
@sebasarna18 ja PSG lubię, bo popularne jest chodzenie w koszulkach PSG. A tak nie przepadam za United.
0
Dobry turniej Polaków, najbardziej szkoda meczu z Węgrami, ale nadzieja na przyszłość jest.
0
@Chaoss po ukończeniu 30 roku życia tak jest, wtedy wygląd ma już mniejsze znaczenie. Oczywiście od wzrostu ważniejsza jest twarz.
1
@tbas właśnie, bardzo mało kobiet Cię skreśli za posiadanie mniej niż 14cm np. dużo kobiet Cię skreśli za posiadanie mniej niż 1.90. gdybym mógł wybrać to dałbym sobie 2metry wzrostu i nawet 10cm, ale niestety nie da się wybrać i mam kompleks wzrostu
1
Ech niby nigdy nie doświadczyłem nieprzyjemności z powodu bycia niskim (1.82) ale to i tak smutne. W 2 gimnazjum miałem 1.80 i masakrowałem dużo liczbę kolegów wzrostem a teraz 2lo i tylko 2cm więcej. Tracę już nadzieję, na 1.85 zresztą teraz mężczyzna zaczyna się od około 1.88. dziewczyny gardzą niskimi, ale mężczyźni też, nawet niscy gardzą niskimi. Pozdrawiam wszystkich niskiego wzrostu trzymajcie się.
0
@tomek8756 Szczerze dla mnie jest za niski przez co niereprezentatywny. Prezydent powinien mieć co najmniej 1.85 by dobrze się prezentował na arenie międzynarodowej
0
Wyrównany konkurs, ale mimo wszystko Lindvik faworytem.
0
Będzie groźny Uber
4
Aj ciężko Dawid z taksówkarzem będzie miał
0
@Michvl Sato też wygląda nawet spoko, ale jemu to dużo cm brakuje.
4
kocham komentarz Babiarza, jest bardzo pozytywny.
1
@MesQueUnClub96 1.84 źle nie jest, ale jakby miał takie ponad 1.90 ech
1
@MesQueUnClub96 Wellinger jest bardzo przystojny, szkoda że niezbyt wysoki.