0

@Jimmydeska Chodzi mi bardziej o to, że był po prostu nieoczywistym wyborem Xaviego. Kto przed tamtym presezonem postawiłby na to, że trener zabierze ze sobą Fermina, który dopiero co wrócił z Linares i dupy tam nie urywal.

13

@StevenGastonMartin99 A ja z kolei od samego początku, gdy tylko Xavi zaczal go wprowadzać widziałem w nim ten blysk. Był całkowicie odmienny od reszty naszych pomocników, z ciągiem na bramkę i świetnym strzałem z dystansu. Do tego waleczny i nieustępliwy. Wygladal jak maly pitbull spuszczony ze smyczy. Miał swoje braki i dalej ma, ale mocno nad sobą pracuje i rozwija się szybko. Niesamowite, że chłopak został wyciągnięty z 3-ligowego Linares, pojechał na tournee z Barceloną i już tak został. 3 lata później stanowi o sile drużyny i super się obserwuje jak on rośnie. Piękny jest Fermin Lopez Marin

0

@Cyzix Jakby trenerem Benfici był ktoś inny, to byłbym w stanie uwierzyć. Z tym wypaleńcem na lawce bez szans. Real łatwo ich zleje.

3

@JimMorrisonFCB Dla nas w LM nie ma łatwych meczów.

0

Do boju Ronald!!!

2

Przepraszać tu Pana Olmo niedowiarki

1

Araujo na 9. Gorzej nie bedzie

0

@Szmulek Nie wiem kurwa. Trzeba szukać pozytywów. Buty mu się nie rozwiązały ani razu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kapitan hawk Spokojnie. Zaraz wjebie z karnego, zrobi siuuu i wszystko wróci do normy.

3

@Rhaan Tak samo przeciętnemu spaslakowi z ulic Waszyngtonu powiewa Polska. Pewnie nawet nie wie, gdzie takie państwo leży na mapie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@tbas Nie mają ale niczego, ale dwa Black Hawki im zestrzelili swego czasu.

0

Będzie show na konferencji Arboledy?

0

@Wittgenstein Po naplet

3

@macio_944 No i dobrze. Niech wracają. My mamy robotę do zrobienia jutro i to się liczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eklerek Zobaczymy. Może Gasperini ugotuje

1

PSG nam trochę spierdolilo sprawę.

2

Potężny Viktor Gyokeres. Maszyna ruszyła!

0

@regatta52 Darek to się zatrzymał na czasach kiedy trenerem Arsenalu był Wenger.

0

@Eklerek Żeby sie nie okazało, że te dwa mistrzostwa w 3 lata będziemy wspominać przez następne 30 lat xd

1

@Eklerek Napoli ogólnie w tym sezonie słabiej. Typowy Conte - nie umie łączyć pucharów z ligą

3

Monaco robi remontade. Golovin na 6:5 w 90+7 minucie

7

Przypominam, że to Monaco jest 9 w Ligue 1. Od zwolnienia Adolfa H. tam jest jeden wielki pierdolnik i nie wiadomo dokąd ten zespół zmierza.

0

@APTAPT Jak mogą wziąć dublet skoro my Ligę wygrywamy, a PK już przejebali?

3

@Kessie Potężny Gabriel Jesus Ci nie wystarcza?

0

@Starrk A ta Barca miała Serie 4 czy 5 meczów o punkty z rzędu bez wygranej? Nie przypominam sobie.

3

Guardiola się chyba zasiedzial w tym City, albo obecna pilka mu trochę odjechała. Przecież Flick z jego budżetem transferowym rozjebałby Europe jak Niemcy w 1940.

1

@RosjaninBut Zagrywka negocjacyjna całkowicie w stylu Trumpa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?