Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jimmydeska Chodzi mi bardziej o to, że był po prostu nieoczywistym wyborem Xaviego. Kto przed tamtym presezonem postawiłby na to, że trener zabierze ze sobą Fermina, który dopiero co wrócił z Linares i dupy tam nie urywal.
13
@StevenGastonMartin99 A ja z kolei od samego początku, gdy tylko Xavi zaczal go wprowadzać widziałem w nim ten blysk. Był całkowicie odmienny od reszty naszych pomocników, z ciągiem na bramkę i świetnym strzałem z dystansu. Do tego waleczny i nieustępliwy. Wygladal jak maly pitbull spuszczony ze smyczy. Miał swoje braki i dalej ma, ale mocno nad sobą pracuje i rozwija się szybko. Niesamowite, że chłopak został wyciągnięty z 3-ligowego Linares, pojechał na tournee z Barceloną i już tak został. 3 lata później stanowi o sile drużyny i super się obserwuje jak on rośnie. Piękny jest Fermin Lopez Marin
0
@Cyzix Jakby trenerem Benfici był ktoś inny, to byłbym w stanie uwierzyć. Z tym wypaleńcem na lawce bez szans. Real łatwo ich zleje.
3
@JimMorrisonFCB Dla nas w LM nie ma łatwych meczów.
0
Do boju Ronald!!!
2
Przepraszać tu Pana Olmo niedowiarki
1
Araujo na 9. Gorzej nie bedzie
0
@Szmulek Nie wiem kurwa. Trzeba szukać pozytywów. Buty mu się nie rozwiązały ani razu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kapitan hawk Spokojnie. Zaraz wjebie z karnego, zrobi siuuu i wszystko wróci do normy.
3
@Rhaan Tak samo przeciętnemu spaslakowi z ulic Waszyngtonu powiewa Polska. Pewnie nawet nie wie, gdzie takie państwo leży na mapie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@tbas Nie mają ale niczego, ale dwa Black Hawki im zestrzelili swego czasu.
0
Będzie show na konferencji Arboledy?
0
@Wittgenstein Po naplet
3
@macio_944 No i dobrze. Niech wracają. My mamy robotę do zrobienia jutro i to się liczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eklerek Zobaczymy. Może Gasperini ugotuje
1
PSG nam trochę spierdolilo sprawę.
2
Potężny Viktor Gyokeres. Maszyna ruszyła!
0
@regatta52 Darek to się zatrzymał na czasach kiedy trenerem Arsenalu był Wenger.
0
@Eklerek Żeby sie nie okazało, że te dwa mistrzostwa w 3 lata będziemy wspominać przez następne 30 lat xd
1
@Eklerek Napoli ogólnie w tym sezonie słabiej. Typowy Conte - nie umie łączyć pucharów z ligą
3
Monaco robi remontade. Golovin na 6:5 w 90+7 minucie
7
Przypominam, że to Monaco jest 9 w Ligue 1. Od zwolnienia Adolfa H. tam jest jeden wielki pierdolnik i nie wiadomo dokąd ten zespół zmierza.
0
@APTAPT Jak mogą wziąć dublet skoro my Ligę wygrywamy, a PK już przejebali?
3
@Kessie Potężny Gabriel Jesus Ci nie wystarcza?
0
@Starrk A ta Barca miała Serie 4 czy 5 meczów o punkty z rzędu bez wygranej? Nie przypominam sobie.
3
Guardiola się chyba zasiedzial w tym City, albo obecna pilka mu trochę odjechała. Przecież Flick z jego budżetem transferowym rozjebałby Europe jak Niemcy w 1940.
1
@RosjaninBut Zagrywka negocjacyjna całkowicie w stylu Trumpa.