6

@Eklerek Ależ te arabusy mi działają na nerwy. Swoim kobietom nawet dłoni odsłonić nie pozwolą, ale zobaczą Europejkę to im ślina po brodzie leci i łapy wyciągają. Najbardziej zryte na łeb społeczeństwo.

11

@blakkudium Fatiego niech biorą. Rekin to przynajmniej raz na jakiś czas coś strzeli

7

@szela1899 Przecież jest już Lewandowski xd

0

Diesel na Orlenie już po 6,63. Ciekawe czy będziemy powoli dobijać do 7 złotych za litr...

1

@adamek20151 Grzesiu Bonin

0

@snupson Patrząc na to jak gramy, tym bardziej bolą te stracone punkty. Zrobiliśmy mega progres w porównaniu z poczatkiem sezonu, ale brakuje tej skuteczności.

5

39 punktów po 20 kolejkach wygląda nędznie. Najbardziej boli fakt, że gramy dobrą piłkę, a i tak ciągle tracimy bramki i gubimy oczka. Ligi to my z taką regularnością nie mamy prawa wygrać.

1

@michal26 A kto to jest Papszun? Na zachodzie nikt go nie zna. Piszczek wyrobił sobie nazwisko jako piłkarz i teraz ma łatwiej. Zwłaszcza w klubie, gdzie spędził większość kariery i jest legendą.

1

@MateS Pozdrowienia dla małżonki

1

Najlepsza piosenka w intro do Bonda?
Moje top 3 to:
1. Goldeneye- Tina Turner
2. Skyfall- Adele
3. You know my name- Chris Cornell
Największym pozytywnym zaskoczoniem Billie Elish i jej "No Time to Die." W życiu nie spodziewałem się po niej takiej piosenki.

0

Wąsek jutro w drużynówce będzie one man army, niczym Adaś Małysz kiedyś. Jest Paweł i długo, długo nikt.

0

@Criss18Barca Ich styl nie ma żadnego znaczenia dopóki skaczą po 125 metrów.

2

@ranger3120 Dlatego ja się cieszę, że w moim Volvo wyciągasz jeden zatrzask, wychodzi cała lampa i masz dostęp do czego tylko chcesz. Ktoś mądry pomyslal

2

Bobby Charlton za ten wczorajszy występ następne minuty dostanie w marcu

2

Wczorajsza praca sędziego, to temat dla Real Madrid TV

2

Ale Nico zapakował z powietrza pod ladę elegancko

0

@mientusek1407 Są poziomy w tej grze. Tiburon>Brazylisji Hindus

3

@Kamiloza91 A ja bym ich chcial już w następnej rundzie. Lepca przypominającego mogliby dostac

1

@July_6_BcN Widzę tutaj fankę polskiej kinematografii

4

@Eklerek Japoński blond murzyn w United. Tego jeszcze nie grali

0

@Kondziu_FCB No dziwne, że pomiędzy 60-letnim Flickiem, który w zawodzie jest ponad 20 lat, a 40-letnim Xavim, który uczy się trenerki na poważnie od jakichś 3 lat (nie liczę zabawy w Katarze) jest jakaś różnica. Xavi to trenerski amator, a mimo to i tak zdobył tytuł. Myślę, że to mistrzostwo zdobyte w newralgicznym momencie za kilka lat będzie docenione dużo bardziej.

3

Ten Betis jest niesamowicie rzadki. To już Barbastro stawiało większy opór

0

Czyli Franek jeszcze umie prosto kopnąć piłkę

0

Kounde najlepszy prawy obrońca świata. Pięknie współpracują z Yamalkiem

4

Pedri to chłopak bezcenny. Unikat

1

Ja pierdole co oni grają.

2

Wy tak narzekacie na tego Martina, a on w pole karne potrafi podać lepiej i mądrzej niż Balde. Olmo zabrał mu asyste.

5

W oczekiwaniu na mecz, "Pieniądze to nie wszystko" na TVN7. Film złoto

7

@AlwaysBlaugrana Na ten moment, to ani jeden, ani drugi nie zasługują na taką pensję, jaką pobiera Fati.

14

Jaśniej już Flick mu tego nie zakomunikuje. Pora się pakować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?