Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem tak, wszystko co dobre w tym meczu zaczyna się od Pedriego. To jest nasz najważniejszy piłkarz w tym sezonie. Bez niego stracimy kreatywność w środku.
1
@MesQueUnClub96 Jakby on byl lewoskrzydłowym, to by się nam przydał
6
Trzeba zwrócić honor Dodiemu. Ten Lukebakio jest całkiem niezły
1
Strasznie dużo niedokładności dziś, dużo niecelnych podań.
0
Kaszane gramy narazie.
0
@Lordzi Fizyczny potwór bez zdrowia.
0
Pedri rzucający te piłki za linie obrony powoduje u mnie taka samą reakcje jak Messi robiący przerzut na lewą stronę. No można to oglądać bez końca.
1
Ciekawe, czy Araujo ma ręce przyklejone taśma do dupy, żeby nie machac nimi jak opetany
19
@blakkudium Widzę, że Araujo z Inigo na śo. Flick postanowił nauczyć Urusa grać w obronie wystawiając go obok profesora.
0
@Eklerek Wiadomo czemu. Obsral się potężnego reprezentanta Polski
0
Tymek 2115 Puchacz zezlomowal Salaha i Liverpool
0
@blakkudium Efekt Tymka Puchacza
0
@Encore Wczorajszego Alcaraza nie dał rady, ale dzisiejszego by rozwalił
0
@MesQueUnClub96 ?
1
@MesQueUnClub96 Max i dwa ogóry
0
@Arden Ancelotti jest zjadany taktycznie przez każdego w miarę ogarniętego trenera. Ciekawe, czy pogubiony Guardiola udźwignie
2
@barteq Nie o to w takich wiecach chodzi
19
Nie wrócisz Mareczku. Przykład Szczesnego pokazuje, że Flick nie postawi z miejsca na zardzewialego bramkarza, który nie jest w rytmie, a już tym bardziej po takiej kontuzji.
0
@Who_you_mam Fermin fajny chłopak. Nie róbmy mu tego
32
Charakterny Bellingham rzuca bluzgi do sędziego. Szkoda, że taki mocny nie był, jak trzeba było mistrza w ostatniej kolejce z Borussią dowieźć.
1
@barcanawieki I oni się później dziwią, że nikt nie chce stanąć po ich stronie, gdy wychodzą z jakąś inicjatywą xd. Za to co oni robią w sprawie Negreiry, Laporta powinien zerwać wszystkie stosunki z rządowym klubem.
0
@norbi77 Bo oni za sprawą Viniciusa, Pereza, Ancelottiego wytworzyli sobie potężny syndrom oblezonej twierdzy. Według nich wszyscy tylko czekają, żeby dojebac się do Realu
17
On tam nie pójdzie. Gość nie nadaje się już do gry nawet w lidze tureckiej i takie wypożyczenie tylko by to uwypukliło, czym zniechęciłby nawet Arabów do dania mu niezlej kasy. Przesiedzi do końca umowy i odejdzie do Arabii, czy tam innego Kataru.
1
@FCB_dimiC Akumulator podmienia. Przecież nie sprzeda samochodu z nowym aku. Trzeba założyć starego gruza
0
@ranger3120 I jednocześnie obroną Mendy-Tchou-Asencio-Vazquez. Co może pójść nie tak?
1
Podoba mi się jak Flick buduje sobie rezerwowych. Wiadomo było, że Niemiec nie będzie mógł liczyć na żadne wzmocnienia zimą i, że kadra pozostanie bez zmian. Fermin, Ferran, Eric, Frenkie. Każdy z tych zawodników był chętnie oddawany, czy to latem, czy to zimą, a w chwili obecnej każdy stanowi wartość dodaną i ważne ogniwo zespołu. Największe wrażenie robi na mnie ostatnio Eric, bo chlop niesamowicie urósł mentalnie i piłkarsko. Na ten moment pewniejszy punkt niż Araujo.
0
@Aragorn33 Inaki Pena, najwiekszy skalp w karierze Wojtasa
6
@MeMyselfAndI Rzeczywiście bardzo dziwne, że kluby, które były pokrzywdzone nie chcą stanąć ramię w ramię z klubem, który był faworyzowany ich kosztem.
0
@Kinginiesta Najlepsze, że sędzia stał 2 metry od tej sytuacji i nie zauważył ewidentnego faulu na czerwoną kartkę.
5
Fort fajna zmiana. Oby Flick docenił i dal więcej szans chłopakowi bo talent ma.