4

@Pitinho To trzeba być całkowicie pozbawionym odruchów ludzkich.

0

Patrząc po tym co zadysponował do gry Ancelotti - Guler, Endrick, Modric. Boki obrony Mendy-Valverde, na środku obrony dwóch młokosow to widzę tylko dwie opcje. W tym meczu albo Real odpadnie, albo na przekor wszystkiemu wrzucą Leganes na karuzele i będzie lajtowe 3:0 dla nich. Nic pomiędzy.

2

@Marcelinho99 Jak im Niemiec zrobi Blitzkrieg i ogłosimy aneksję Bernabeu, to dopiero zobaczą co to znaczy prawdziwy, niemiecki atak.

0

@Hawajczyk Patrzeć na siebie, dopiero potem na Madryt. Przede wszystkim my musimy wszystko wygrac

0

@gumaz Żeby na starość zmądrzał

15

@UriBoyka To bydło gwizdało nawet na Messiego i Neymara, a i Mbappe zdarzyło się oberwać, więc co się dziwić.

1

@Prorokk Zgoda buduje

5

@takisobiektos Niemcy to niech najpierw na Litwę wyślą, zgodnie z tym do czego się zobowiązali.

9

@Jakchcesz Zaraz zaczniemy czytać, że Ci Palestyńczycy to jednak sami terroryści, Hamas i Trump dobrze mówi.

2

@xvcWinterSoldier W wieku 40 lat Zlatan prowadził Milan do Scudetto, a nie odcinał kupony w Arabii wmawiając wszystkim i sobie jakie to nie są super ważne rozgrywki. Ronaldo w poważnej piłce już nie istnieje i udowodniły to dwa ostatnie turnieje reprezentacyjne, gdzie bardziej przeszkadzał niż pomagal swoim kolegom.

2

Za pozwolenie na rozjebanie kolana Gaviego należy mu się jak najbardziej.

2

@TR3YWAY Tak to jest jak się murzynowi na chwilę homonto zdejmie

2

@gaucho104 Przecież Messi dobrze gra głową. Nawet jego ostatni gol dla Barcelony byl po uderzeniu glową. To, że rzadko miał okazję ze względu na swoje warunki fizyczne, to już co innego. Ronaldo nikt nie odbiera inteligencji boiskowej, jednak porównując go w tym aspekcie do Leo obrażasz GOATa. Nie było, nie ma i nie będzie piłkarza z boiskowym IQ na zbliżonym poziomie do Argentyńczyka. Gość przez lata był i pewnie dalej jest w innej lidze niż reszta piłkarzy.

0

@tadzik447 To samo. Żal na nich patrzeć

2

@July_6_BcN No i chlop kończy w świetnej formie. Prevc rok temu to samo, a naszego Kamila żal czasami patrzeć.

1

@BorzyKrzys Wygląd Polaka wracającego ze zbierania ogórków w Holandii

0

Jedyne w czym Ronaldo przebija Messiego to liczba goli, wzrost i ilość botoksu na twarzy.

1

@Pawel1985 Jak dla mnie to może nawet w Legii

1

@Eklerek Latem dużo zarobili, więc końcowo nie są tak dużo pod kreską. Mnie jedynie ciekawi, że wydali ponad 200 baniek na bardzo nieoczywistych zawodników. Tak naprawdę nie mają gwarancji, że oni odpalą.

1

@Herato Do Rivaldo, Kaki i Nazario też mu będzie brakowalo

1

@Popitek12 Zawisza Czarny, grał w Realu, jak każdy czarny

0

@Wojciech123 Szanuj Puchar Biedronki, bo to jedyne trofeum na jakie macie szanse w najbliższych latach.

2

@norbi77 Przecież uczciwi nie mają się czego bać, czy jakoś tak to było Panie Ziobro

3

@Eklerek Miejmy nadzieję na podobne zdjęcia Haalanda na Etihad w starciu z Realem.

5

@noface O kurde. Zdrowia dla chlopa

0

Dziś Paweł Wąsek zwycięży po raz pierwszy

13

Musi być bardzo źle skoro odpalili protokół Negreira.

0

@Matan_Zajcev Wyrwałeś to z kontekstu

2

@Gacek5 Dobry zięć. Żonę raz, teściową pięć

0

@montiel Dla nich Guler jest lepszy od Yamala, a Ceballos to ta sama półka co Pedri, więc wiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?