PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 przecież Frimpong jest na ławce. Chyba że wraca po kontuzji
0
Od kiedy Szoboszlai gra na prawej obronie ? Przecież tam na tą pozycję mają Frimponga.
1
Moim zdaniem Xabi zaczyna ładnie ten zespół układać. Będzie ciężko w tym sezonie z nimi ugrać z naszą grą i super transferami
0
Real jest taki mocny czy RSS takie słabe xd
0
Komentarz usunięty
0
On powinien być grającym trenerem
0
@th@les a wygląda Ci to na drona który spadł z wysokości w dodatku zestrzelonego? Moim zdaniem nie wygląda wcale. Czy to nie dziwne ..
3
Było brać Grimaldo za worek kartofli
1
Nie dziwię mu się że odmówił. Przerabiał to już u nas więc wie czym ta drużyna pachnie
6
@Kismeth Lautaro Martinez :)
0
Jak coś to mam wolne miejsce w canal plus online z pakietem z elevenem. Jak coś to pisać priv. Koszt łączny to 79pln na dwóch to niecałe 40 ziko
8
No to temat odejścia Frmina mamy zamknięty :D
0
@cules100pro tak rosną, nawet wiem gdzie jest jeden wielki grzyb. Siedzi w Barcy a jego rodzaj nazywany jest Decoślan
1
@Laminedependencia jedno pranie i kolor zejdzie. Oglądałem na żywo. Straszna jakość , ale co chcieć za 40 PLN za Polo. Jeśli kogoś nie stać na oryginał to pewka, że brać. Natomiast bluza niby spoko ale ten napis pod herbem jedno pranie i napisu ni ma ????
0
A nie wolą za tyle Olmo zabrać.
Młody, silny, dojrzały , wszechstronny zawodnik
6
Totki kładą 70 mln za jakiegoś Paza, który nie walczył o żadne tytuły ze swoim Como, a nasz jeden z kluczwych zawodników Cassado, który byl kręgosłupem defensywy szwagry chcą opchnać za 30 mln..
1
Jak Flick mógł ściągnąć Marcusa, który jako jedyny z atakujących robił różnicę w tym meczu ..
0
@Pustelnik TO poprostu styl i elegancja Francuzów :)
0
@RozowaPantera ja chętny jak coś. Można brać na pół
0
Nie zapominajcie że Real zawsze początki sezonu miał ciężary a potem wygrywali LL i LM :)
0
Po kiego przedłużać kontrakt Peni i go wypożyczać, nie rozumiem tych ruchów
4
Juve płaci mniej ojrosow Davidovi niż my Marcusowi. Kto wgl podejmuje takie decyzje. Czemu oni go nie brali za darmo. Napastnik skrojony pod nas
0
Czemu mamy hajs na pensje Rashforda a nie cackaliśmy się z kontraktem dla Nico.. nie rozumiem tej filozofii, lub poprostu Nico swoimi wypowiedziami chciał ugrać większy kontratak w Athletic
0
@Trojanek23 można pyknąć mecz. Na czym grasz?
0
Co ze Szczena ? Zostaje u nas czy jak
To się skończyło?
1
Lepszy Diaz na lewą stronę, który odda serducho na boisku niż najemnik Nico, który bawi się jak dziecko w piaskownicy
6
To była celowa zagrywka Nico aby dać do zrozumienia władzom Atlhletic ze za mało siana zaproponowali mu na nowym kontrakcie. Lub zrobił to specjalnie aby była większa klauzula wykupu aby za rok klub zarobił wincy i wincyj
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@partymaker wygra Nawrocki , za 2 lat a
PiS będą rządzić z Konfa a Sławek będzie Premierem
0
@Ja124477yr4 wyłącz fife