0

@Ja124477yr4 wyłącz fife

10

Sławcio dobry wynik 3 siła w Polsce.
Nic teraz, wyborcy Sławcia w naszych głosach wybrać mniejsze zło i pozostawić X przy nazwisku Nawrocki

8

Biali płaczą my się cieszymy. Piękny maj dla nas wszytkich clues

0

Jak wygramy z espanyolem a jeśli przegramy dwa kolejne mecze a biali wygrają wszytkie pozostałe to i tak nas nie dościgną

1

A czemu przy tym całym zachwycie wygrana nad Białymi nikt nie pisze o świetnej zmianie w postaci Christensena. Przecież koleś czyścił w obronie groźne akcje. Szkoda że to na niego Flick nie postawił przy zmianach z Interem. Przy takiej dyspozycji Duńczyka to Urus powinien iść jako pierwszy na odstrzał

13

Ale do Fermin ograł Valverde i 3 obrońców i strzelił bramkę to jego

3

Serio my bez zmian ?? To Flick kładzie już lachę na ten mecz czy co

11

Rapha tragiczny
Olmo tragiczny
O Martinie nie wspomnę bo to jest ku… nieporozumienie

1

@dzrpn na lajcie możesz chodzić gdzie chcesz; po piwko ale zero, popcorn czy do wceta

1

Co jak co ale dziś Frankie to zagrał taki mecz, że chce się go oglądać takiego zawsze

2

@wyrek placki to on ma na głowie te jego uszy. Ale jest tragiczny to fakt

0

Tego całego Dumfriesa dawać do nas.

0

@kinioo jakie cztery bramki. Oglądałeś inny mecz

4

Zaczynają się kontuzje. To musiało kiedyś pęknąć. Nie ma ławki nie ma grania de facto. Jak to kiedyś powiedział Mou; pokaż mi swoją ławkę rezerwową a powiem ci jaki masz zespół

2

Nie dość że Rapha zjebal 2 setki to jeszcze dał pięknego nura. Tragedia.
My gramy kolejny mecz we wtorek a przed nami dodatkowe 30 min

2

Yamal mam w tym sezonie tyle sytuacji gdzie Messi by załadował bramkę , a on partaczy to się w głowie nie mieści

2

Maskara nasza gra

0

@esem91 ja chętnie.

1

Notatnik wywaliło xd

1

Sory ale taka gra i podejściem to Interu nie przejdziemy

1

Ale strasznie gramy. Co myśmy myśleli że wyjdziemy i zagramy sparing z Borussia. Strasznie wyglądamy.
No Pedri no football

0

Gdzie te debata

0

Obrzydliwy mecz grając na stojaka. Wiara było, że się oszczędzamy na rewanż. To by mecz zagrać zdobyć 3pkt i zapomnieć. Na nasze szczęście tak się też stało

1

To chyba tylko pokazuje na jak niskim poziomie gra Bayern

0

@tbas spodziewam się że nie. Ale pytam na przyszłość

0

@MateS wyjazd autobusem ze Katowic czy okolic

0

Gdzie kupić wyjazd zorganizowany na mecz w Dortmundzie autobusem wyjazd z Śląska Katowice czy gdzieś ?

1

Ma tez dobrego wodza nad sobą, wiec pewnie sie tylko jeszcze rozwinie.
NIe ma co, odejście Mekambe tylko wyszło na dobre dla PSG.

7

@GeneralXavi ale połamanego Olmo za 60 baniek dali ;) to są te detale właśnie

1

Obyś nas nie zostawił jak Pep swego czasu co spowodowało lawinę niepowodzeń na naszą drużynę.
Zostań z nami jak najdłużej daj nam znowu radość z kibicowania temu Klubowi i wydobądź z Yamala to co Pep wydobył z Messiego. Przywróć nam długo wyczekiwaną chwałę Hansi Tato

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?