PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ja124477yr4 wyłącz fife
10
Sławcio dobry wynik 3 siła w Polsce.
Nic teraz, wyborcy Sławcia w naszych głosach wybrać mniejsze zło i pozostawić X przy nazwisku Nawrocki
8
Biali płaczą my się cieszymy. Piękny maj dla nas wszytkich clues
0
Jak wygramy z espanyolem a jeśli przegramy dwa kolejne mecze a biali wygrają wszytkie pozostałe to i tak nas nie dościgną
1
A czemu przy tym całym zachwycie wygrana nad Białymi nikt nie pisze o świetnej zmianie w postaci Christensena. Przecież koleś czyścił w obronie groźne akcje. Szkoda że to na niego Flick nie postawił przy zmianach z Interem. Przy takiej dyspozycji Duńczyka to Urus powinien iść jako pierwszy na odstrzał
13
Ale do Fermin ograł Valverde i 3 obrońców i strzelił bramkę to jego
3
Serio my bez zmian ?? To Flick kładzie już lachę na ten mecz czy co
11
Rapha tragiczny
Olmo tragiczny
O Martinie nie wspomnę bo to jest ku… nieporozumienie
1
@dzrpn na lajcie możesz chodzić gdzie chcesz; po piwko ale zero, popcorn czy do wceta
1
Co jak co ale dziś Frankie to zagrał taki mecz, że chce się go oglądać takiego zawsze
2
@wyrek placki to on ma na głowie te jego uszy. Ale jest tragiczny to fakt
0
Tego całego Dumfriesa dawać do nas.
0
@kinioo jakie cztery bramki. Oglądałeś inny mecz
4
Zaczynają się kontuzje. To musiało kiedyś pęknąć. Nie ma ławki nie ma grania de facto. Jak to kiedyś powiedział Mou; pokaż mi swoją ławkę rezerwową a powiem ci jaki masz zespół
2
Nie dość że Rapha zjebal 2 setki to jeszcze dał pięknego nura. Tragedia.
My gramy kolejny mecz we wtorek a przed nami dodatkowe 30 min
2
Yamal mam w tym sezonie tyle sytuacji gdzie Messi by załadował bramkę , a on partaczy to się w głowie nie mieści
2
Maskara nasza gra
0
@esem91 ja chętnie.
1
Notatnik wywaliło xd
1
Sory ale taka gra i podejściem to Interu nie przejdziemy
1
Ale strasznie gramy. Co myśmy myśleli że wyjdziemy i zagramy sparing z Borussia. Strasznie wyglądamy.
No Pedri no football
0
Gdzie te debata
0
Obrzydliwy mecz grając na stojaka. Wiara było, że się oszczędzamy na rewanż. To by mecz zagrać zdobyć 3pkt i zapomnieć. Na nasze szczęście tak się też stało
1
To chyba tylko pokazuje na jak niskim poziomie gra Bayern
0
@tbas spodziewam się że nie. Ale pytam na przyszłość
0
@MateS wyjazd autobusem ze Katowic czy okolic
0
Gdzie kupić wyjazd zorganizowany na mecz w Dortmundzie autobusem wyjazd z Śląska Katowice czy gdzieś ?
1
Ma tez dobrego wodza nad sobą, wiec pewnie sie tylko jeszcze rozwinie.
NIe ma co, odejście Mekambe tylko wyszło na dobre dla PSG.
7
@GeneralXavi ale połamanego Olmo za 60 baniek dali ;) to są te detale właśnie
1
Obyś nas nie zostawił jak Pep swego czasu co spowodowało lawinę niepowodzeń na naszą drużynę.
Zostań z nami jak najdłużej daj nam znowu radość z kibicowania temu Klubowi i wydobądź z Yamala to co Pep wydobył z Messiego. Przywróć nam długo wyczekiwaną chwałę Hansi Tato