Rafalloxfcb
Dołączył/a: listopad 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Nie pomagał kompletnie w wyprowadzeniu piłki, jedno dobre w drugiej połowie do Rashforda na skrzydło, przegrane większość pojedynków 7(3). Fizycznie nie dojechał, 4 straty na własnej połowie z czego 2 bezpośrednio przyczyniły się do niebezpiecznych sytuacji Athleticu. Już pomijam grę w powietrzu. Teraz słucham co na plus?
0
@ShawnC Bo był dziś po prostu tragiczny, już widzę jak chwalisz Frenkiego po takim meczu
0
@mkord Dlatego według heatmapy przebywa częściej po prawej stronie?
0
@ShawnC Skąd takie statystyki wziąłeś? 3 odbiory, tyle samo co Bernal, który oprócz tego ma 5 wygranych pojedynków, Casado 1
0
Casado nic nie daje w tym meczu, Ferran albo Pedri na boisko i możemy o czymś myśleć
1
@Gary Narazie wszystko się składa w całość, beznadziejna pogoda obecnie w Barcelonie, tragiczna godzina meczu i brak info o trybunie xd
3
@PatrychoO Taka wrzutka pod zielone, źródła nie ma, pewnie fejur ale rambla nie lubi holendra to się będzie klikać
0
Brakło po prostu klasowej 9
1
Komisja sędziowska może cokolwiek zrobić po meczu jeśli nie ma zapisanej sytuacji w protokole meczowym?
2
Ten mecz ma jakiś taki sparingowy vibe
0
Czyli Sevilla zostaje o 16:15
0
@Barceloniarz987 Jest szansa na przełożenie meczu z Sevillą bo chyba w ten sam dzień są wybory, no i jeszcze kwestia losowania LM to też może coś zmienić
1
Czemu Barca gra wszystkie te mecze u siebie o 16:15? Przez budowę?
2
O co znowu chodzi z tą kampanią anty Yamal? Zatrzymałem się na jechaniu po De Jongu, a tu rambla bierzę się już nawet za jednego z lepszych piłkarzy tego sezonu
0
@FCB24 Bernal, który pół sezonu dochodził do siebie i dalej nie jest gotowy na 90minut? Od Casado De Jong jest klasę lepszym piłkarzem czy tego chcemy czy nie, jedynym logicznym rozwiązaniem byłoby Pedri - Eric ale widzisz jak wygląda sytuacja z kontuzjami
0
@Ignareks nie no poważnie pytam, kto tam ma grać?
0
@ShawnC a jak sobie wyobrażasz pomoc w tym sezonie bez De Jonga?
2
@DrDNA Pokaz futbolu? Wynik bardzo dobry ale gra to tam nie powalała
0
@Barca_bwo Oczywiście bez kartki?
1
@Laminedependencia Git odezwę się na pw
0
Panowie mamy tu jakiegoś speca od zestawów komputerowych? :D
0
@KrychaFCB Równie dobrze mogliśmy grać w 10 większą część meczu
0
@wyrek No właśnie to nie była laga, niskie mocne mierzone do konkretnego zawodnika podanie
3
@wyrek W pierwszej połowie, bo tylko tą oglądałem, dał podanie, które minęło dwie linie i stworzyło akcję bramkową, takiego zagrania nie widziałem u naszego bramkarza od dawna. Rozgrywanie przez bramkarza wcale nie jest mityczne, jedni to potrafią inny nie, inna kwestia czy to jest na tyle ważne.
0
@barcafan1789 No ja właśnie nie chciałem brać pierwszego piętra bo widziałem, że jak trafi się gdzieś głębiej to trochę dach przeszkadza
1
@Gary Znaczy o samo złapanie może się nie bałem ale chciałem uniknąć właśnie kupowania przez pośredników czy płacenia po 300 euro za te droższe miejsca. Na starym Camp Nou to człowiek wiedział, że i w dniu meczu kupi na spokojnie bilet na większość spotkań.
2
@Azi Ja brałem środkową trybunę Side Upper i zapłaciłem 199 euro, bez żadnych zniżek kart członkowskich itp.
2
@Gary Udało się właśnie złapać bilety na Seville, bez socio więc trochę się cykałem o to :D ale te najtańsze to wyprzedają się dosłownie w chwilę
0
Ale co się stało z Casado to ja nie wiem, coraz bardziej zaczynam myśleć, że to gość, który pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy.
40
To odkopanie piłki to powinna być już żółta i masz ustawiony mecz, a chłop teraz kompletnie nie wie co gwizda, 13 fauli a kartę dostaje dopiero bramkarz za złapanie piłki w polu karnym, szkoda gadać