Rafalloxfcb
Dołączył/a: listopad 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak szczerze to przecież często te mecze z 3 ligowcami wyglądają właśnie w ten sposób
0
Orientuje się ktoś po ile były teraz najtańsze bilety na Osasune?
0
@szyna192 Nie liczą
0
@SelloutCrowd Gramy nawet spoko, przeważamy ale jesteśmy nieskuteczni pod bramką
2
@misterio Na pocieszenie powiem, że prawdopodobnie i tak nikt by nie wytrzymał z tym btc do obecnych wycen :D
1
@Eklerek Ja nie zamawiałem ale zdarzyło mi się kupować stacjonarnie w ich salonie
0
@LeszekFCB Pewnie docelowo sektor gości będzie na samej górze, a aktualnie wygląda to tak bo ciężko jakoś inaczej zorganizować bez zmniejszania pojemności stadionu
0
@Dieselzor A co zrobili bo wyłączyłem transmisje już na koniec?
0
@Gall Czyli według Ciebie depresja może kogoś dopaść tylko kiedy przeżyje tragedie? W pełni rozumiem krytykę gościa jako piłkarza ale umniejszanie chorobie bo "tylko kopie piłkę" czy "przecież jest bogaty" to serio żałosne
2
@Czarny_ck Inna sprawa, że podanie Frenkiego nie jest nawet wspomniane w ocenach, rozumiem, że można go nie lubić ale chyba kluczowe podanie jednak warte jest odnotowania w "obiektywnych" ocenach końcowych
1
@barcelonaLM Gość, który trzymał pomoc podczas nieobecności Pedriego to dramat? Na jakiej podstawie w ogóle są te narzekania na niego?
0
@Cules69 Ty oglądasz mecz w ogóle? Dosłownie Frenkie nie zagrał piłki do tyłu w tym meczu ale trzeba iść za stadem i krytykować xd
0
@directedbyfcb Absolutnie nie narzekam, jestem mega zadowolony. Tylko jest tu masa komentarzy, że gramy jakiś wybitny mecz w środku pola, a prawda jest taka, że jest tam jeden wielki chaos i nawet w tym sezonie było dużo lepszych meczy pod tym względem
0
@TR3YWAY Znaczy no wiadomo na koniec wynik jest najważniejszy ale w ocenianiu samej gry chyba nie powinno sie patrzeć tylko przez ten aspekt
0
Wy naprawdę uważacie, że my dziś gramy dobrze w środku pola?
1
@mkord Choć trochę kontrolować ten rynek? Czytałeś tą ustawę? Ona jest całkowicie bez sensu i nie ma nic wspólnego z zapewnieniem bezpieczeństwa dla człowieka siedzącego w krypto
1
Kto kończył mecz z opaską bo przegapiłem przez te nerwy? :D
1
@clyde No tak całkiem szczerze to istnieje opcja L4 ze względu na wypalenie zawodowe
0
Słaby mecz całej drużyny, jak dla mnie lepiej teraz takie rzeczy niż na wiosnę
1
A tutaj znowu płacz jakby koniec świata był, no gramy słabo i tyle, takie mecze będą
1
No z tych powtórek ręka
4
No chciałbym jeszcze powtórkę zobaczyć czy nie było ręki
23
Wiadomo Tibo genialnie obronił, Pena został trafiony
0
@El Plutoninho No trochę tak jest, Frenkiemu sie wypomina brak częstszych prostopadłych czy przyśpieszenia gry ale przy Olmo w tym meczu to człowiek trzyma kciuki żeby piłkę dobrze zagrał
1
@LOPEZ16 No bez Pedriego i De Jonga można było się tego spodziewać, dobrze że Fermin gra w miarę dobry mecz
1
@BORO_12 A to nie jest tak, że są po prostu wolne jakieś pojedyncze miejsca? Wtedy i tak będzie świecić się cała trybuna
6
@Luciano99 Kurcze chyba jeszcze trzyma Cie Luciano po sobocie
7
@zadafcb Fajnie, że Real jest tak otwarty na promowanie sportu i nie mają problemu z tym, że kluby grają swoje mecze na innym kontynencie. Może kiedyś to mecz la ligi zostanie rozegrany w USA, a nie czekaj
0
@partymaker A skąd zestawienie kryptowalut obok eskortek i lewych strimów? Przecież to normalny biznes, który można legalnie prowadzić.
0
@Peciak No okej taki argument rozumiem, tylko jak to się ma do sytuacji kiedy zawodnik fauluje taktycznie np. ciągnąc za koszulkę w środku pola, akcja jest puszczana więc zawodnik też nie przerwał korzystnej akcji, a potem sędzia wraca do kartki?