0

@ali3gator No to skoro nie obrońcy to dlaczego obwiniasz zawodnika pełniącego w tej sytuacji role ŚO?

0

@ali3gator Jakie krycie zgubił? Ewentualnie tak jak wyżej można się przyczepić do linii spalonego, żadnego krycia nie gubi, Cubarsi schodzi na lewą stronę bo brakuje Balde i Frenkie wchodzi w linie obrony łatając dziurę

0

@ali3gator Co konkretnie jest jego winą przy drugiej bramce?

0

@tbas No przy tej akcji co był strzał z dystansu to dziura straszna, Frenkie wszedł w linie obrony za Cubarsiego, który łatał stronę Balde, a przed polem karnym nikogo

0

@Pedri16Future Tą książke to raczej trzeba brać mocno z przymrużeniem oka

1

@mate92 Pomijając już, że to nie jest połowa sezonu, bo do połowy to mamy jeszcze z 15 meczy do rozegrania we wszystkich rozgrywkach, to powiedz mi gdzie się niby nie liczymy

0

@panczo A skąd Ty takie brednie bierzesz, sezon nawet sie dobrze nie zaczął

3

Ale realizator też dziś fatalny jest, zero powtórek sytuacji, zero linii spalonego

1

@4drian0 W sensie jak wałkuje temat? Przecież tylko raz jak narazie sie odniósł do tego

1

Nie rozumiem tych wytycznych przy rękach, gwizdane są jakieś gówna na skraju pola karnego, a realne zagrożenie kiedy piłka leci w stronę bramki nie. To jest po prostu karanie drużyny atakującej, przecież obrońca podejmując próbę interwencji musi liczyć się z ryzykiem, podobnie jak przy wślizgu, bez sensu

0

@ShawnC Kurczę nie daje mi to spokoju, czemu tak piszesz te znaki interpunkcyjne? :D

2

@Pedri16Future Wojtek to nam wybronił 3 pkt w poprzednim meczu, może te bramki wyglądają źle ale moim zdaniem to obecnie jest poziom wyżej niż w tamtym sezonie.

0

@Eto'o9 R10 Według mnie Casado dziś poniżej swojego poziomu

0

@Torion2007 Szkoda, że ten obiektywizm działa w jedną stronę i karne dla nas w podobnych sytuacjach nie są gwizdane

0

@Bykunn A ja tam właśnie lubiłem te przepychanki medialne Ramos - Pique

0

No i wszystko jasne znowu Frenkie zamieszany, sprzedać jak najszybciej

0

@ranger3120 Z drugiej strony my też mieliśmy te sytuacje Frenkiego czy Rashforda

5

Swoją drogą dziś Wojtka też można pochwalić, dwie setki wyciągnięte, a dość cicho o tym

46

Niesamowite, że sędziowie la liga nawet takiego gościa potrafią wyprowadzić z równowagi

0

@LukaszFan Widać, że nie jest to typowo ofensywny zawodnik bo jak nie miał kolegi do odegrania to panika była, ale mecz na plus

0

Co Wy o jakim geście Kozakiewicza, Hansiemu przypomniał sie po prostu gol Eto z finału LM

4

Trochę śmieszne, że De Jong wygląda lepiej na tej 10 niż Olmo, szkoda tej sytuacji tylko

0

Wojtek to dotknął?

1

@tadzik447 Sam silnik nie jest dziadostwem, problemem jest raczej to, że devi idą po najmniejszej linii oporu, ja jestem ciekawy tego Wiedźmina jak wyjdzie

5

@Kgorecki2500 Szczerze oczy mnie bolą jak takie coś czytam :D ale no jak nie miałeś do czynienia z tym to masz prawo tak uważać, jak chcesz sobie zacząć dla beki tylko żeby zobaczyć jak to wygląda to są konta demo

2

@Kgorecki2500 Takie zdanie to może mieć chyba tylko osoba, która nie ma pojęcia o rynkach finansowych, to dwie różne rzeczy są

2

@Kgorecki2500 A gdzie Ty tu widzisz hazard?

1

@Gary Tak mam już za sobą dwa, nie przygotowuje sie jakoś specjalnie bo jestem dość aktywny i bazę mam. Pewnie od początku roku zacznę typowo pod ten bieg trenować ale też raczej na spokojnie bo czas mnie interesuje pomiędzy 3,5/4h więc tak raczej luźno

2

@Gary Oo również się wybieram na ten maraton i pewnie na mecz też przy okazji skoczę

0

@Czyhrynski Przesadzasz, przypomnij sobie jak wyglądał polski yt na początku historii, 80% to "śmieszne" filmiki meneli nagrywane telefonem, przypomnij sobie jak wyglądały gazety i w ilu na okładach byli "celebryci" pokroju Cichopek. Jaką popularność miał BigBrother. Ludzie serio sie nie zmienili i zawsze interesowało ich życie innych, po prostu teraz jest internet jako platforma, która dużo ułatwia ale nie demonizowałbym obecnych czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?