2

@Safrani Mi Bergamo w sumie się bardziej podobało niż sam Mediolan ale Florencja faktycznie też ładna

0

@maroon Dla mnie osobiście Rzym był rozczarowaniem jeśli chodzi o miasto i 2 dni by mi w zupełności wystarczyły na zwiedzenie najważniejszych rzeczy

1

@norbi77 No jestem po seansie, zdecydowanie najsłabszy film jaki widziałem z Di Caprio, tematyka filmu też średno mi podeszła, muzyka tak jak mówiłeś tragedia. Ogólnie po takiej obsadzie to faktycznie spodziewałem się czegoś bardziej ambitnego, a dostałem mocnego przeciętniaka.

0

No nie powiem, dobór zdjęcia całkiem dobry droga redakcjo :D

0

@Greenalley Ok rozpisze Ci to bo widzę, ze naprawdę słabo z tym czytaniem.
Kolega Pawlak napisał, że Real musi wskazać dokładne mecze i dokładne sytuacje z przekrętami żeby ubiegać się o odszkodowanie, napisałem, że tak nie jest bo sprawa nie odnosi się do kupowania meczów, a korupcji systemowej. Kolejne nasze wiadomości to już dyskusja na temat tego w jaki sposób Real byłby poszkodowany w sytuacji gdyby okazało się, że Barcelona była winna tego co jej się zarzuca. Potem wchodzisz Ty z jakimiś pretensjami i każesz wskazywać dowody, dlaczego ja mam wskazywać jakieś dowody? Przecież ja o nic Barcelony nie oskarżam.

0

@norbi77 Głównie, że fajny i nieoczywisty film z dobrą grą aktorską. No ale pewnie z ciekawości tak czy siak włączę wieczorem, najwyżej nie dotrwam do końca.

0

@norbi77 Kurde, a miałem oglądać bo widziałem na X pozytywne opinie xd

0

@Greenalley Po pierwsze "kłócisz", po drugie weź przeczytaj jeszcze raz tą dyskusje od początku bo widzę, że z czytaniem ze zrozumieniem podobnie jak z ortografią, nie wiesz o co chodzi.

1

@Messibestplayerintheworld Jeszcze jest drugie 100, w którym sędzia pomógł Realowi :D

1

@marcin62 Ja to już płacę tylko prime bo te 50zł rocznie to jak nic, a jest jeszcze kilka innych korzyści oprócz filmów.

0

Tymczasem Marcão 6 meczów zawieszenia

1

@Pawlak1992 No problem jest właśnie takie, że jeśli zostałoby udowodnione, że te płatności miały na celu ingerencję w system sędziowski to można te wszystkie niepowodzenia podciągnąć pod straty.

1

@LaMasia1899 Przecież ja piszę o sytuacji gdyby te zarzuty okazały się prawdą, sam uważam, że było to po prostu wyprowadzanie kasy z klubu. Polecam przeczytać całą konwersację, zaczęło się po prostu od tego, że kolega źle rozumie o co jest posądzana Barcelona i go poprawiłem.

1

@LaMasia1899 Ehh, w którym miejscu ja piszę, że pomagali?

0

@Pawlak1992 Serio nie wiesz w jaki sposób? Negreira odpowiadał za awanse i degradacje sędziów, ocenę ich pracy i obsadę meczów. Szkody innych klubów w scenariuszu gdzie faktycznie hajs nie był tylko wyprowadzany z klubu, a miał wpływać na sędziów są oczywiste, masz wtedy awansowanych arbitrów, którzy bardziej pasowali Barcelonie, co za tym idzie masz straty finansowe innych klubów w związku z nieuczciwą rywalizacją na boisku, jest też coś takiego jak "utrata szans sportowych" w prawie, czyli jeśli była jakakolwiek ingerencja w rozgrywki to wszystkie inne kluby są automatycznie poszkodowane bo nie grały na tych samych zasadach i tu nie chodzi o kupienie konkretnego meczu czy karnego. No i wszystkie inne straty idące za tym czyli hajs przeznaczony na zmiany trenerów po złych wynikach, hajs za logistykę, która mogłaby wyglądać inaczej, jest bardzo dużo rzeczy, które można podciągnąć. Ogólnie odpowiedziałem Ci na samym początku bo napisałeś "Sprawa w sądzie będzie oznaczała, że będą musieli podać dowody tej rzekomej pomocy, wszystkie mecze i konkretne sytuacje" a to jest nieprawda.

0

@Pawlak1992 No mimo wszystko gdyby okazało sie, że te płatności były faktycznie w tym celu to Real byłby poszkodowany tak samo jak wszystkie inne zespoły La Liga

0

@Pawlak1992 Chyba nie do końca, sprawa raczej odnosi się do korupcji systemowej, nikt nie zarzuca Barcelonie kupowania meczów tylko pośrednie wpływanie na struktury sędziowskie przez osobę Negreiry

1

@Gary No to jak na pierwszy to już fajny czas by był ale myślę, że jak trenujesz i plan na bieg będziesz miał to na luzaku do zrobienia, to życzę w takim razie jeszcze raz powodzonka i do zobaczenia na starcie :D

1

@Gary Drugi w życiu, celuje w 3:45h, raczej tak żeby sobie przebiec fajny maraton niż jakieś rekordy

1

@Gary Haha już nocleg ogarnięty, polecam też się już rozglądać jak nie masz bo miejsc coraz mniej fajnych, no i powodzonka na maratonie :D Który już w życiu?

1

@hank_moody Niee ale lecę na maraton plus meczyk z Sevillą przy okazji i moja miejscówka, w której zawsze się zatrzymywałem już niedostępna, także zbieram polecajki z kilku miejsc bo trzeba coś innego znaleźć, a pewnie z racji masy ludzi wtedy nie będzie łatwo

0

@Safinetka @hank_moody @LAMC_10 dzięki śliczne za podpowiedzi, obczaję i może uda się złapać coś w sensownej kasie

0

Panowie macie może do polecenia jakieś noclegi w Barcelonie? Dzielnica w zasadzie bez znaczenia byleby metro w miarę blisko było

0

@michal26 A nie miałeś po prostu w systemie wyciszone? Bo te unijne przepisy to bodajże 100dB to raczej dość sporo jest

1

O co tu chodzi z tym De Jongiem? Chłop odbiera piłkę wyprowadza kontratak, minutę późnej znowu odbiera piłkę na spółkę z Ericem pod własnym polem karnym, gra w sumie solidny mecz, a tu samo narzekanie na niego, nie rozumiem.

0

@Messi1000000 Mecz bez historii narazie, wpadło ze stałego fragmentu po prostu

1

@BorzyKrzys Stojący samochód na pasie ruchu na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu to po prostu pewny dzwon, nie wiem jak tu można w ogóle iść w stronę tego, że to wina kierowcy BMW, jak nie on to ktoś minutę później by w niego wjechał.

4

Tak szczerze to przecież często te mecze z 3 ligowcami wyglądają właśnie w ten sposób

0

Orientuje się ktoś po ile były teraz najtańsze bilety na Osasune?

0

@szyna192 Nie liczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?