RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 jak mają umieć jeździć w deszczu jak zawsze takie wyścigi są przerywane, albo odbywa się cyrk jak swego czasu w Belgii?
Jak widać nawet taki wyga jak Alonso zapomina jak się jeździ na deszczu, gdy nie jest to wykonywane raz na jakiś czas :)
0
@mekston podejrzanie szybko się zdecydowali na nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Tym razem nie czekali 40 sekund? A to Ci dopiero nowina XD
2
40 sekund czekania na red flag po poważniejszym wypadku niż Colapinto w Q1 XDDDD a po Colapinto od razu czerwona poszła
1
@Tomason jak Colapinto przytarł bolid o bandę to sekundę po była czerwona :) tutaj zapewne było mniejsze uderzenie, żeby pozwolić dokończyć Norrisowi okrążenie i dopiero dać czerwoną ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) fajnie tam w FIA dbają o to, żeby emocje były do końca mistrzostw :)
0
@sergio5 XD
A żeby do tego doszło Norris musiał mieć jedno okrążenie w najlepszych warunkach do tej pory a Max nie mógł dokończyć swojego szybkiego okrążenia :) wymowne
0
@MesQueUnClub96 pozycja po pierwszym zakręcie wyścigu
17. Oliver Bearman
XD
1
XDDDDDDDDD poczekali aż Norris skończy okrążenie i cyk red flag :D
0
@RomanGroza Sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym zdaniu. Ci, którzy pracowali nad autem w erze hybrydowej
1
Na suchej Lando miażdży pozostałe samochody, na mokrej ledwo awansuje. Max zjada umiejętnościami całą stawkę
0
@zadafcb a tylko trafiła się kompromitacja Hamiltona XD szkoda
2
@mekston a to tylko dzięki temu że FIA dostała jakiegoś kota w kontekście ścigania na deszczu. Kiedyś w Japonii ścigali się w ulewach i były to najbardziej ekscytujące wyścigi w sezonie. Teraz ktoś napluje na tor i już wyścig odwołany
4
Wczoraj tor i warunki wyglądały lepiej XD
6
@MesQueUnClub96 a to taki cienki, że sobie nie poradzi na deszczu? XD
9
XD mistrzowie XDDD
30 groszy wyliczone wzorem hajty
1
@Kidd To ja w takim razie zmieniam z 6. Hulkenberg na 6. Bearman. Nie mogę edytować własnego postu jak coś
0
@Kidd
1. Norris
2. Piastri
3. McLaren
4. Norris
5. Norris, Piastri, Leclerc
6. Norris
=======
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Lawson
9. Albon
10. Norris
0
@Kidd Do kiedy można typować skoro typujemy zwycięzcę sprintu? Do rozpoczęcia kwali do sprintu?
0
@Ojciec5tkidzieci można prosić o linka do dyskusji, zawsze chętnie zobaczę dyskusję w której chłopaczek jest orany
0
@jacobFCB ładnie go zaorałeś prosto w pikawkę :]
2
@norbi77 no i ma rację, dostali tylko czwórkę
0
Na tyle tak słabo przeciwnika nawet Pełna zagrał dobry mecz XD
1
@Kessie ej odrobilem 1 punkt w ostatniej. Jeszcze tylko 14 GP w tym roku i wciągam go nosem...
1
@Kidd
1. Norris
2. Norris
3. McLaren
4. Norris
5. Norris, Piastri, Max
___________________
1. Max
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@FcPortoFan1999 ja zem czuł, że jesteś sado-maso oglądając polską ekstraklasę, ale że aż tak? XD
11
@Kessie dobrze, że Cię @Luciano99 wyciągnął i mogłeś zająć się wulkanizacją XD
2
@mekston a i tak by był przed Sauberami XD
1
@Kidd
1. Max
2. Max
3. RB
4. Max
5. Max, Russell, Leclerc
6. Max
==========================
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
Dziwne, że w klasyfikacji generalnej w GP Singapuru jestem zaznaczony na pomarańczowo mimo, że nie mam największego wyniku :)
0
Kibice zaczęli doping to i piłkarze zaczęli grać
2
Ale ten ojedele ma ułożoną stopę. Bardzo słabo ułożoną XD