RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ja zem czuł, że jesteś sado-maso oglądając polską ekstraklasę, ale że aż tak? XD
11
@Kessie dobrze, że Cię @Luciano99 wyciągnął i mogłeś zająć się wulkanizacją XD
2
@mekston a i tak by był przed Sauberami XD
1
@Kidd
1. Max
2. Max
3. RB
4. Max
5. Max, Russell, Leclerc
6. Max
==========================
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
Dziwne, że w klasyfikacji generalnej w GP Singapuru jestem zaznaczony na pomarańczowo mimo, że nie mam największego wyniku :)
0
Kibice zaczęli doping to i piłkarze zaczęli grać
2
Ale ten ojedele ma ułożoną stopę. Bardzo słabo ułożoną XD
8
@Luciano99 ale tylko wtedy, gdyby mu coś przeskoczyło w głowie
5
@zodiak_10 Scarlett Haaland
9
@Technik Stabilizator nic nie pomoże, odzwyczają mięsnie od pracy, bo większość pracy przejmuje stabilizator. I prowadzi to do teoretycznej i złudnej ochrony (bo niby mniej się zużywają) ale praktycznie do osłabienia mięśni/więzadeł/innych struktur i ostatecznie do pogłębienia ryzyka np. po zdjęciu stabilizatora.
0
Niektórzy myślą, że jak Ferran strzeli dublet z plackami to kibice zapomną jak koncertowo z..epsuł kilkanaście spotkań swoimi "fantastycznymi" występami XD
1
@Kgorecki2500 najbliższe kilka dni będzie kluczowe? XD
27
Prawie oficjalnie:
Barcelona w podstawowej 11 będzie miała więcej Polaków, niż Real Madryt Hiszpanów XD
0
@Kidd
1. Norris
2. Norris
3. McLaren
4. Norris
5. Norris, Piastri, Max
Typ charytatywny:
Hamilton
H2H:
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Stroll
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
20
no przecież był MVP tego spotkania, zaliczył dwie asysty przy bramkach, najlepszy zawodnik Monaco
0
Piłka w niego i wbija w bramkę XDD ładny samobój
2
@mekston https://zapodaj.net/plik-mlNNg7aL68 tu na przykład :)
1
@esem91 wszystko się zgadzaa tylko, że nie z bezradności a z bycia niewypałem i nie Barcelony tylko Mareczka i Erica
1
@mekston no najlepiej tych którzy nie są wymieniani a są np. w poprzednich podsumowaniach XD tylko przez przypadek zapomnij o @Kessie jak się wkręci w robotę u Lucka to może zapomni typów wysłać, zawsze to jeden mniej w rywalizacji XD
3
A niektórzy już pisali, że można włączyć film, bo tu to nic się nie wydarzy XDDD mam nadzieję, że przynajmniej jakiś ciekawy, a nie o facecie w łódce XD
8
@BorzyKrzys Donald "jo żem nie wiedzioł" Tusk. I wiemy kogo na pewno w tej dyskusji nie zauważymy. A rzadko omijają jakieś polityczne tematy XD
1
@Kidd miałbym zupełnie inne zdjęcie XD
1
@Kidd oho czuję nowe benefity pracownicze XD energy jary, ścianka ze wspólnymi zdjęciami ze "służbowych imprez". Na samą myśl mam większą ochotę do pracy
3
@MichuZ44 Dla niego i jego stajni oczywiście, że walka o tytuł w tym roku jest lepsza niż ta w 2021, bo biorą w niej udział XD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Szklaner ładnie imitujesz Borneo
0
@MichuZ44 Let's go racing
10 sekund póżniej: Ok, we're done
0
@Kidd
1. Norris
2. Norris
3. McLaren
4. Max
5. Piastri, Max, Norris
________________
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasły
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Colapinto
10. Piastri
1
@Rust_Cohle a te odwołania to istnieją? XD ja napisałem do chłopa wiadomość prywatną z komentarzem, który łamał dwa punkty regulaminu jednocześnie, zero reakcji. Odwołanie od bana napisane pierwszego dnia po otrzymaniu również zignorowane XD