0

@misterio Mam nadzieję, że w podstawówce będziesz uważał na zajęciach o zbiorach i działaniach wykonywanych na nich i skończysz pisać kocopoły, że KKP to część Konfederacji. Próbuj dalej ;) dwie wypowiedzi i dwa farmazony na ten moment, nieźle Ci idzie

0

@misterio nie trzeba szukać wymówek, wystarczy zobaczyć historię edycji komentarzy, że najpierw wiec przypisałeś Konfederacji a dopiero po naprostowaniu przez innego użytkownika poprawiłeś na KKP. A jak wiadomo KKP != Konfederacja więc ładne fake newsy przekazujesz.

1

@ProMILs maciusie i dzień 1097 walki z nic nieznaczącą Konfederacją XD

5

@urbipl czyli źródło: zaufaj mi stary, no mówię Ci przecież XDDD

2

@kanver_ pierwsza gra to symulator bankruta

1

@BorzyKrzys szok że przychodząc do pracy automatycznie akceptujesz regulamin, a jak zachowujesz się niezgodnie z nim to Cię wywalają XD problemy Juleczki w dorosłym świecie - pierwsze zderzenie z rzeczywistością XD

4

@Mario96w @Donnie_Darko kolejny dzień, w którym bojownicy uśmiechniętej POlski walczą z nic nie znaczącą w polityce bandą 7% cytując laramblowego klasyka. Jak na nic nie znaczącą partie to przygotowali tutaj super bojowników w walce o prawdę i wyzwolenie XD

1

@Safrani to będzie prawdziwy hamulcowy

15

Jeśli to Real pushuje tę skargę to oznacza tylko jedno. Na kolejnego szefa mają jeszcze większego fana niż był Tebas

5

@marcin62 "Wszyscy czasami bywamy idiotami, ale niektórzy traktują to jako sposób na życie.…" Wojewódzki ostro ale celnie o sobie xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale to ty dzwonisz XD

3

@FCB_dimiC Próbował grać luzaka, a tu się okazuje, że powodem "chwalenia się" jest ból 4 liter od czasu Szachtar - Celtic XD

0

@Prorokk tak, ale dla "ciałopozytywnych" XD

2

@Kgorecki2500 niektórzy za dużo filmów po prostu oglądają, pewnie ani minuty swojego życia nie pracowali i nie wiedzą jak wygląda praca w każdej firmie i na czym polega podległość XD

2

@NeroTFP1 Ale przecież to efekt lewicowej myśli, która od kilku lat próbuje zmiękczyć społeczeństwo pod kątem wszelkich dewiacji. Nie pamiętam w którym kraju odbył się wykład w którym kobieta przekonywała, że pedofilia nie powinna być karana, bo to potrzeba seksualna człowieka i nie powinno się zakazywać realizacji tych potrzeb ;)

2

@doc Oczywiście, że skandal. Powinni dostać o wiele więcej plus taką karę pieniężną, że kapcie im pospadają

1

@Bykunn "narzucasz mi jakiś temat o którym w ogóle nie rozmawiamy"
ciężko prowadzić rozmowę o hipokryzji pewnych użytkowników, ją się wykazuje w trakcie trwania rozmowy o czymś innym ;) Po prostu pamiętam Twoje "wystąpienia" w kontekście biologicznych cech człowieka, teraz nie mam czasu szukać, żeby Ci pod nos podstawić Twoją hipokryzję, że raz posługujesz się emocjami a raz nauką, ale u innych wymagasz wybrania jednej ścieżki. Ładnie prowadzona dyskusja pod tezę ;) może jakbym nie przeglądał tych wszystkich światopoglądowych dyskusji z Tobą w roli głównej to może i bym uwierzył ;)

1

@Bykunn o kurde, raz posługujemy się nauką a raz emocjami a wymagasz od innych jednokierunkowego. To posługujesz się nauką czy emocjami? Hipokryzja ;)

1

@Kidd
1. Max
2. Norris
3. McLaren
4. Norris
5. Norris, Max, Sainz
===============================
1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Stroll
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris

2

@Bykunn W klasyfikacji biologicznej są tylko dwie płcie człowieka, nie ma trzeciej. Mogą występować pewne polimorfizmy, które najczęściej są wynikiem zaburzeń i wad genetycznych ;)

0

@MichuZ44 ale jak kamerzysta siedzi na tym bolidzie i w ogóle nie rusza tą kamerą??

1

@mordini123 o i zdąży cały swój repertuar podczas przerwy zaśpiewać xD

1

@Aragorn33 olimpijczyk w fikołkach w kontekście uśmiechniętej koalicji będzie mówił o fikołkach innych xD niezła hipokryzja panie Fikołek

0

@jacob345 możesz

4

Dżud upada po raz trzeci XD

3

@KrychaFCB czemu we własnym kraju nie robią takich tiktongów? oh wait...

2

@Culer9002 Oby Tomaszek miał rację bo to jak świat teraz wygląda to patologia. Czyli przewiduje koniec BLMów, LGBTQWERTY+ itd?

2

@Kgorecki2500 jak zlikwidują "dyzlekcje" to nie będzie błędów...

2

@Death_voice widzisz biologiczne fakty to dla wyznawców/fanatyków KO "idiotyczny wykład" XD dobrze, że jasno potwierdził czym się kieruje w swoim życiu, faktami czy wydumanymi poglądami pod konkretną tezę

0

@zadafcb w 21 sekundzie ładnego kokosa wyłapał Nunez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?