0

Xavi do środy!!

3

@IronSanHybrid nie umizgi tylko to jest standard, że najstarszy stażem poselskim jest wyznaczany do prowadzenia pierwszego posiedzenia XD

Gdyby wybrał kogoś innego to wtedy można powiedzieć, że umizgi. Ale to wtedy by zniszczył wieloletnią tradycję wybierania tej osoby

0

@DonCarletto żodyn się nie spodziewał xD

2

@Kidd ale tam się dzieje pod stołem dużo xD trzeba policzyć punkty bo się nie zgadzają :D

1

@Katalończyk 99 tak to my się nie dogadamy xd

0

@Katalończyk 99 Tak, ja pobieram opłatę. Wystarczy wysłać bliczka i masz gwarantowany wstęp

1

@Katalończyk 99 Ja. Do salonu. Zawsze coś...

2

@Chaoss a To o to Ci chodziło XD pierwsza wiadomość to takie troche WTF XD

3

@Sulimo pytałeś co u Pereza to teraz po pitach jest 4, 0.5 sekundy straty do Alonso więc walczy o podium

1

@fart no rzeczywiście mógł lepiej dołożyć tę główkę

1

@michal26 Nie chce się męczyć. Leclerc to szef, nie musiał się trigerować w trakcie jazdy to na formacyjnym się wywalił, a Dżordż musiał jeszcze się poniżać w trakcie tych 60 okrążeń

0

@Arys Pewnie homo to krzyczeli trzymając się za benizy

3

@Sulimo kto prowadzi to wiadomo XD Perez 6 ale chwilę temu zjeżdżał po opony

0

@Kgorecki2500 dla dobra Polski, pamiętaj.

8

@DonMatteo901 jesteś gospodarny, uczyłeś się x lat i dzięki ciężkiej pracy zarabiasz dobrze? No to w nagrodę zabierzemy Ci więcej, żeby było sprawiedliwie XD
Edit. Dopiero później wszedłem w profil. Lewica i nie mam pytań XD

0

@Xxxbarca4ever gdzie ten karny Ci się przyśnił? XD

0

Gavi, co żeś Ty uczynił?

1

@Kgorecki2500 W sensie Izraelczycy protestują, że taki ktoś jak Żukowska dostał się na teren Izraela i żądają rezygnacji premiera, że do tej sytuacji dopuścił? XD

1

@Luciano99 @barcanawieki
Mr. Beast w najnowszym filmie wybudował 100 studni w Afryce!
W sensie w minecraft jego serwer nazywa się Afryka i wybudował wraz z kolegami te studnie w swoim forcie...
Po za tym po co im piłki do nogi jak muszą całymi dniami pracować w kopalni. Opluł

0

@Mezocyklon87 no kobita trafia swoim przekazem do ludu XD

21

@hayek Lewica się orze jak może? Stare, znałem

4

Nie no chłop pijany przychodzi na konferencje.

1

@Kidd
1. Max

2. Max
3. RB
4. Max

5. Max Hamilton Norris
6. Max

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Max

2. Leclerc

3. Hamilton

4. Alonso
5. Ocon

6. Hulkenberg

7.Guanyu

8. Ricciardo
9. Albon

10. Norris

5

@koksik2700 chodzą legendy, że Ci którzy jedli muchomory też nie narzekali na smak

0

@FcPortoFan1999 a to cyganie będą obchodzić Dzień Niepodległości? :]

0

@macio_944 maciuś, co mają cyganie do polskiego narodu? XD

6

@tbas albo ustawienie zniczy

1

@mekston wymyślasz sobie

3

@Rust_Cohle @Kessie @mekston ja nie startowałem od początku, żebyście mieli jakiekolwiek szanse chłopaki. Walczycie o miano tego trzeciego jedynie XD

0

@Transu96 no i @Comentateiro się załapał na film. Ale jak się obejrzał z uśmiechem za wozem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?