0

@FcPortoFan1999 a to cyganie będą obchodzić Dzień Niepodległości? :]

0

@macio_944 maciuś, co mają cyganie do polskiego narodu? XD

6

@tbas albo ustawienie zniczy

1

@mekston wymyślasz sobie

3

@Rust_Cohle @Kessie @mekston ja nie startowałem od początku, żebyście mieli jakiekolwiek szanse chłopaki. Walczycie o miano tego trzeciego jedynie XD

0

@Transu96 no i @Comentateiro się załapał na film. Ale jak się obejrzał z uśmiechem za wozem

0

@takisobiektos trolling mocny, nigdy go przy zespole nie ma, a jak jest to nawet boi się wejść z ultem bo i tak nie trafi xD

0

@FcPortoFan1999 przepotężne picki, autowin dla przeciwników XD

0

@FcPortoFan1999 Ale to nie chodzi jak grał do tego momentu tylko ile razy Europejczycy wygrali mecze pickując Lee Sina? Nim trzeba mieć mechanicznych umiejętności, żeby wykerować, a junglerzy z Europy potrzebują samograja na jungli.

0

@FcPortoFan1999 znowu wybrali tego lee sina na którym Europejczycy nie potrafią grać i w du*e

1

@Kidd
1. MAX
2. MAX

3. RB
4. MAX
5. MAX, PEREZ, NORRIS
6. NORRIS
===================
1.) Verstappen
2.) Leclerc
3.) Hamilton
4.) Alonso
5.) Gasly
6.) Hulkenberg
7.) Bottas
8.) Tsunoda
9.) Albon
10.) Norris

1

Romeu do zmiany

8

Girona sprzedała Romeu i cyk, lider LL

1

Kto jest gorszym drewniakiem? Lewy czy Romeu?

3

@panczo wygrałeś 1 z 10 ale tutaj to się zapędziłeś

0

@ChampionLW a o której jest? po angielskim?

0

@DonMatteo901 Jak goryle muszą się czuć, że są wg niektórych grup społecznych porównywane do ludzi o ciemnym kolorze skóry?

0

@Emhyr na wszelki wypadek wypadałoby klęknąć przed jakimś meczem?

21

@Kgorecki2500 dobrze że jego matki tam nie było bo by pewnie zarobiła

1

@Kgorecki2500 ale on jest troglo... dyslektykiem i może :D błąd zrobić w nazwisku, tego jeszcze nie grali

3

@Bobo25 a to nie możecie mieć oddzielnych planów? Tym bardziej, że dopiero teraz dowiedziałeś się o tych planach, no to sorry, ale ja już mam inne plany więc ja będę w jednym pokoju a Wy bawcie się w drugim XD i elo

0

@ToWinaSedziego ono/oni bo może akurat z kimś była

0

@chosenone a to co się wydarzyło od czasu wyborów do dzisiaj, że można odblokować te pieniądze? XD niezłe klapki na oczach

1

@FcPortoFan1999 wybór Lee sina przez Europę to jest iks de. Do tego Oscarinin na postaci, która powinna carryować? No chyba nie. Niech bierze jakiegoś tanka, który ma tylko wystać na linii i nic więcej.

1

@takisobiektos intuje aż miło XD

0

@bartas97 A jak ma się do FFP? Ile sprzedał się ostatnio Tebas żeby mógł zwiększyć sobie wypłatę?

0

@MesQueUnClub_87 kwaśna śmietana, tylko wtedy na bardzo małym ogniu i cały czas mieszasz przez kilkanaście minut. Ale wychodzi obłędna

1

@Luciano99 to chyba kwalifikuje się do nowego odcinka Chłopaków z Sosnowca, tym razem w delegacji w Dąbrowie Górniczej

11

Komentarz usunięty

3

@maroon że jest byłą Milika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?