1

@Kgorecki2500 jak Lewica się weźmie za kulturę to chyba dodadzą Harrego Pottera do ksiąg zakazanych xD

0

@draxidox ministera edukacji chyba powinno być

1

@MOLESTA oddychaj chłopie xD

4

@don'T.R.I.P.e To po co obiecać coś czego nie da się sfinansować? XD Konfederacja była jechana tutaj za nierealne punkty programu, a tutaj "z sensem gada" XD niezłe fikołeczki

0

@BorzyKrzys z drugiej strony klęknąć bo rasizm muszę bo się nomen omen uduszę (jak Dżordż Floryda)

13

@require Kosiniak-Kamysz z RiGCzem

1

@michal26 przepraszam za moje miasto rodzinne XD Dane z 0 na 25 (0,00%) obwodów głosowania, ale to nic dziwnego, lenie i nieroby

5

@pioz123 Biedroń ministrem rodziny i polityki społecznej XD

0

@michal26 W Twoim poście Lewica i Konfa idą łeb w łeb a za nimi Konfa :D chyba że ja już czegoś nie łapię bo za późna pora :D

0

@michal26 Lewica i Konfa idą łeb w łeb.

Konfa tuż za nimi XD
Konfa jest taka super że sama z sobą się ściga XD

2

@michal26 Kukiz jest gotowy do podkupienia pewnie

0

@mleczkoo chyba znasz odpowiedź na to pytanie. Ja mu daje max 23 lata, na garnuszku rodziców. Tak najlepiej głosuje się i popiera lewicę, gdy nie musisz zapewniać bezpieczeństwa więcej niż 1 osobie

0

@AlwaysBlaugrana no a rozdawnictwo to nie socjalizm? Przecież PiS gospodarczo to jest lewica

1

@Ojciec5tkidzieci nie dla Lewicy. Dla Lewicy to jest wyrocznia bo jest biseksualna!

2

@michal26 Wstyd za Warszawę, że Lewica taki wynik wykręca. Bananowe dzieci, którzy żyją na garnuszku rodziców, wyjeżdżają do stolycy i jednymi problemami to jest to czy będą mogli aborcję wykonać na życzenie czy ślub z kolegą wziąć. Ale to że rozdawnictwo i socjal większy niż za PiS to "nie dobra jest o tym mówić". Ciekawe czy za 4 lata rodzice nadal będą utrzymywać na wojażach czy będą musieli wracać na wioskę, bo Lewica dobierze się do ich portfeli i zakręcony zostanie kurek z kasą.

0

@macio_944 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

słodki jesteś z przeświadczeniem że może mi się zrobić głupio przez randoma w necie, ile masz lat? :D

1

@barcelonaLM i w sumie tyle samo prawie mandatów żeby stworzyć samodzielny rząd. Nie ma przypadków, są tylko znaki XD

0

@Emhyr uważaj bo macio Cię zje

0

@macio_944 zluzuj majtki i wyciągnij kija, widzę że sarkazm to pojęcie obce w tolerancyjnej rzeczywistości XD

0

@Emhyr i ktoś jeszcze powie, że to nie jest ustawione

0

@Aragorn33 Znamienne ostatnie zdanie. Ja po raz pierwszy głosując na PO też byłem tym młodym, który zaufał w to co Tusk obiecywał podczas kampanii. I historia zatoczy koło. Znów młodzi uwierzyli i znów kapitał zostanie roztrwoniony i będzie że skoro w 2023 głosowałem/am na Tuska i zawiódł mnie to teraz zagłosuję na innego. Błędne koło.

0

@Ptasior zapewne tak samo mówili Szwedzi czy Niemcy przed polityką otwartych drzwi dla wszystkich. Właśnie na tym polega problem, że my możemy sobie wmawiać że problem nas na pewno nie dotyczy. Ale na ten moment to tylko zasługa prawidłowej polityki migracyjnej Polski, która jak przyjmowała uchodźców to przede wszystkim z podobnych kręgów kulturowych co my. Ale to może się w każdej chwili zmienić

0

@Azi nie wygra romantyzm futbolu?

1

@Ptasior no chyba że nie i wtedy wygrywają Euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AFA90 Później przyjdzie taka Mołdawia, albo inny pouk... zespół z Europy Północnej i Polska będzie wyjaśniona.

3

Dlaczego uświadamianie o istnieniu zagrożenia i próba przeciwdziałania jemu jest uznawana za straszenie? To znaczy, że mamy nic nie robić i czekać z założonymi rękami zakładając że nigdy nic złego się nie zdarzy? Nie rozumiem tego podejścia. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć?

3

@tristan87 Terorryzm nie wybiera. Ale dziwnym trafem zatrzęsienie aktów terroryzmu we Francji, Szwecji, Belgii, Niemczech. Czasem w Hiszpanii. I zapewne tam do czasu wystąpienia jednego czy dwóch ataków nie było narracji strachu. W doktrynie bezpieczeństwa mówi się o 4 stanach bezpieczeństwa: tutaj mamy przykład poczucia fałszywego bezpieczeństwa, kiedy zagrożenie jest duże a odczuwane jest jako małe, w naszym wypadku wręcz bagatelizowane. Dopiero po ataku okazuje się jakie zagrożenie było na prawdę.

0

@MesQueUnClub_87 To zależy od lekarza w sumie. 1 gram to najniższa dawka przepisywana. Potem jest zwiększana no ale gdzieś na jednej stronie znalazłem taką kwotę i mnie odstraszyła (mówię tu o wszystkim, nie tylko samej marihuanie ale i lekarzu, wizytach etc.). No i w sumie na dobre mi to wyszło ;)

1

@barcanawieki a czy coś takiego powiedziałem? :P

13

@barcanawieki Ok wyborcy lewicy do spania bo jutro do pośredniaka po zasiłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?