0

@Katalończyk 99 krakowską podsuszaną, bo do jutra ma zamiar stać

3

Izrael informuje, że w trakcie nocnych ataków został zabity JEDEN z dowódców Hamasu XD a nie to jak tak to spoko

21

Ale jednemu z LaBambowców ostro weszła ta cisza wyborcza, żeby pójść stać na schodach i nic nie robić?

0

@Nazio_87 mówisz o tym przemówieniu, który zaczynał się od mitycznego deptania kobiet? XD dobrze, że takie fake newsy poleciały

0

@Gaucho każdy z RIGCZEM ;)

0

Komentarz usunięty

9

@cris27 jakie to czasy nastały że za stwierdzenie faktu kobieta jest kobietą, ktoś może krytykować XD ciekawe czy jakby teraz poszli na biologię to by kłóciliby się z wykładowcami o to czy w rodzinach homo rodzi się więcej dzieci niż w rodzinach hetero XD

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@michal26 ta biseksualność kobiet lewicy to ja rozumiem tak: ona by chciała cim ci rim cim z chłopem, ale żaden jej nie chce więc musi z kobietami XD

0

@Comentateiro w 2015 pisałem właśnie pracę magisterską na temat udziału Polski w UE i wpływie polityki migracyjnej UE więc osobiście uważam, że co nie co trochę wiem. Ale widzę, że Ty wiesz lepiej, jak zawsze do powiedzenia mają Ci którzy w temacie nic nie wiedzą.

"Wyborcy innych partii nie mają tego problemu." kurtyna XD

0

@Comentateiro "odbudujmy dyplomację i relacje z innymi krajami" powiedziane z ust osób, które są najbardziej toksyczne tutaj to niezły plot twist. Jak chcecie odbudować relacje z innymi krajami, jak wewnątrz plujecie najbardziej? XD

2

@Barcasub ciekawe czym się wkupił do ekipy

0

A wy czym/kim się dzisiaj czujecie?


Ja po obejrzeniu pierwszej połowy czuję się piłkarzem polskiej reprezentacji

0

@bartas97 przeczytałem zupełnie co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamyk_23 czemu wstawiasz opis swojego życia ze zdjęciem Mentzena? Jeszcze do tego dochodzą omamy i brak racjonalnego odbioru rzeczywistości?

0

@gumaz jest się z czego pośmiać, ewidentnie widać że kamyczek za kołnierz nie wylewa, ale niestety już organizm zaczyna się psuć od alkoholu XD
ja to bym dał 100 % KO, a co tam. Jak się bawić to się bawić XD

0

@DLFCB paskowy TVP się objawił XD uj z tym że Czechy i Mołdawia jeszcze jeden mecz mniej mają od Polski XD

1

@FcPortoFan1999 @Culer9002 Coś słyszałem, że sędzia jest z bliskiego sąsiedztwa Alkmaar.

3

Hamulcowego nie ma i już efekty XD

5

@Kgorecki2500 "Ahmed kocham Cię, dajcie mu tu ciepły sweterek, wpadnij na obiadek do sąsiada, bo przecie nie do mnie"
Poprawiłem

0

@MichuZ44 no zabolało Cię dlatego musiałeś to napisać. Łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DonMatteo901 A co więcej, mężczyzna głosujący na Konfederację jest lepszy od tego głosującego na lewice bo przede wszystkim ma szacunek do samego siebie :D factos. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek mówił, że czuje się lepszy od innych, bo jest dominowany, niedoceniany i szykanowany na każdym kroku przez 90% społeczeństwa xD

1

@GeneralXavi X kuźwa D podgatunek XD

0

@Popitek12 Nie zrozumiałeś pytania, ale to nie dziwota w kręgu lewicy. Pytanie zawiera zwrot o szacunku do siebie, a nie o pluciu na siebie. Mam nadzieję że teraz rozumiesz pytanie, choć zapewne za dużo oczekuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Majkel34 ale za TVN nie płacimy więc łuni mogą!!!!

0

@HighestInTheRoom Neymar z piłką schodził do środka, omijał mecze na poczet urodzin siostry. Maciuś nigdy nie zszedł z tematu i nigdy nie omieszkał ominąć dyskusji o Konfederacji :D także nie ez

1

@macio_944 widzę że odpowiadasz kamyczkowi więc albo wołasz kolegę, albo bardziej prawdopodobne usunięty komentarz należy do niego. Jak na kogoś kto brzydzi się PiSem i Konfederacją, a lubuje się w Tusku to nader często posługuje się językiem nienawiści i brakiem tolerancji. Jak w sumie każdy przypadek fanatyka Rudego tutaj xD

11

Maciuś i Konfederacja. Wymieńcie bardziej ikoniczne duo w historii. Jak oni nie będą razem to ja nie wierzę w miłość.

0

@13th no facet asystent stał obok i nie wyciągał dłoni do głównego bo chce z nim przybić piątkę xD widocznie kobieta musiała poczuć się doceniona i żeby przed TV chłop jej uścisnął rękę, że niby też ważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?