RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 krakowską podsuszaną, bo do jutra ma zamiar stać
3
Izrael informuje, że w trakcie nocnych ataków został zabity JEDEN z dowódców Hamasu XD a nie to jak tak to spoko
21
Ale jednemu z LaBambowców ostro weszła ta cisza wyborcza, żeby pójść stać na schodach i nic nie robić?
0
@Nazio_87 mówisz o tym przemówieniu, który zaczynał się od mitycznego deptania kobiet? XD dobrze, że takie fake newsy poleciały
0
@Gaucho każdy z RIGCZEM ;)
0
Komentarz usunięty
9
@cris27 jakie to czasy nastały że za stwierdzenie faktu kobieta jest kobietą, ktoś może krytykować XD ciekawe czy jakby teraz poszli na biologię to by kłóciliby się z wykładowcami o to czy w rodzinach homo rodzi się więcej dzieci niż w rodzinach hetero XD
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 ta biseksualność kobiet lewicy to ja rozumiem tak: ona by chciała cim ci rim cim z chłopem, ale żaden jej nie chce więc musi z kobietami XD
0
@Comentateiro w 2015 pisałem właśnie pracę magisterską na temat udziału Polski w UE i wpływie polityki migracyjnej UE więc osobiście uważam, że co nie co trochę wiem. Ale widzę, że Ty wiesz lepiej, jak zawsze do powiedzenia mają Ci którzy w temacie nic nie wiedzą.
"Wyborcy innych partii nie mają tego problemu." kurtyna XD
0
@Comentateiro "odbudujmy dyplomację i relacje z innymi krajami" powiedziane z ust osób, które są najbardziej toksyczne tutaj to niezły plot twist. Jak chcecie odbudować relacje z innymi krajami, jak wewnątrz plujecie najbardziej? XD
2
@Barcasub ciekawe czym się wkupił do ekipy
0
A wy czym/kim się dzisiaj czujecie?
Ja po obejrzeniu pierwszej połowy czuję się piłkarzem polskiej reprezentacji
0
@bartas97 przeczytałem zupełnie co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kamyk_23 czemu wstawiasz opis swojego życia ze zdjęciem Mentzena? Jeszcze do tego dochodzą omamy i brak racjonalnego odbioru rzeczywistości?
0
@gumaz jest się z czego pośmiać, ewidentnie widać że kamyczek za kołnierz nie wylewa, ale niestety już organizm zaczyna się psuć od alkoholu XD
ja to bym dał 100 % KO, a co tam. Jak się bawić to się bawić XD
0
@DLFCB paskowy TVP się objawił XD uj z tym że Czechy i Mołdawia jeszcze jeden mecz mniej mają od Polski XD
1
@FcPortoFan1999 @Culer9002 Coś słyszałem, że sędzia jest z bliskiego sąsiedztwa Alkmaar.
3
Hamulcowego nie ma i już efekty XD
5
@Kgorecki2500 "Ahmed kocham Cię, dajcie mu tu ciepły sweterek, wpadnij na obiadek do sąsiada, bo przecie nie do mnie"
Poprawiłem
0
@MichuZ44 no zabolało Cię dlatego musiałeś to napisać. Łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonMatteo901 A co więcej, mężczyzna głosujący na Konfederację jest lepszy od tego głosującego na lewice bo przede wszystkim ma szacunek do samego siebie :D factos. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek mówił, że czuje się lepszy od innych, bo jest dominowany, niedoceniany i szykanowany na każdym kroku przez 90% społeczeństwa xD
1
@GeneralXavi X kuźwa D podgatunek XD
0
@Popitek12 Nie zrozumiałeś pytania, ale to nie dziwota w kręgu lewicy. Pytanie zawiera zwrot o szacunku do siebie, a nie o pluciu na siebie. Mam nadzieję że teraz rozumiesz pytanie, choć zapewne za dużo oczekuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Majkel34 ale za TVN nie płacimy więc łuni mogą!!!!
0
@HighestInTheRoom Neymar z piłką schodził do środka, omijał mecze na poczet urodzin siostry. Maciuś nigdy nie zszedł z tematu i nigdy nie omieszkał ominąć dyskusji o Konfederacji :D także nie ez
1
@macio_944 widzę że odpowiadasz kamyczkowi więc albo wołasz kolegę, albo bardziej prawdopodobne usunięty komentarz należy do niego. Jak na kogoś kto brzydzi się PiSem i Konfederacją, a lubuje się w Tusku to nader często posługuje się językiem nienawiści i brakiem tolerancji. Jak w sumie każdy przypadek fanatyka Rudego tutaj xD
11
Maciuś i Konfederacja. Wymieńcie bardziej ikoniczne duo w historii. Jak oni nie będą razem to ja nie wierzę w miłość.
0
@13th no facet asystent stał obok i nie wyciągał dłoni do głównego bo chce z nim przybić piątkę xD widocznie kobieta musiała poczuć się doceniona i żeby przed TV chłop jej uścisnął rękę, że niby też ważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)