Ramaj77
Dołączył/a: styczeń 2020
Poznań
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Uprzedziłeś mnie :D
7
Messi 82 i 83 bramka w reprezentacji. Brakuje mu jednej bramki do 4 w historii strzelca w reprezentacjach, Ferenca Puskasa. Może uda się już dzisiaj :D
1
@bartas97 z psg na parc de princes :D
1
@MichalZZZ Dokładnie tak jak mówisz :) najlepsza karierę to wspominam jak z 6 ligi awansowałem do premier league, a w fm21 gram Boavista.
1
@MichalZZZ Rozumiem doskonale, ja też zawsze zaczynam Barca, ale gram tylko pół sezonu, albo sezon i zaczynam jakimś słabszym klubem, bo Barca zbyt łatwo :D
0
@MichalZZZ To jest piękna gra, też gram, ale w fm21 :) jaką drużyną zacząłeś?
1
@Janiama Barca 4-0 Celta
0
@Irmscher10 A to nie wiem, ja mam normalnie w miejsce nsport
2
@IronSanHybrid sprawdź na kanale na którym miałeś nsport, ja mam normalnie
0
@Michael24 Sprawdzałeś na tym kanale co był nsport? Bo zamiast nsport jest właśnie canal+ sport 5
4
@Bobo25 Bo jest finał pucharu króla
0
@Pawel13sz Dzięki ;)
0
Kto komentuje na tvp?
1
@Cwaniak4 Jeden mecz
2
@BART97 @GeneralXavi spróbuję w nią zagrać, ale nie wiem czy dam radę
0
Polecicie jakąś grę strategiczną na telefon? :D
2
Na canal+ sport powtórka wczorajszego meczu Realu z Barcelona jakby ktoś chciał jeszcze raz obejrzeć :D
0
Liczę na prezent w postaci wygranej w moje urodziny :D
2
@Joe_Pesci ratujemyzwierzaki.pl
0
@busquets5 6 w lidze
0
@demsi1707 W zeszłym roku po prawie 14 latach musiałem uśpić swojego pieska, wiem co czujesz, trzymaj się!
1
@Hubsao Oczywiście
5
@Hubsao Nie może grać w Barcelonie B jeśli jest zarejestrowany jako gracz pierwszej drużyny :)
5
@TylkoBarca7273 Araujo według mnie najlepszy z naszych razem z Pique
1
@TylkoBarca7273 Dani Alves
1
@KmN Gratulacje! :) moja córka ma 14 miesięcy i zostanie ojcem to jest najpiękniejsze uczucie :)
3
@Zielu2001 Maximus! Maximus! Maximus! Zawsze ciary
1
@karci0 Przyszedł bodajże za 25mln, a odszedł za 15mln, jeśli dobrze pamiętam :)
0
Gavi jest piękny
0
@masq tak dokładnie ten