Ramaj77
Dołączył/a: styczeń 2020
Poznań
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid ja myślałem, że te odcinki co teraz lecą to są nowe :)
0
@IronSanHybrid bandziorek już wyszedł, ostatnio oglądałem odcinek i był już na wolności
0
@TheNekro94 uwielbiam dragon balla i bleacha :) bankai! :)
0
@maciej7852 w środę ma mieć prezentację
0
@Zip Ja też byłem przekonany, że finał jest w sobotę, ale niestety niedziela :p
0
@Zip w niedzielę jest finał ligi mistrzów :D
1
@MesQueUnClub96 canal+ sport
0
@barteq Mukiele leżał przy linii i nie było spalonego
2
@Moriarty whisky to jest piękny alkohol, potwierdzam popijając drinka :p
1
@pauletaa mam i nie mogę się zalogować
1
@SHIBA założyłem tutaj konto niedawno, ale jak chcesz obserwować jak najwięcej ludzi to zgłaszam się :D
1
@Maker0 Busquets i Vidal
0
@herbblaugrana jest jeden Ukrainiec w kadrze Warty Poznań. Serhiy Napolov ;) pozdro.
2
@BarcaInfo ja też poproszę :)
0
@kamilop Sabadell
2
@ricardo0705 ja tak samo ;) tylko, że 3 tygodnie urlopu, pozdro :)
0
@LuisSalvano co racja to racja ;)
0
Jak to w końcu jest z tą asysta Messiego? Przez la liga została uznana, a przez inne strony nie?
0
@DonAndrzejos dla mnie gohan w sadze cella ;)
0
@DarekFCBnaZawsze Samu 14 lipca skończy 27 lat i ma kontrakt do 2023 roku.
0
@messinio83 football manager :)
1
@xofcbxo Piękne to były czasy :) aż chciałoby się wrócić do takiego beztroskiego życia i marzeń o zostaniu piłkarzem :D
0
@mnawara90 Bardzo długi czas grałem w fm 07 i 08, później 12 i 17 mnie na dłużej przyciągnęły, a teraz katuje fm19 :)
0
@CzescCzolem Gian Piero Gasperini tam jest trenerem od 2016 roku.
0
@Statistics Ryan Giggs wg transfermarkt ma 158 asyst w premier league
1
@Hushovt Nie ma za co ;) gdy tylko mogę to służę pomocą.
2
@Hushovt polecam Black label, gold label lub chivas :)
1
@Konradomoreno ok dzięki :)
0
@Konradomoreno Dzięki, gdzie go kupiłeś? Bo z tego co patrzę to wszędzie cena ok. 3200-3300zl
1
@Barca1992 wiem, że pecet najlepszy, ale tylko laptop wchodzi w grę :p