0

3

0

@Czajka90 Collum, sędzia ze Szkocji

1

@Mario96w Tak jest

0

@Gufo Gratulacje! :)

0

@Wiking88 Wszystko ok, będzie mógł grać w środę

0

@wojtek_debiec4 Canal+ sport

0

@betonito w tym sezonie lm nie strzelił bramki

0

@RufinzKatalonii Benzema nie gra jutro

0

@BulaKG Benzyna ma 69 bramek czyli tylko trzy mniej od lewego

0

A ilu ogólnie klubom w trakcie kariery strzelał bramki?

1

@kryhaa Henry był raz drugi w 2003 roku i raz trzeci w 2006, ale złotej piłki nigdy nie zdobył ;)

2

Ale gol Younesa

2

@Elprofesorxx My i Atletico mamy 16 kolejek, a Real 15. Wszystko jest jeszcze możliwe ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@escarabajo Dest dopiero w sezonie 19/20 wszedł do pierwszej drużyny Ajaxu ;)

2

@escarabajo Tagliafico grał na lewej obronie ;)

9

"Liga mistrzów to nie to samo co liga mistrzów"-Tomek Hajto :D

2

@Pawelsky Siema, nie mogę teraz gadać, bo strzelam hat-tricka
-Ale to Ty dzwonisz
-Elo

1

@neeed Chiellini

1

@HolyGoalie97 No i był karny ;)

1

@JimMorrisonFCB Urodziny siostry Neymara są 11 marca, czyli dzień po meczu rewanżowym :D

1

Celta na 2-2 :)

2

@mat32 Trzymaj się! Pies to przecież członek rodziny i nie dziwie się Twojej reakcji. Współczuję

0

@Michallublin I Mariano ;)

0

@Michvl Na ławce jest

13

@FireBarca1899 Oczywiście, że Umtiti

1

Ale Racic odpalił petarde

1

@Janiama Po prawej stronie Arek Kaliszan, mój były trener :D pozdrawiam

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?