Ramaj77
Dołączył/a: styczeń 2020
Poznań
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Po prawej stronie Arek Kaliszan, mój były trener :D pozdrawiam
0
@pepo_barcarzadzi Tak
1
@gregorski 10 bramek :)
1
@fcbarcafan19 Segunda division B, w tej samej lidze co Barcelona B
0
@Roobo Dziękuje, właśnie bardziej do mnie przemawia ta czarna ;)
0
Witam, chciałbym kupić koszulkę Barcy z tego sezonu, tylko mam dylemat czy kupić domową czy tą czarną. A poza tym gdzie polecacie kupić koszulkę Barcy?
0
@Pawelsky Podobno pod koniec stycznia
2
@meteo100 Dziękuje bardzo :)
0
Gdzie jest transmitowany ten plebiscyt? :D
1
@michaleu Chodzi tylko o ligę niemiecka. Strzelił w jednym sezonie rekordowe 40 bramek.
1
@Pertezm Dokładnie, bardzo fajny dzień :)
1
@Alanooo Wypuścił sobie piłkę za daleko, chciał ratować i wszedł na wślizgu wyprostowaną nogą prawie na wysokości kolana przeciwnika
0
@MeMyselfAndI Var i czerwona
2
@Janas11224 Śliczny piesek :) szacun dla Ciebie :)
0
@pride1899 To byl Pedri
2
@Zip Mój przyjaciel też miał chomika i nazywał się tuptuś :) współczuję, ja też mega przywiązuje się do różnych zwierząt i wiem co czujesz, ale dasz radę. Tuptuś jest Ci na pewno bardzo wdzięczny, że miał swój dom u Ciebie i się nim opiekowales przez ten cały czas :)
1
@arecki.fcb o 16
0
@Triv44 I mieć do kogo wrzucać
1
@fcbarcafan19 Dziękuję bardzo, mega się cieszę, że mi trochę wyjaśniłeś co i jak :) myślę, że zdecyduje się na Philipsa, tego 9000, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)
1
@fcbarcafan19 Dziękuję bardzo za polecenie :) właśnie się zastanawiam co kupić, bo mam wrażliwą skórę, ale do tego twardy zarost i nie wiem ktora będzie najlepsza.
1
Witam, trochę nietypowe pytanie, polecacie jakąś maszynkę do golenia? :) pozdrawiam
0
@kamilo0066 dostał
0
@BulaKG Nie oddaliśmy
0
@Jacu327 ja mam pieska Alexis :D
1
@Hanok 13 dostępnych z pierwszego zespołu, reszta z listy B czyli razem 19 w kadrze na mecz.
0
@Janiama 69 w lidze mistrzów?
0
@Ksyku262 Życzę dużo zdrówka dla małej i dla żony, oby wszystko było dobrze, trzymajcie się
1
@SonBarcaGoku haha ja jestem na samym początku drogi :) zobaczymy co będzie dalej :D
1
@Ewelinax Dziękuję :) mam nadzieję, że mała nie przejdzie na białą stronę mocy :D tylko będzie miała serduszko bordowo-granatowe od małego :)
0
@dirtyman Dziękuję :) mam nadzieję, że moja też będzie ze mną oglądać :D A płakać będzie tylko na widok pewnego klubu z Madrytu, tak jak mówisz :p oczywiście, że teraz priorytety się zmieniają :)