1

@Janiama Po prawej stronie Arek Kaliszan, mój były trener :D pozdrawiam

0

1

@gregorski 10 bramek :)

1

@fcbarcafan19 Segunda division B, w tej samej lidze co Barcelona B

0

@Roobo Dziękuje, właśnie bardziej do mnie przemawia ta czarna ;)

0

Witam, chciałbym kupić koszulkę Barcy z tego sezonu, tylko mam dylemat czy kupić domową czy tą czarną. A poza tym gdzie polecacie kupić koszulkę Barcy?

0

@Pawelsky Podobno pod koniec stycznia

2

@meteo100 Dziękuje bardzo :)

0

Gdzie jest transmitowany ten plebiscyt? :D

1

@michaleu Chodzi tylko o ligę niemiecka. Strzelił w jednym sezonie rekordowe 40 bramek.

1

@Pertezm Dokładnie, bardzo fajny dzień :)

1

@Alanooo Wypuścił sobie piłkę za daleko, chciał ratować i wszedł na wślizgu wyprostowaną nogą prawie na wysokości kolana przeciwnika

0

@MeMyselfAndI Var i czerwona

2

@Janas11224 Śliczny piesek :) szacun dla Ciebie :)

0

@pride1899 To byl Pedri

2

@Zip Mój przyjaciel też miał chomika i nazywał się tuptuś :) współczuję, ja też mega przywiązuje się do różnych zwierząt i wiem co czujesz, ale dasz radę. Tuptuś jest Ci na pewno bardzo wdzięczny, że miał swój dom u Ciebie i się nim opiekowales przez ten cały czas :)

1

0

@Triv44 I mieć do kogo wrzucać

1

@fcbarcafan19 Dziękuję bardzo, mega się cieszę, że mi trochę wyjaśniłeś co i jak :) myślę, że zdecyduje się na Philipsa, tego 9000, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

1

@fcbarcafan19 Dziękuję bardzo za polecenie :) właśnie się zastanawiam co kupić, bo mam wrażliwą skórę, ale do tego twardy zarost i nie wiem ktora będzie najlepsza.

1

Witam, trochę nietypowe pytanie, polecacie jakąś maszynkę do golenia? :) pozdrawiam

0

@kamilo0066 dostał

0

@BulaKG Nie oddaliśmy

0

@Jacu327 ja mam pieska Alexis :D

1

@Hanok 13 dostępnych z pierwszego zespołu, reszta z listy B czyli razem 19 w kadrze na mecz.

0

@Janiama 69 w lidze mistrzów?

0

@Ksyku262 Życzę dużo zdrówka dla małej i dla żony, oby wszystko było dobrze, trzymajcie się

1

@SonBarcaGoku haha ja jestem na samym początku drogi :) zobaczymy co będzie dalej :D

1

@Ewelinax Dziękuję :) mam nadzieję, że mała nie przejdzie na białą stronę mocy :D tylko będzie miała serduszko bordowo-granatowe od małego :)

0

@dirtyman Dziękuję :) mam nadzieję, że moja też będzie ze mną oglądać :D A płakać będzie tylko na widok pewnego klubu z Madrytu, tak jak mówisz :p oczywiście, że teraz priorytety się zmieniają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?