0

Hahaha , jakie jaja, gdzie te 90% pewności ? Potem te 99.9% a kończąc na 150% pewności ?Haha chłopak zepsuł sobie karierę do końca, nie samym tym że do nas nie przyjdzie , tylko tym że kolejne 10 lat będzie grał w słabym klubie , chyba że ktoś wpadnie i strzeli te 90 mln za niego z klauzuli

4

@torondirn wypo- co ? Bo aż mi oczy załzawiło

25

Teraz wyprzedamy dobrych zawodników a później będziemy kupować baniaków za 100mln

0

Tragedia, szkoda gadać, kto by się spodziewał, świetny pilkarz, bardzo młody do tego, całe życie przed dniem, trójka dzieci bez taty, żadne pieniądze tego nie zrekompensują

0

A to my go jeszcze nie sprzedaliśmy ?

0

@Zoker a to taki chwyt, przejdzie do Barcy, oni go nie zarejestrują, on odejdzie do Bilbao za darmo i takim sposobem Baskowie zarobia darmowe 60mln , to jest kurde inteligencja haha

0

@vincentPL laporta ma dobrego szklarza, ogarną

9

To co , znów zacznie się dziwna seria pomyłek na korzyść realu haha tragedia

0

@FC33 dadzą go za darmo plus 20% od kolejnego transferu haha rekiny biznesu

0

1.2mln za domingueza , toż to rekiny biznesu, real skarpetki drugoligowca na eBayu wyprzedaje za tyle

0

Mural ciekawy , ale te twarze jakieś takie po alkoholu machniete , u starszego z braci oczy rozjechane, niesymetryczne jakby stoczył wiele walk ulicznych plus te walki z alkoholem które symbolizują naszych fighterów pod sklepami osiedlowymi

5

Żadnych pieniędzy za niego, 150mln to dużo, ale dla nas to nic jeżeli chcemy kogoś kupić , tu mamy pewniaka, a byle kogo nie wezmiemy w kręgi zainteresowań to od strzała 80-90 baniek za jakiegoś dydka. 250 do przemyślenia , 150do zapomnienia, za Neymara wzięliśmy 222 mln , a co za transfery do zapomnienia z tego wyszły, każdy pamięta

0

@LinekMichal ale nie powinno się go oddawać za kebaba z Turcji, bez jaj

0

Co to ma być, kurde zabierają nam zawodników ale tylko za darmo/ rozwiązując kontrakt z zawodnikiem etc masakra , teraz po kontuzji jest i wraca , ale nadal jest topowym bramkarzem, a tu takie boble za darmo, nasza sprzedaż to od lat tragedia , a potem się dziwią że nie mogą wyjść z długów

0

@Rifek też się w tym pogubiłem xD

0

@VeB 1899 Nico może wystrzelić jak Raphinha w lepszej drużynie pod okiem dobrego trenera

0

Za co Lapek za co ?

0

A ten Garcia to dobry Dydek? Nie śledziłem za bardzo ligi hiszpańskiej poza Barca w tym roku przez natłok obowiwzkow i totalnie jestem zielony w tej sprawie

1

A to my go jeszcze mamy? Myślałem że oddaliśmy go już za bezcen ... Masakra

0

Tah zawodnikiem Bayernu, podobno Romano przyklepal

5

Dobra wiadomość , od początku mu kibicowalem, oby tylko nadal szło mu tak dobrze jak w tym sezonie, bo polscy kibice nie tolerują spadków formy, kilka meczy słabszych i już by sprzedawali zawodnika, była zamknął gęby tym wszystkim znawca

2

Pewnie zajechać Kounde na PO, maksymalna ilością meczy, zajechać Balde, nie mając godnych zastępców na tę pozycję, idealnie.
Atak chodzi dobrze , zdobywamy dużo bramek, problemem jest obrona bo tracimy równie dużo bramek.
Powinni pomyśleć o jakimś pewnym golkiperze, o pewnym SO, bo choć smutne to nie da się więcej chyba wyciągnąć z Araujo, trzeba tez dać powiew świeżości i podnieść rywalizację na LO i PO

2

@Kalasznikow gul to skoczy mbappe jak PSG wygra LM haha

3

Mamy to !!! Odpowiednia drużyna na odpowiednim miejscu, szkoda tylko LM ale i tak jest super !!

4

Wszedłem tu przy 0:2, płacz co my gramy , Inter się odbija czkawka, nie da się tego oglądać, wchodzę teraz, to cisniemy z białymi, jazda z nimi etc, jak tu większość kibiców jest chwiejnych emocjonalnie hahahaha

0

Ładnie gramy ładnie , przewalamy całą fajna rundę jesienną

2

Że człowiek nie ma możliwości tego zobaczyć , co tam się odwala masakra

0

Ma ktoś jakiś stream działający?

9

Ten real to takie ścierwo nie klub, jak się zachowują te debile to masakra , jacy piłkarze tacy ich kibice haha

6

Kurde ale mi się gorąco zrobiło teraz haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?