4

Wszedłem tu przy 0:2, płacz co my gramy , Inter się odbija czkawka, nie da się tego oglądać, wchodzę teraz, to cisniemy z białymi, jazda z nimi etc, jak tu większość kibiców jest chwiejnych emocjonalnie hahahaha

0

Ładnie gramy ładnie , przewalamy całą fajna rundę jesienną

2

Że człowiek nie ma możliwości tego zobaczyć , co tam się odwala masakra

0

Ma ktoś jakiś stream działający?

9

Ten real to takie ścierwo nie klub, jak się zachowują te debile to masakra , jacy piłkarze tacy ich kibice haha

6

Kurde ale mi się gorąco zrobiło teraz haha

0

@JiXSaw gdzieś ty tam wieŻe widział haha

0

TeraZ spokój w tych ostatnich minutach!!!

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ja bardziej patrzę poprzez całokształt, było świetnie i gramy coraz gorzej, martwi to że zaliczamy regres na najważniejszym momencie sezonu, i to że pięknie graliśmy, nawalilismy masę spotkan na plus, ale co po tym jak zaraz może się okazać że parę następnym tygodniu zawali całe starania tamtej połowy sezonu

0

Mimo ogromnej sympatii obawiam się że Inter nas rozjedzie jak będziemy grali tak egoistycznie jak z Dortmundem czy Betisem

0

Bensebaini dał trochę spokoju tym samobójem xD

0

Pany wracam z pracy a tu takie jajca, co tu się odjaniepawla dzisiaj ? Aż taka tragedia jest, zaraz nawet nas Borusia wyeliminuje

0

@Encore facet z kotem, już historia polski zna taką sytuację, nie zbyt dobre połączenie xD

7

Serio przejmować się słowami jakiegoś ulańca ? który zmarnował swoją karierę epizodem w Madrycie ? jestem ciekaw czemu najwięcej szczekają psy z Madrytu, a najdziwniejsze ze to w większości Holendrzy, mają jakiś problem z użalaniem się, jak nie VDV to Sneijder :D

0

@Lola120 jak potrzebujesz bliskosci to kup sobie psa

0

@JaneKOS to samo miałem napisać :D jak już wejdziesz do madrytu to to spier... mózgowe zostaje z Tobą do końca :D

7

Nie ma żadnego płaczu realu jeszcze ? Pozwów? Apelacji ? Bo jak przegrali to to napewno wina sędziów

11

"Oddycham madridismo od małego" mówi tebas , a Ancelotti na to "a ja od kolan ha"

0

Nie podchodzą mi te gradientowe przejścia, wolę stare trykoty

2

Gdyby VAR korygował błędy swoje , a sędziowie swoje, to REAL z 15 pucharów ligi mistrzów miałby z 8 xD

0

Dawać go spowrotem , bo go usunęli z EAS FC hahaha

0

@SinMistico tyle typów jest co ma wzmocnić nas latem xD Gyokeres czy nawet Isak z Newcastle :D gdzieś czytałem, że nawet Musiala :D więc nie ma co się martwić haha

0

tak serio , to jak patrze na koszulki to skojarzyły mi się ze starą, dobrą Holandią XD

0

@Remi1899 wiem wiem, z 3:0 do 3:3 xD to trzeba umieć

0

@karszun bardziej bmw w wersji trupy e36 i inne typy sebixów i ludzi bez mózgu

0

@RC28 bliki od Pereza dochodzą natychmiast więc może być różnie xD

1

@Allblacks86 szrotu z manchesteru nawet w lidze mistrzów nie ma

0

Nie wiem czy City ma pecha czy prześcieradła podpisały cyrograf z diabłem xD
Taka padaka, a i tak w 5 min potrafią przestawić wynik na swoją korzyść xD
Kolejny fart w lidze mistrzów (jakby to powiedzieli madryciaki, przypadek ? nie sądze) xD

1

@bodziu11arret Każdy jest tylko człowiekiem, ale w całym sezonie zaliczy mniej baboli niż Szczęsny w 3 meczach, czy Pena w 1 xD

0

"Nawet nie chodzi o sam talent jako taki, ale o to, że on gra, jakby miał pięć, siedem lat więcej niż ma."
Kiedyś może się dowiemy , że ma +3 czy +5 lat :D jak wypłyną w jakiś sposób dokumenty z jego rodzimego miasta :D
Ale póki cieszy swoją grą to mnie to nawet nie rusza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?