2

Ah te wygrywanie rzutem na taśme, ciekawe jak długo można się tak ślizgać :D
Ten uśmiech simeone mówi wszystko, uff jestem bezpieczny, wygraliśmy fartem, ominie mnie krytyka XD

0

@Ris93PL tak , widać to zawsze było w meczach reprezentacji, ale wiadomo , to że wpuszcza babole i 1 mecz na 10 wyjdzie mu spektakularny to sytuacja ta wymazuje 9 babolowych meczy poprzedzających

0

@Sebolinho widzisz, czytaj ze zrozumieniem, kolega napisał o szczęsnym jakby był kimś lepszym bądź chociaż na równi z Marc'iem.
Pisałem o tym , że postawienie Szczeny przy Ter Stegenie, to tak jak porównywanie Bednarka do Araujo, w żadnym momencie nie zestawiłem bramkarza z obrońcą, ale to tak jest jak się czyta tylko początki wypowiedzi i pisze bzdury

0

@Bombowiec taka samą można miec pewność ze wróci marc do zdrowia jak to, że wojtek będzie coś nam dawał większego niż Pena

1

@SirBobby obudź się, Marc wróci to Wojtek albo sam odejdzie bo nie będzie chciał być NR 2, albo znów pójdzie na emeryturę.
Wystawianie Wojtka przy zdrowym Marcu, to tak jakby nie wiem, Araujo bądź Kounde został zastąpiony przez Bednarka. Haha niemożliwe

0

@PizzerMan Podbijam również , zdrówka mordeczko

0

@Terroriser Stephan Curry gra w Golden State Warriors xD

0

@JohnnySilverhand Lewy to top3 La liga więc ten ranking nic nie zmienia xD
Jeden dobija, a drugi był bezrobotny na swoim miejscu pracy więc dzikie porównanie

0

te z tego sezonu już dużo lepsze, nie widzę sensu w mieszaniu tych pasów w połowie koszulki proste koszulki powinny być jak ta w sezonie 1999/2000

3

@JohnnySilverhand no też się zastanawiam po co nam nieszczęsny

0

Ciężko będzie dowieźć wygrana

0

Panowie gdzie można obejrzeć mecz jeszcze ? Mam masę vod ale akurat c+ akurat nie mam.

1

Gratki dla Ewy, ale strzał z woleja poprzedniczki i obrona bramkarki rywalek XD smiech

0

@yaqx nie wiem nie śledzę kaliskiej, ani konińskiej, ani nawet polskiej piłki ;) nie wiem co kto kogo lubi a kogo tak, kto jest mile widziany, a kto nie ;)
Ja tam jestem otwartym człowiekiem, jak ktoś jest uprzejmy i mnie szanuje to tak naprawdę cenie taką osobę niezależnie czy jest z konina, ostrawa, ciechocinka czy sosnowca xD

1

Bez logo Spotify byłaby mega :D

10

Wielki napadzior, serce Barcy, ogniwo napędowe ofensywy , wielka szkoda że to już koniec, czas leci tak szybko, debiut Messiego, Ronaldinho, Larsson, wiele niesamowitych nazwisk jakby to było wczoraj...a to już tyle lat.

1

@Damian_06_84 ja mam 50 km do Konina, Kalisz wita

5

Widzi że jednak tu można coś wygrać nie jak w Bilbao i zmiękła fajka

1

Raphinha wszedł w ten sezon jak w masło, chciałbym wiedzieć gdzie są Ci co chcieli go sprzedać haha ja osobiście zamkniętą mam mordę przez Daniego Olmo bo dwa mecze zagrał na wysokim poziomie

10

Boże ile ostatnich lat czekałem na takie widowisko i radość z gry chłopaków

0

Dobrze że ich karny uratował XD

0

Aż nie wiem jak to teraz jest grane bo nie interesowałem się nowym formatem rozgrywek haha

0

@challenger przestań kolego, Martineza złapie kontuzja , araujo złapie kontuzja i kim będziesz grał w środku ????

0

@Derean ale Christiansen kontuzjowany , Garcia odchodzi, teraz młody Faye który mógłby się ogrywać , nie daj Boże komuś z SO coś się stanie to leżymy xD

6

@sokot z pożytkiem to będzie kupno słownika ortograficznego

7

To co wraca do Lipska a do Barcy wraca te 60 baniek ?

0

Barcelona stawia na młodych dlatego sprzedaję za bezcen Faye do Rennes xD

0

@pacior95 akurat opieram swoje zdanie na zeszłym sezonie ze względu że teraz nie miałem szansy oglądać meczy z powodu innych obowiązków ale jeżeli tak jest to trzymam Cię za słowo że dadzą radę balde z kounde dobrze obstawić boki

0

@pacior95 patrząc na sytuację teraz nie mamy ani lewego ani prawego obrońcy , robienie z kounde albo araujo prawego obrońcy to nie śmieszny żart , a balde się wypalił jak za krótki knot w świeczce , do tego dochodzi brak śpd to wychodzi że jedyne co w naszej defensywie działa to dwaj środkowi obrońcy.
Garcia, Christiansen czy Martinez to mogą się nadawać do ręczników, prania lub podawania ,ale za to nadmiar pomocników robi robotę xD

1

Chapnac tego cancelo i Chiese za rozsądną cenę , Garcia niech pod okiem Flicka ogrywa się na piwocie i tyle , nie szastać pieniędzmi jak w przypadku olmo za którego słono przepłaciliśmy jak kiedyś za ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?