0

Będzie przedłużać, jak Macierewicz

1

W porównaniu z poprzednim meczem doskonale zaprezentował się dziś Krychowiak.

... na tej ławie oczywiście.

2

@NeroTFP
Powinien jakiemuś Francuzowi podawać za każdym razem piłkę, aby wznowili przyznawanie ZP

0

Szpaku ma tak dobry humor, jakbyśmy wygrywali te 3:0 z Niemcami czy Hiszpanią

0

@Conradxc
To jest dzban i to z uchem z lewej strony ;-)

0

U nas to nawet sąd nie ma nic do gadania. Np. Jarek zdecydował, że handlu w niedziele nie będzie, to i nie ma.

0

Oby tylko jakiegoś koronawirusa nie przywieźli z tych wyjazdów.

2

Posiedzi na ławie „za pokutę” i w końcu zagra i odpali od razu, jak rakieta. (Ale lepiej niż Rakitić”)

9

Gdyby tylko jakiś żabojad jakimś cudem zabłysnął w minionym sezonie, to nie byłoby takiej farsy. Niech sobie wsadzą głęboko w zakończenie przewodu pokarmowego te swoje pomysły.

0

@brains
Za dużo Barcelony pewnie się naoglądałeś. Pozdro!

0

@banann16
Dzięki za wrzucenie tego!

1

Tak sobie myślę, że w ogrodzie znacznie mocniej mi się trawa trzyma niż w tym Gdańsku. Wczoraj układali tam tą trawę czy jak?

3

Mamy tajną strategię:
Udajemy chaotyczną drużynę, gramy wręcz paskudną kopaninę, aby rywal pomyślał, jacy słabi jesteśmy, a potem my go precyzyjnym kontratakiem!

1

@Ratamahatta
@Janiama
Ja myślę, że zaraz PiS zorganizuje jakieś wybory i wirus od razu będzie w odwrocie!

0

A czy było kiedyś np. w Mundo Deportivo na temat ukarania Dembele za te wszystkie grzechy?
No ale jak nie chciał odejść, to pewnie skończy jak Milik w Napoli.

0

Czyli tym bardziej Messi nie będzie chciał z nim grać. W końcu trzeba udowodnić jaki to z niego mistrz świata.
Cenię tego naszego idola Leo, ale gdyby tak zaczął uczyć się angielskiego i zaczął jednak podawać do Griezmanna (którego akurat osobiście nigdy nie lubiłem), to by dobrze zrobił.

0

@DaPi
Kto by pomyślał ?!

0

Klasyczny hattrick!

0

A tymczasem na Polsat Sport Extra pasjonująca rywalizacja Semedo ver. Roberto xD
.... gdyby jeszcze komuś mało było ;-)

12

Są tylko 3 możliwości:
1) totalna głupota,
2) przekręt,
3) pierwsze i drugie razem.

5

Ja to bym CBA do nich wpuścił

0

Na razie to potrzebny jest stadion, gdzie krzesełka oddalone są po 2 metry

0

@RosjaninBut
No bo on odpala cały czas, tylko on komputer odpala i te gierki swoje.
W sumie szkoda bardzo, bo potencjał ma!

2

@LukaszUH
Akurat jak zszedł Griezmann to Roberto mocno się ożywił

0

A faulu to tam nie było czasem ?

0

Zanosi się na wygraną drużyny złej z jeszcze gorszą.

1

@DJ1992
I taka powinna być żelazna zasada!

1

Już bym wolał Vidala, pomimo iż nie gra niż tego Griezmanna. No sorry, ale Francuz mi nie pasuje od samego początku do tej drużyny.

1

No i fajnie, niech Koeman tylko ich ogląda!

3

@jeykey1543
Messi nie miał z kim gadać (Suarez) to naciskał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?