0

@barcadreed
No co Ty? Przecież grają jak z nut!

3

@Shapiro
Dobre! Rozbawiło mnie!

1

@RomanHoffer
Strategia zmyłkowa na rywali ;-)

0

@Alanooo
Czasem trzeba wrzucić coś dla fanu.
Teraz jak Messi już ogłosił, ze zostaje to straszna nuda na tej stronie ;-)

1

Czyli gdyby koronawirus spowodował przełożenie jednego meczu, to praktycznie od razu wiadomo, że drugi będzie walkower, bo za mało czasu będzie na pozbycie się zakażenia.
Jak dla mnie debilne, że limit nie jest 2 mecze dla obu lig.

A poza tym, jak obydwie drużyny zakażone, a mają siłę grać, to dlaczego nie? (Sędziowie w spec. maskach oczywiście)

1

@tomFCB
xD Wtedy na każdej stacji Orlenu będzie ;-)

0

@barca_poland
Mecz życia jeszcze przed nim!

3

Oby nie zaraził się od prawników.
Niech wraca zdrowy!

0

Bardzo lubię tego młodziaka, jak wchodzi na boisko to daje dużo świeżości, tak samo jak Riqui Puig.
Oby grali jak najwiecej.

0

@oZinho
...przecież on nie dotrzymuje słowa, wiec nie ma na co liczyć

1

@Dr_Cabasisi
W sedno! To była pierwsza moja myśl, jak czytałem ten fragment wywiadu.
A tak poza tym to super, że ten temat ruszył, bo w końcu klub i kibice musza przygotować się do odejścia Leo i trzeba intensywnie o tym myśleć i pracować nad przyszłością.
Podobał mi się też fragment o wprowadzaniu młodszych zawodników do zespołu. Nadzieja tylko, że te wybory wiosenne coś zmienią.

0

@MrCules
Słusznie!
Ciekawe kiedy podadzą kiedy jakiegoś gola strzeli?!

8

Najbardziej mnie wkurza, jak go trener sadza na ławie. Niech mu Koeman da grać jak najwięcej, to będę wiedział od razu że nadaje się na trenera Barcy.

0

@Konriii
Wiesz, chodzi mi o to, że jak w okienku zimowym podpisujesz kontrakt, to na wiosnę nie pograsz w Lidze Mistrzów, bo na początku danej edycji byłeś w innej drużynie. Teraz wszystko się pokiełbasiło przez ten wirus, już by pewnie mecz o Superpuchar był za nami. Tak więc mi chodzi o to, że Superpuchar dotyczy poprzedniej edycji LM i LE.

6

Ale jaja.... ach ten Gaya

0

Ramos „pali Niemca”, jaki to on święty

1

Prezydium Sejmu anulowało naganę dla Lichockiej za gest ze środkowym palcem... żenada.

0

A Ivan będzie mógł zagrać o ten superpuchar z Bayernem ?

0

ALS to smutne bardzo. Trzymaj się Unzue jak najdłużej!

0

@Pawelsky
Zbyt krwiste, to takie żylaste,
A za mocne to wiór się robi
Średnio musi być !

1

Na miejscu Messiego zrzekłbym się opaski kapitana i skoncentrował jedynie na grze.
Tu nie chodzi tylko o to czy ktoś zasługuje na opaskę kapitana, tylko oprócz tego jeszcze czy nadaje się do tej roli.
Jest takie powiedzenie „chcesz stracić pracownika-zrób z niego kierownika”.
Mi pasuje to również na boisku z Massim w roli kapitana. Wolałem go jako najlepszego na świecie pracownika niż słabego kierownika. Zbyt introwertyczny, jak na kapitana. Bez sensu, że go na siłę uszczęśliwiono kiedyś tą rolą.

3

Teraz może ogłosić, że odchodzi w czerwcu, ale do tego czasu zawsze może dogadać się z nowym zarządem, jeśli by mu pasował. W ten sposób zostawia sobie pole do negocjacji.
W taki sposób Leo będzie miał wpływ na socios i nadchodzące wybory, pod warunkiem, że teraz da z siebie wszystko, aby zatrzeć obraz niewierności do klubu, co dla niektórych ma duże znaczenie.

0

@Barcaa12
On nam raczej robi laskę, że gra w tym klubie.

2

Czyli Messi zostaje! Proste jak konstrukcja cepa!
Teraz trzeba tylko jakoś opowiedzieć historyjkę i uzasadnić to wszystko.
Gdyby miał odejść teraz, to decyzji nie byłoby tak szybko.

1

Bartomeu to jest jednak „miszcz” taktyki. Dogadał się już z Neymarem, na którego kasę będzie miał za Messiego, a tu kurczę koronawirus pokrzyżował plany i dlatego wczoraj bez porozumienia z Messim.
W sumie nieźle sobie to wymyślił. Pozbywa się drogich płacowo graczy, aby mieć na utrzymanie Neymara, na dodatek ten ostatni dla niepoznaki opowiada, że postanowił zostać w PSG kolejny sezon.
Neymar odszedł, bo nie chciał być w cieniu Messiego. Jak Messi odejdzie, to Neymar będzie błyszczał, tylko ten koronawirus namieszał w planach.
Fajne co?

0

@X37
No szkoda, ale to pewnie element strategii negocjacyjnej.

1

Ramos! Król czerwonych kartek!
Ile ich uzbierał w ElClasico ?
Ramos to zwykły kawał chama, przekonał mnie na 100% co do tego, jak przegrywał 0:5 i w doliczonym czasie brutalnie zaatakował Messiego. Trudno zapomnieć coś takiego, to jest tak, jak np. Pepe poleciał korkami po plecach leżącego zawodnika Getafe. Takich zachowań się nie zapomina.

0

@FCBKasza
Szczerze? Biorąc pod uwagę również czcionkę i kolor papieru, to stawiam na okres międzywojenny!

3

@Lares
Biorąc pod uwagę ilość byków w treści konto by i tak pomylił i przelał komuś innemu

0

@Derean
Polecimy po sextet....
...tj. zajmiemy 6-te miejsce w tabeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?