Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Syt400
Dembele do BVB ;-)
17
Może Griezmanna do Bayernu wypożyczyć, aby wrócił, jak Coutinho ?
0
@kunmateo93
Pewnie taki trochę pożegnalny gol, bo teraz raczej ława go czeka. Chyba, że Koeman zacznie go czasem na pivocie próbować.
1
@Vincent82
Prawie dobry, ale gola zapakował pięknego. Nie jeden posłałby piłę w kosmos.
0
Beznadziejny ten Roberto!
0
A myślałem, że ze 20 minut doliczy....
0
Busi rzetelnie zapracował na swoją żółtą kartkę
1
Alba powinien był sobie darować....
0
@aiven
W sumie masz rację!
0
@mn2000
Ale ambitnie zawalczył do końca chociaż miał dużo szczęścia
1
No i Roberto wybronił !
18
Brawa dla Cou !!!!
Brawa dla Fatiego !!!!
0
@Filipfcb2000
Liczy się najbardziej wychylona ta cześć ciała, którą legalnie wolno dotknąć piłkę. Czyli jak tyłek będzie najbardziej wystawał, to od tyłka się liczy.
0
W sumie fajnie, że gramy z wiatrem!
0
@michalch9
Pewnie „czuje pismo nosem” i powietrze z niego zupełnie zeszło.
0
@ForsaPonadSzmaty
Spoko, on teraz wyniku będzie pilnował, bo strzelił zawodnik Celty. On myśli, ze jest 1:1
2
Chwila, sędzia jeszcze kombinuje jak to zVARowac
0
@Chlebek23391
W sedno!
1
@JarekS
Ja nawet widzę, że ta czerwona ich zmotywuje i będzie lepiej. Poza tym Celta się podjara, bo w końcu grają w 12-tu na 10-ciu, ale to ich zgubi i kontra ich zniszczy. Vamos!
0
Jak mnie ten sędzia wq....
Już przy Pique pokazał jakie miał zamiary i wykorzystał pierwszą lepszą kolejną okazję.
A rożny należał nam się, jak psu buda, bo przerwa w doliczonym czasie trwała dodatkowe 2 minuty.
Nie pierwszy raz, jak nas kroi ten drań.
Na miejscu Koemana zmieniłbym jeszcze Pique, bo wyleci przy pierwszej lepszej okazji.
0
Ale sędzia się podjarał....
2
Griezmann jakiś drewniany...
0
@zongo1
Od tego momentu może zacznie myśleć ;-)
1
Busi rozpoczął marsz w kierunku żółtej kartki...
2
@_Specjalista
Najwyraźniej UEFA lubi mieć sporo do powiedzenia. Lepiej, aby się nie mieszali, bo ich decyzje będą zapadać zawsze z opóźnieniem.
0
Do stycznia praktycznie 3 miesiące, szybko zleci.
4
Ciesz się, że 1:6 nie dostałeś
3
Unai Emeri: -„cieszę się, że nie przegraliśmy 1:6”
(Fake)
6
@FutbolToMagia
A Ty znowu płaczesz za Semedo... było oglądać jego debiut... i jak mu tam poszło? Czasem nie jego stroną te gole wchodziły? Zapomnij wreszcie o tym Semedo. Wiadomo, że Roberto nie jest takim dzikiem, jakiego potrzebujemy, ale zagrał przyzwoite zawody, a zaraz będziemy tam mieli nowego ofensywnego grajka na tej prawej stronie.
0
Najlepszy Fati,
Najgorsze: współpraca, a właściwie jej brak na linii Messi-Griezmann