Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamil.FCB10
No właśnie nie juniorzy
42
@Kamil.FCB10
Skoro „od lat”, to na pewno nie był to żaden junior.
0
@PabloVEB
A wiesz według jakiego klucza obniżali te emerytury?
Jak dobrze przeanalizujesz - zachęcam- to może zorientujesz się, że podobnie, jak w innych przypadkach był to głównie klucz populistyczny w myśl zasady zabrać wrogom i bogatym i rozdać biednym w świetle kamer TVP.
Zachęcam też do szerszych rozważań, czy aby na pewno najważniejsze dla przyszłości narodu było dopilnowanie tematu „ukarania” niektórych za czyny z przeszłości?
0
@PJ777
To dobra wiadomość, aby spokojniej zasnąć
5
No ciekawe czy „....będziemy bardzo skrupulatni...” nie oznacza czasem, że będą w nieskończoność i nieskończenie precyzyjnie doszukiwać się błędnych podpisów? Jakiś tu Bartkowo-szelmowski zapaszek wyczuwam....
0
Żyro.... o Matko!
78
Ponad połowa na PiS głosowała za kilka stówek łapówki czy socjalu, jak tam kto woli, a od Setiena honoru oczekują, aby z grubej kasy zrezygnował.
1
Do taczki Bartomeu to chyba każdy by kółko własnymi płucami napompował, aby tylko szybko wyjechał gdzie pieprz rośnie.
1
Pewnie Bartomeu go zwolnił dyscyplinarnie, bo ten do pracy nie przychodził.
A serio, to dno totalne, aby nie umieć nawet umowy z trenerem normalnie rozwiązać.
Zmiana Valverde na kogokolwiek, aby szybko, była podyktowana jedynie chęcią odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów i co najwyżej odsunięcia nieco gorącego palnika z okolic własnego tyłka.
0
Ja myślę, że Leo słusznie go olewa. Tylko Bartomeu taka sytuacja szkodzi, a nie Messiemu czy Barcelonie.
Jak Leo pokaże pełnię zaangażowania na boisku, to na pewno olewanie Bartka mu nie zaszkodzi.
Leo to może co najwyżej wysłać mu SMS, aby zapytać, w którym miejscu taczkę podstawić.
1
Jak tak będziemy się staczać, to w końcu znajdziemy się w koszyku razem Legią w LE
1
Nie wnikałem wcześniej i jednej rzeczy nie wiem: 60% to dotyczy ilości spotkań czy % minut z wszystkich spotkań ?
W sumie na zmęczonego rywala mógłby regularnie wchodzić w 2 połowie.
No i jeszcze gdyby tak mocno potrenował to kto wie czy nie dałby jednak rady jeszcze trochę pograć.
Mam szacunek do Suareza nie tylko za historię i liczbę goli, ale i za ambicje.
0
@grubiorz
Poniekąd masz rację, szukałem klucza....
2
Najpierw podpisują długoterminowe i nieprzemyślane kontrakty z kosmosu, a potem trzeba za frajer oddawać zawodnika.
W tych już okolicznościach, to Ok, mniej na wynagrodzenia będzie potrzeba kasy.
Błędy były wcześniej popełniane, nie tylko z Vidalem.
0
Dzieciaki chcą, aby został, Messi nie chce, a Antonella wstrzymała się od głosu. 75%
0
Ciekaw jestem czy jest ktoś na tej stronie, kto nie podpisałby się pod tym wotum?
1
@Chakalaka
No tak.... U2 to nowoczesny zespół.
Do lekarza z tym kolesiem, bo widać w jakich czasach się zatrzymał.
0
Martinez w Realu....
0
Numer 8 powinien być zastrzeżony.
Jak 3 Maldiniego czy 6 Baresiego w Milanie.
No i oczywiście, jak 10 Maradony w Napoli.
2
Mnie bardziej ekscytują marcowe wybory.
Jeszcze brakuje, aby Bartomeu zabrał głos i powiedział jaki to Leo teraz będzie przeszczęśliwy.
0
@jareksk100
Najpierw trzeba przejść eliminacje, jak się jest mistrzem Polski...
0
@buddy
No tak.... teraz jasne. Tylko skąd te 25% na wszystko masz?
1
Trener zadowolony, to na 9-kę za Suareza, bo oprócz stania na bramce, to jeszcze na 9-ce nie był ;-)
0
@bazyli
Roberto zwykle najwiecej kilometrów na statystykach pomeczowych, a Ty jakieś brednie piszesz o brakach kondycyjnych.
Kondycja i zaangażowanie to największe zalety Roberto.
Wady są gdzie indziej, ale to nie jego wina, że trenerzy zdobili z niego zapchajdziurę, że jeszcze tylko na bramce nie stał.
0
A to zobaczymy jak Dembele podoła temu wyzwaniu!?
0
@NeroTFP
Niech mi ktoś wyjaśni po jakiego wała wywalać kasę na taki billboard ?
Nie lepiej rozdać biednym np. Na ubrania?
0
@Shad
Bardzo słuszna opcja, będzie ciekawiej i pomocnie w trudnych przypadkach.
0
@buddy
Jakoś dziwnie tanio, normalnie jest w pytę drogo!
Jakąś sztuczkę masz tam opanowaną?
0
Wreszcie ktoś użył mózgu we właściwy sposób
0
@Katalończyk 99
Tu nie chodzi o to co masz na myśli.
Cieszymy się, że wygrywamy, ale zdajemy sobie sprawę, że z taką grą daleko nie zajedziemy, a że poziom jest żenujący, to drwimy sobie trochę. W końcu to nie Mistrzostwa Świata ta liga narodów.