0

@Kamil.FCB10
No właśnie nie juniorzy

42

@Kamil.FCB10
Skoro „od lat”, to na pewno nie był to żaden junior.

0

@PabloVEB
A wiesz według jakiego klucza obniżali te emerytury?
Jak dobrze przeanalizujesz - zachęcam- to może zorientujesz się, że podobnie, jak w innych przypadkach był to głównie klucz populistyczny w myśl zasady zabrać wrogom i bogatym i rozdać biednym w świetle kamer TVP.
Zachęcam też do szerszych rozważań, czy aby na pewno najważniejsze dla przyszłości narodu było dopilnowanie tematu „ukarania” niektórych za czyny z przeszłości?


0

@PJ777
To dobra wiadomość, aby spokojniej zasnąć

5

No ciekawe czy „....będziemy bardzo skrupulatni...” nie oznacza czasem, że będą w nieskończoność i nieskończenie precyzyjnie doszukiwać się błędnych podpisów? Jakiś tu Bartkowo-szelmowski zapaszek wyczuwam....

0

Żyro.... o Matko!

78

Ponad połowa na PiS głosowała za kilka stówek łapówki czy socjalu, jak tam kto woli, a od Setiena honoru oczekują, aby z grubej kasy zrezygnował.

1

Do taczki Bartomeu to chyba każdy by kółko własnymi płucami napompował, aby tylko szybko wyjechał gdzie pieprz rośnie.

1

Pewnie Bartomeu go zwolnił dyscyplinarnie, bo ten do pracy nie przychodził.
A serio, to dno totalne, aby nie umieć nawet umowy z trenerem normalnie rozwiązać.
Zmiana Valverde na kogokolwiek, aby szybko, była podyktowana jedynie chęcią odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów i co najwyżej odsunięcia nieco gorącego palnika z okolic własnego tyłka.

0

Ja myślę, że Leo słusznie go olewa. Tylko Bartomeu taka sytuacja szkodzi, a nie Messiemu czy Barcelonie.
Jak Leo pokaże pełnię zaangażowania na boisku, to na pewno olewanie Bartka mu nie zaszkodzi.
Leo to może co najwyżej wysłać mu SMS, aby zapytać, w którym miejscu taczkę podstawić.

1

Jak tak będziemy się staczać, to w końcu znajdziemy się w koszyku razem Legią w LE

1

Nie wnikałem wcześniej i jednej rzeczy nie wiem: 60% to dotyczy ilości spotkań czy % minut z wszystkich spotkań ?
W sumie na zmęczonego rywala mógłby regularnie wchodzić w 2 połowie.
No i jeszcze gdyby tak mocno potrenował to kto wie czy nie dałby jednak rady jeszcze trochę pograć.
Mam szacunek do Suareza nie tylko za historię i liczbę goli, ale i za ambicje.

0

@grubiorz
Poniekąd masz rację, szukałem klucza....

2

Najpierw podpisują długoterminowe i nieprzemyślane kontrakty z kosmosu, a potem trzeba za frajer oddawać zawodnika.
W tych już okolicznościach, to Ok, mniej na wynagrodzenia będzie potrzeba kasy.
Błędy były wcześniej popełniane, nie tylko z Vidalem.

0

Dzieciaki chcą, aby został, Messi nie chce, a Antonella wstrzymała się od głosu. 75%

0

Ciekaw jestem czy jest ktoś na tej stronie, kto nie podpisałby się pod tym wotum?

1

@Chakalaka
No tak.... U2 to nowoczesny zespół.
Do lekarza z tym kolesiem, bo widać w jakich czasach się zatrzymał.

0

Martinez w Realu....

0

Numer 8 powinien być zastrzeżony.
Jak 3 Maldiniego czy 6 Baresiego w Milanie.
No i oczywiście, jak 10 Maradony w Napoli.

2

Mnie bardziej ekscytują marcowe wybory.
Jeszcze brakuje, aby Bartomeu zabrał głos i powiedział jaki to Leo teraz będzie przeszczęśliwy.

0

@jareksk100
Najpierw trzeba przejść eliminacje, jak się jest mistrzem Polski...

0

@buddy
No tak.... teraz jasne. Tylko skąd te 25% na wszystko masz?

1

Trener zadowolony, to na 9-kę za Suareza, bo oprócz stania na bramce, to jeszcze na 9-ce nie był ;-)

0

@bazyli
Roberto zwykle najwiecej kilometrów na statystykach pomeczowych, a Ty jakieś brednie piszesz o brakach kondycyjnych.
Kondycja i zaangażowanie to największe zalety Roberto.
Wady są gdzie indziej, ale to nie jego wina, że trenerzy zdobili z niego zapchajdziurę, że jeszcze tylko na bramce nie stał.

0

A to zobaczymy jak Dembele podoła temu wyzwaniu!?

0

@NeroTFP
Niech mi ktoś wyjaśni po jakiego wała wywalać kasę na taki billboard ?
Nie lepiej rozdać biednym np. Na ubrania?

0

@Shad
Bardzo słuszna opcja, będzie ciekawiej i pomocnie w trudnych przypadkach.

0

@buddy
Jakoś dziwnie tanio, normalnie jest w pytę drogo!
Jakąś sztuczkę masz tam opanowaną?

0

Wreszcie ktoś użył mózgu we właściwy sposób

0

@Katalończyk 99
Tu nie chodzi o to co masz na myśli.
Cieszymy się, że wygrywamy, ale zdajemy sobie sprawę, że z taką grą daleko nie zajedziemy, a że poziom jest żenujący, to drwimy sobie trochę. W końcu to nie Mistrzostwa Świata ta liga narodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?