Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nam kiedyś Mallenco sędziował, to Lewandowski mało na noszach nie zszedł, a nawet faulu nie gwizdnął.... a tu włączam transmisję i Lahoz... No qr-a nie!
0
Niech się zabawia z Shakirą i gra w piłkę, za co mu płacą. Poza tym czasem można coś powiedzieć czy napisać, ale nie tylko non stop on.
12
Fati zapakuje Realowi 3 brameczki niczym Messi kiedyś
1
Przed wyborami czytajcie szybko:
„Nikt i nic nie da Wam tyle rozkoszy, co PiS da”
53
@Rewolucja123
... they are crazy about Lahoz
0
@mm1986
To chyba jedyna szansa
0
@Suzu
@rademenes
Ja widzę postęp. Oby na wyjazdach było widać to samo.
35
Coraz bardziej lubię tego Ernesto, nie tylko za inteligentne wypowiedzi, ale również za umiejętne czytanie gry zespołu i efektywne wychodzenie z kryzysu. Oby w klasyku udowodnił swoją jakość.
2
Dajcie lepiej zamiast tej foty Lahoza jakieś np. naczynie gospodarcze o szerokim zastosowaniu, zwykle służące do przenoszenia (przechowywania) płynów lub drobnoziarnistych materiałów sypkich, zwykle z jednym uchem....
0
@barteq
.... i potem realizator się poprawił i pokazał, że była to bezpośrednia czerwona. Fati sobie pogra.
1
@Fifty
Wypowiedź nadzwyczaj dyplomatyczna, więc ban Ci nie grozi.
4
Dembele miał to przećwiczone na konsoli
0
Suarez nadal gra źle...
....ale znowu tylko on strzela!
0
@catalanian09
Do góry nogami miałem telewizor ;-)
0
@lukasz159
Czytasz w moich myślach!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe, że w końcu Griezmann na ławie. Oczywiście słusznie.
Później poproszę Ansu za Dembele.
Alba jeszcze w trybie oszczędnościowym, więc tymbarskiej mógłby dać potem na lewe tego Ansu
0
@Fake69
Mam nadzieję, że Fati chociaż w drugiej połowie wejdzie za tego Griezmanna i pokaże mu na czym polega trochę więcej finezji na tym skrzydle.
0
Barcelona przyspieszyła w ostatnich 20 minutach meczu.... jak paliwo w autobusie się skończyło!
1
@sevs
Spokojnie.... chwilowo już się przenoszą na Roberto. Znafffcy muszą mieć wroga.
1
@Rewolucja123
Jaja jajami, ale jak na razie wtyk sezonie to ja widzę więcej pożytku z Fatiego niż z Antosia.
Myślę, że go Fati wyGriezzie ze składu.
1
@xBarteZx
Jak Ci się podobało, to sobie oglądaj ten Inter. Tak, w pierwszej połowie mieli jeszcze siły i dobrze radzili sobie z naszym pressingiem, ale i tak grali autobus przez cały mecz
0
@Tom_Sta
Z tymi skrzydłami, to się zgodzę, w tym boczni obrońcy. Semedo to z przodu zupełnie nic nie umiał zamieszać, tylko zatrzymywał akcję i oddawał do tylu. Właściwie pierwsza akcja, która mu tam wyszła, to właśnie ta, która ostatecznie na 1:1 nam wyszła. Dlatego czekam na Albę, a na wyjeździe Inter będzie walczył o życie lub Ligę Europy.
Griezmann-a nadal nie widzę w tej drużynie, niby ciężko pracuje, ale efekty mizerne.
3
To jak Wam przykro to ćwiczcie mniej ten cholerny autobus na rzecz finezji z przodu, bo nie da się oglądać Waszej gry z tym stylem.
Najważniejsze, aby takie autobusy, jak Inter nic nie wygrywały, bo potem wszyscy będą podążać tropem tej defensywnej taktyki.
3
Brawa tez dla Ter Stegena za rozpoczęcie akcji na 2:1
0
@LionelM95
A z Liverpoolem to Valverde nie strzelił na 4:0, czy Dembele?
A na wyjeździe to Valverde dał d. Przy rzucie rożnym, czy zawodnicy? Nie zawsze jest winny trener, grają piłkarze.
0
@theszymox
Odpadnie Liverpool tym razem
0
@theszymox
A no zobaczymy, ale jak Alba wróci, to już będzie o niebo lepiej.
Poza tym na wyjeździe to Inter będzie musiał coś atakować i może będzie łatwiej niż na CN
0
@Kornaad
@Bartex1981
... i poprzedni trenerzy mieli Xaviego i Iniestę jeszcze, więc o czym tu mowa. Teraz jest zmiana pokoleniowa i budujemy na nowo ten środek pola Arthurem i Frankim. Poczekaj cierpliwie (Bartex) to i styl będzie lepszy, a teraz cieszmy się z wygranej z tym cholernym autobusem.
11
Barca strzela 2 gole Interowi i wygrywa z drużyną, która 2 gole straciła w 6-ciu kolejkach Serie A.
Barca wygrywa z drużyną, która w 2-3 sekundy po stracie piłki ustawia podwójny autobus 5+3.
Valverde skutecznie reaguje na sytuację na boisku i jest wygrana w mega trudnym meczu.
Wszyscy ciężko pracują na boisku, a Suarez pakuje 2 gole.
Ale nie! Styl niedobry! Jaki q....a styl z tym Interem można było zrobić ja się pytam?
Ale nie! Valverde out, a „gruby” słaby!
A słaby i wkurzający to był ten sędzia „z komina”, który nieprzedłużając pierwszej połowy nawet o minutę, czy tez nie gwiżdżąc 3 fauli na Suarezie pokazał komu pomaga.