0

Już nam kiedyś Mallenco sędziował, to Lewandowski mało na noszach nie zszedł, a nawet faulu nie gwizdnął.... a tu włączam transmisję i Lahoz... No qr-a nie!

0

Niech się zabawia z Shakirą i gra w piłkę, za co mu płacą. Poza tym czasem można coś powiedzieć czy napisać, ale nie tylko non stop on.

12

Fati zapakuje Realowi 3 brameczki niczym Messi kiedyś

1

Przed wyborami czytajcie szybko:
„Nikt i nic nie da Wam tyle rozkoszy, co PiS da”

53

@Rewolucja123
... they are crazy about Lahoz

0

@mm1986
To chyba jedyna szansa

0

@Suzu
@rademenes
Ja widzę postęp. Oby na wyjazdach było widać to samo.

35

Coraz bardziej lubię tego Ernesto, nie tylko za inteligentne wypowiedzi, ale również za umiejętne czytanie gry zespołu i efektywne wychodzenie z kryzysu. Oby w klasyku udowodnił swoją jakość.

2

Dajcie lepiej zamiast tej foty Lahoza jakieś np. naczynie gospodarcze o szerokim zastosowaniu, zwykle służące do przenoszenia (przechowywania) płynów lub drobnoziarnistych materiałów sypkich, zwykle z jednym uchem....

0

@barteq
.... i potem realizator się poprawił i pokazał, że była to bezpośrednia czerwona. Fati sobie pogra.

1

@Fifty
Wypowiedź nadzwyczaj dyplomatyczna, więc ban Ci nie grozi.

4

Dembele miał to przećwiczone na konsoli

0

Suarez nadal gra źle...
....ale znowu tylko on strzela!

0

@catalanian09
Do góry nogami miałem telewizor ;-)

0

@lukasz159
Czytasz w moich myślach!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe, że w końcu Griezmann na ławie. Oczywiście słusznie.
Później poproszę Ansu za Dembele.
Alba jeszcze w trybie oszczędnościowym, więc tymbarskiej mógłby dać potem na lewe tego Ansu

0

@Fake69
Mam nadzieję, że Fati chociaż w drugiej połowie wejdzie za tego Griezmanna i pokaże mu na czym polega trochę więcej finezji na tym skrzydle.

0

Barcelona przyspieszyła w ostatnich 20 minutach meczu.... jak paliwo w autobusie się skończyło!

1

@sevs
Spokojnie.... chwilowo już się przenoszą na Roberto. Znafffcy muszą mieć wroga.

1

@Rewolucja123
Jaja jajami, ale jak na razie wtyk sezonie to ja widzę więcej pożytku z Fatiego niż z Antosia.
Myślę, że go Fati wyGriezzie ze składu.

1

@xBarteZx
Jak Ci się podobało, to sobie oglądaj ten Inter. Tak, w pierwszej połowie mieli jeszcze siły i dobrze radzili sobie z naszym pressingiem, ale i tak grali autobus przez cały mecz

0

@Tom_Sta
Z tymi skrzydłami, to się zgodzę, w tym boczni obrońcy. Semedo to z przodu zupełnie nic nie umiał zamieszać, tylko zatrzymywał akcję i oddawał do tylu. Właściwie pierwsza akcja, która mu tam wyszła, to właśnie ta, która ostatecznie na 1:1 nam wyszła. Dlatego czekam na Albę, a na wyjeździe Inter będzie walczył o życie lub Ligę Europy.
Griezmann-a nadal nie widzę w tej drużynie, niby ciężko pracuje, ale efekty mizerne.

3

To jak Wam przykro to ćwiczcie mniej ten cholerny autobus na rzecz finezji z przodu, bo nie da się oglądać Waszej gry z tym stylem.
Najważniejsze, aby takie autobusy, jak Inter nic nie wygrywały, bo potem wszyscy będą podążać tropem tej defensywnej taktyki.

3

Brawa tez dla Ter Stegena za rozpoczęcie akcji na 2:1

0

@LionelM95
A z Liverpoolem to Valverde nie strzelił na 4:0, czy Dembele?
A na wyjeździe to Valverde dał d. Przy rzucie rożnym, czy zawodnicy? Nie zawsze jest winny trener, grają piłkarze.

0

@theszymox
Odpadnie Liverpool tym razem

0

@theszymox
A no zobaczymy, ale jak Alba wróci, to już będzie o niebo lepiej.
Poza tym na wyjeździe to Inter będzie musiał coś atakować i może będzie łatwiej niż na CN

0

@Kornaad
@Bartex1981
... i poprzedni trenerzy mieli Xaviego i Iniestę jeszcze, więc o czym tu mowa. Teraz jest zmiana pokoleniowa i budujemy na nowo ten środek pola Arthurem i Frankim. Poczekaj cierpliwie (Bartex) to i styl będzie lepszy, a teraz cieszmy się z wygranej z tym cholernym autobusem.

11

Barca strzela 2 gole Interowi i wygrywa z drużyną, która 2 gole straciła w 6-ciu kolejkach Serie A.
Barca wygrywa z drużyną, która w 2-3 sekundy po stracie piłki ustawia podwójny autobus 5+3.
Valverde skutecznie reaguje na sytuację na boisku i jest wygrana w mega trudnym meczu.
Wszyscy ciężko pracują na boisku, a Suarez pakuje 2 gole.
Ale nie! Styl niedobry! Jaki q....a styl z tym Interem można było zrobić ja się pytam?
Ale nie! Valverde out, a „gruby” słaby!
A słaby i wkurzający to był ten sędzia „z komina”, który nieprzedłużając pierwszej połowy nawet o minutę, czy tez nie gwiżdżąc 3 fauli na Suarezie pokazał komu pomaga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?