Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Wichurek
Chyba na złotego nura zasługuje
2
Vidal udawania za każdym razem, kiedy tylko może zagrać, że zasługuje na pierwszy skład, jednak czasami trener może mieć dla niego zadania specjalnie na drugą połowę. Powinien jednak częściej wychodzić w pierwszym składzie.
0
@KaroLOCO
Jeden i drugi słabo jak na razie niestety
2
@tomFCB
Albo Diego Simeone
0
@pax
Niby tak, ale Leo pod sam koniec pętał się bezproduktywnie w środku pola, kiedy Slavia naciskała, a trzeba było pomóc kolegom bronić minimalnego prowadzenia. Podpadł mi nieco w tej końcówce w temacie zaangażowania akurat. Mając niewiele ponad 7 km przebiegu mógł trochę dać z siebie więcej.
0
@DlacbpanMessi
Przyjdzie Ferdynand Valverde raczej
0
Czy ja dobrze usłyszałem w Polsacie, że „Slavia cofła na własną połowę”?
1
No i De Jong zarówno w składzie Ajaxu, jak i Barcy dziś!
1
@MJ45
Czytasz w moich myślach. Może chociaż w drugiej połowie to zobaczymy ?
8
To skoro jednak nie było spalonego, to ręka była. To po co ten VAR?
0
Bardziej żałosna jest już tylko próba odkręcania wyników wyborów do senatu w Polsce propagandowej.
0
@pasquda
A transmisja nie dość, ze z usterkami technicznymi, to jeszcze w podłej jakości ze streamingiem 330 KB/s . Masakra totalna!
0
@YouShouldListenToMe
Na grudniowe ElClasico oszczędzają siły
1
@tobiasson92
Jakby mu w szczękę zakopał, to by była masakra. Dla mnie bandytyzm
4
@Kamilos84
To było nie stawiać na ogórków ;-)
1
How was Real?
They are crazy about Zidane.
0
@ściah
To ja mam jeszcze jeden pomysł:
Lista najbardziej pechowych transferów..... i tu bym wrzucił Vermaelena!
Ewentualnie lista największych pechowców.
0
To zdjęcie z fałszywą miną Neymara to z kiedy pochodzi?
2
Niech się spieszą, bo już podobno Legia się nim interesuje.
0
@krzychu1526
Tak, oglądając TVP się tez „rozwijają”
0
@krzychu1526
Akurat PiS nie reformował szkolnictwa wyższego, bo ten upadek, o którym wspominasz, to woda na ich młyn, natomiast zabrał się za młodsze pokolenie.
Im mniej wykształcony i głupszy wyborca, tym prędzej go przekupisz, aby oddał na ciebie głos.
0
@BarcaaVEB
Na pewno do opijania awansu byłby jak znalazł
1
@kerouac
Na pewno 43,6% dobrze wie o co chodzi ?
2
Po co PiS zaczął 4 lata temu od wątpliwej jakości reformy edukacji?
Rozkład głosów wg wykształcenia daje odpowiedź.
1
@Coutinho007
Zdecydowanie tak! Lepszy mecz z Eibar niż repra z kimkolwiek, albo oglądanie wyników wyborów
0
@PanZagadka
PiS płaci ... 500PLNx12miesięcyx18lat
0
@Karzel
PiS płaci ... 500PLNx12miesięcyx18lat
1
Zagadka:
Kto płaci 108 000 PLN za sex bez zabezpieczeń?
Edit: PiS płaci ... 500PLNx12miesięcyx18lat
No to jaki inny wynik wyborów jest możliwy?
0
@nadachu
Tempaki niestety tylko wezmą łapówkę i będą się onanizować ogladajac TVP licząc, że PiSda jeszcze więcej
1
@Kajtek77
Już 2:2 ze Szkocją się przekonał