Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcin5aa
Poniekąd tak, ale drogo kosztuje ta historia
0
@norbi77
Bartek zbiera każdą kasę na kontrakt dla Messiego, inaczej spada ze stołka. Dlatego sprzedaje wszystkich, kogo się da.
Trener na pewno był zły na ten ruch.
0
@zrw19adam10
Arda to niech się cieszy, że z więzienia nie musi wracać
0
No i fajnie, Roberto pogra sobie w ataku teraz, a treningach już na pozycji bramkarza będzie ćwiczył.
0
Klub nie kupi żadnego zawodnika, zbierają na kosmiczny kontrakt dla Messiego, aby ten został i zatrzymał Bartka w ten sposób na stołku.
Pechowy ten Dembele.
1
@pluszek
....ale winny był Valverde, że Dembele nie strzelił.
Kontuzja przykra sprawa, ale on chyba pecha nam i sobie tez przynosi.
No nic.... niech go leczą, na puchar króla się przyda.
2
A ja myślę, że skoro jednak Rakieta został i na dodatek dostaje teraz szansę gry od pierwszej minuty, to da z siebie wszystko, aby nowy trener widział go w składzie, jak Valdek rok temu.
1
Nędzna ta liga niemiecka....
0
Nieprawdopodobne, że o Neymarze było aż tak cicho podczas tego okienka! Szok!
1
Cała masa tych rzekomych socios to handlarze biletów. Sam wchodziłem na mecz Ligi Mistrzów na taki karnet. Trochę się obawiałem, że nie wejdę, bo tam jest zdjęcie kogos innego, ale nikt tego nie sprawdza.
0
Ale puste trybuny ! Masakra!
1
@barteq
Dokładnie to samo pierwsze na myśl mi przyszło !
0
@Cobra303
Tak.... te tytuły art. już nas pogrążyły ostatnio... No ale coś tam trzeba pisać to i taki tytuł ;-)
Można było inaczej:
„Barcelona faworytem pojedynku z Leganés”
3
Ter Stegen musi być 8!
Zawalił jakiegoś gola? Nie!
Obronił rzut karny? Tak! Czyli matematycznie to daje tyle samo jakby sam zdobył gola. Ktoś jeszcze strzelił z naszych gola?
....a sorry Alba, ale tego na plus nie policzymy.
Niemcowi minimum 8 się należy, jak psu buda.
W sumie najłatwiej ocenić pozycję bramkarza w tym meczu, nie rozumiem dlaczego tylko 7?
0
No i ktoś powie, że wreszcie Gattuso może spać spokojnie, ale jak tu zasnąć po tej wygranej z Juve?
1
@XaviHeart
Sęk w tym, że Roberto zostawia na boisku więcej serca niż ktokolwiek inny i dlatego nie godzę się na te komentarze wobec niego, że jest drewniany czy nawet półdrewniany. Szanuję go.
Ok, nie jest to zawodnik jak Alexander Arnold, ale SZACUN mu się należy za to jak walczy w każdym meczu, a nie tylko za gola na 6:1, czy kilka super akcji i asyst w meczach z Realem
0
@XaviHeart
Drewniany to jest Twój komentarz
2
Bez pomysłu, bez polotu, bez Valverde
12
Razem z Neymarem powinni przyjść, a jak będzie karny do wykonania, to Messi rzuci im piłkę i powie „strzelajcie chłopaki”
0
@Johnnie_Walker
Ja to tak ironicznie o tych 2 golach wpakowanych Ibizie....
Sporo kasy w przeliczeniu na jednego gola;-)
Pisałem kilka razy, że mi ten Griezmann zupelnie nie pasuje.
Ostatnia szansa miała być dla nowego trenera, abym zmienił zdanie o nim, ale jak widzę ile razy Messi mu podawał piłkę w meczu z Granadą, to widzę, że Messiemu tez on nie pasuje.
Wczoraj jednak grając bardziej na szpicy był niewidoczny, bo nie dostawał piłek z pomocy, a jak już w końcu dostał, to wyszło mu bardzo dobrze.
Tak czy inaczej to myślę, że jest jakiś konflikt na linii z Messim i to jest bardzo złe. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale może Messi go nie lubi, tak jak i ja Griezmanna czy dawno temu Henry-ego. Może dlatego, że żabojady obydwaj ;-)
3
@stone80
Aby Ibizie 2 gole zapakował
0
Salamanca strzela drugiego gola!
....tyle że do własnej bramki
0
@Volk
Na razie Wood strzelił drewnianego gola „z piszczela” ;-)
0
@Pawel1980
No tak..... pierwszy mecz Messiego też był niezły
0
@zxcvbnmasdqwe
Taaaa! Dokładnie! Jak w szczypiorniaka!
0
@Pawel1980
Słuchaj, poczekać trzeba. Po Granadzie było mnóstwo komentarzy, jaki on super, a teraz odwrotnie.
Nie zapominaj na jakiej nawierzchni był tez dzisiejszy mecz.
Dajmy młodemu trochę czasu, jak trenerowi.
0
@snoopy
Sęk w tym, że to nie była trawa, inaczej by gryźli!
5
@icon3520
Właśnie nie wiem czy tak fajnie, bo ostatnio sporo tu hejtu rodem z fioletowej, a kilka lat temu było zdecydowanie bardziej kulturalnie
3
@messi 94
A ja mam nadzieję, że już nie będzie trzeba grać na takiej nawierzchni.
2
Grunt, że do przodu i bez kontuzji.
Trudno oceniać grę na polu, gdzie pilka skacze jak nietrzeźwy zając.
Dobre zmiany trenera, po dość ryzykownym wyjściu na początku.