3

Lewandowski powinien zdobyć 3 miejsce.
Bez dwóch zdań

2

@VeB92Nov
Dokładnie! Ale naczytałem się tu sporo, jaki on cienki. Bardzo dobry mecz Roberto. Oczywiście Ter Stegen 10 pkt i Messi 9 pkt, a Roberto przynajmniej 7.

0

@pasquda
Najważniejsze, że Firpo nie wpisał się w pierwszej połowie na listę strzelców

0

@AxelF
No ale może Rakieta cienko na treningach? Nie wiemy jak tam jest.

1

Skoro wszyscy zwykle chwalą Simeone, to po tym jak wyglądała Barca po przerwie, to uczciwie należałoby pochwalić Valverde.

2

Zabrakło w tej akcji bramkowej tylko Leo rozwieszającego koszulkę, bo gol był podobny do tego słynnego z prześcieradłami.
Nawet Roberto sporą rolę w dobrej grze bez piłki miał udział w tej akcji.
....ale zabrakło Gomesa ;-)

16

Aż trudno uwierzyć, że to nie Lahoz zadecydował o wyniku spotkania.

0

@tkankowski
Na pewno coś pogwiazdorzy. Nie byłby sobą.

1

O ile skład drużyny wydaje się dobry, o tyle skład ekipy sędziowskiej .....

0

@kubax911
Wejdzie w 2 połowie

0

Ale akcja, nawet sędziemu Hazard siatę założył

1

Courtois i Navas - obydwaj w pierwszym składzie na SB

0

@kamyk_23
Może i tak, ale te nasze petardy często dają się łapać na spalonego. Na pewno jednak masz rację, że jak cały czas gra się to samo i klepaninka nie daje efektów, to trzeba coś zmienić. No i nie zmienił, wiec i wynik się tez nie zmienił

0

No i WUJA warta ta murawa! To jest skandal!

0

@Kondziu_FCB
A powinni się cieszyć, że to Tomasz Grodzki, bo zawsze mogłaby być... Anna Grodzka ;-)
POzdro!

0

@Harnas2
To ja się mogę przesunąć na „dobry” z bardzo dobrego, ale na pewno nie przeciętny.

0

@IronSanHybrid
Oczywiście, że nie była, bo przy aż tak dyskusyjnej kwestii wymaga to nawet 2-3 minut, aby dokładnie sprawdzić

0

Czy był spalony czy nie, to kwestia właściwej stopklatki w momencie podania. Być może ta pierwsza jedyna powtórka TV zaraz po golu była oszukana w fazie czasowej. Od operatora systemu może zależeć minimalna zmiana ustawienia graczy w linii. Dlatego rzetelna powtórka, to jest taka, gdzie w zwolnionym tempie dochodzimy do momentu podania, zatrzymujemy stopklatkę a potem jeszcze dalej ruszamy również w zwolnionym tempie, aby mieć pewność wlasciwego wyłapania momentu podania. Niestety w transmisji nie mieliśmy żadnej takiej powtórki. Ta druga powtórka, że niby nie było spalonego tez mogła być oszukana. Zobaczymy co w studio przeanalizują.

1

@Walker
Na100% był spalony!

0

@Harnas2
Pierwsza groźna akcja Barcy to był Roberto z Messim. Dużo odbiorow tez zanotował, Ok skopane jedno dośrodkowanie niemal w trybuny, ale generalnie bardzo dobry

2

@ote1989
Na wyjeździe rodzina nie widzi jak się pije ;-)

0

@Ramek
Znakomity mecz Roberto!

0

@JackPtak
Najlepiej to on by grał gdyby został w ATM

0

@JUNIORcom
Chyba mu nie pasowało, więc się nie oglądał na innych, tylko sam załatwił sprawę.

0

@Harnas2
Roberto bardzo dobry mecz rozegrał.

0

@barteq
Będziesz zadowolony! Fajny skład, ciekawy mecz będzie! Pozdro z kanapy przed TV!

2

To był niestety czeski film znowu.

0

Wynik za wysoki?
Czyli 3:2 dla Levante i Busi byłby zadowolony?

0

Busi w końcu strzelił !

6

@Wichurek
Chyba na złotego nura zasługuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?