Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewandowski powinien zdobyć 3 miejsce.
Bez dwóch zdań
2
@VeB92Nov
Dokładnie! Ale naczytałem się tu sporo, jaki on cienki. Bardzo dobry mecz Roberto. Oczywiście Ter Stegen 10 pkt i Messi 9 pkt, a Roberto przynajmniej 7.
0
@pasquda
Najważniejsze, że Firpo nie wpisał się w pierwszej połowie na listę strzelców
0
@AxelF
No ale może Rakieta cienko na treningach? Nie wiemy jak tam jest.
1
Skoro wszyscy zwykle chwalą Simeone, to po tym jak wyglądała Barca po przerwie, to uczciwie należałoby pochwalić Valverde.
2
Zabrakło w tej akcji bramkowej tylko Leo rozwieszającego koszulkę, bo gol był podobny do tego słynnego z prześcieradłami.
Nawet Roberto sporą rolę w dobrej grze bez piłki miał udział w tej akcji.
....ale zabrakło Gomesa ;-)
16
Aż trudno uwierzyć, że to nie Lahoz zadecydował o wyniku spotkania.
0
@tkankowski
Na pewno coś pogwiazdorzy. Nie byłby sobą.
1
O ile skład drużyny wydaje się dobry, o tyle skład ekipy sędziowskiej .....
0
@kubax911
Wejdzie w 2 połowie
0
Ale akcja, nawet sędziemu Hazard siatę założył
1
Courtois i Navas - obydwaj w pierwszym składzie na SB
0
@kamyk_23
Może i tak, ale te nasze petardy często dają się łapać na spalonego. Na pewno jednak masz rację, że jak cały czas gra się to samo i klepaninka nie daje efektów, to trzeba coś zmienić. No i nie zmienił, wiec i wynik się tez nie zmienił
0
No i WUJA warta ta murawa! To jest skandal!
0
@Kondziu_FCB
A powinni się cieszyć, że to Tomasz Grodzki, bo zawsze mogłaby być... Anna Grodzka ;-)
POzdro!
0
@Harnas2
To ja się mogę przesunąć na „dobry” z bardzo dobrego, ale na pewno nie przeciętny.
0
@IronSanHybrid
Oczywiście, że nie była, bo przy aż tak dyskusyjnej kwestii wymaga to nawet 2-3 minut, aby dokładnie sprawdzić
0
Czy był spalony czy nie, to kwestia właściwej stopklatki w momencie podania. Być może ta pierwsza jedyna powtórka TV zaraz po golu była oszukana w fazie czasowej. Od operatora systemu może zależeć minimalna zmiana ustawienia graczy w linii. Dlatego rzetelna powtórka, to jest taka, gdzie w zwolnionym tempie dochodzimy do momentu podania, zatrzymujemy stopklatkę a potem jeszcze dalej ruszamy również w zwolnionym tempie, aby mieć pewność wlasciwego wyłapania momentu podania. Niestety w transmisji nie mieliśmy żadnej takiej powtórki. Ta druga powtórka, że niby nie było spalonego tez mogła być oszukana. Zobaczymy co w studio przeanalizują.
1
@Walker
Na100% był spalony!
0
@Harnas2
Pierwsza groźna akcja Barcy to był Roberto z Messim. Dużo odbiorow tez zanotował, Ok skopane jedno dośrodkowanie niemal w trybuny, ale generalnie bardzo dobry
2
@ote1989
Na wyjeździe rodzina nie widzi jak się pije ;-)
0
@Ramek
Znakomity mecz Roberto!
0
@JackPtak
Najlepiej to on by grał gdyby został w ATM
0
@JUNIORcom
Chyba mu nie pasowało, więc się nie oglądał na innych, tylko sam załatwił sprawę.
0
@Harnas2
Roberto bardzo dobry mecz rozegrał.
0
@barteq
Będziesz zadowolony! Fajny skład, ciekawy mecz będzie! Pozdro z kanapy przed TV!
2
To był niestety czeski film znowu.
0
Wynik za wysoki?
Czyli 3:2 dla Levante i Busi byłby zadowolony?
0
Busi w końcu strzelił !
6
@Wichurek
Chyba na złotego nura zasługuje