Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hayek ale ma Holenderski paszport :)
8
Nie wiem jak Xavi to robi ale w kilka miesięcy odmienił Holendrów jak za dotknięciem różdżki, LDJ FDJ teraz Dest… ciekawe co Depay pokaże
0
Dla mnie ten faul pod czerwo podchodził, wyprostowana noga od tyłu, dodatkowo faul taktyczny… chociaż był mały impet
5
Ferran powinien usiąść na ławce i ochłonąć bo jego gra robi się irytująca.
7
@fart oczywiście że nie wyśle, Ukraina nie jest w nato, a wysłanie amerykańskich żołnierzy oznaczałoby otwartą wojnę z Rosją. Taki wariant odpada bo USA muszą pilnować morza południowo chińskiego
0
@maroon no właśnie nie, bo patrzą jedynie na hajs. Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :) Najbliższy mundial to najlepsza wizytówka tego o co dba FIFA
1
@MESSIah16 W FIFA jest miejsce dla każdego kto płaci, prędzej wywalą Ukrainę niż Rosję, w końcu hajs z gazpromu nie śmierdzi. Ach ten romantyzm footballu.
0
@patry295 Ludzie serio dalej dają się na to łapać? Przecież takich spraw w ostatnich kilku latach było chyba dziesiąt ... a jeżeli ktoś inwestuje w coś promowanego przez gwiazdę porno to jakoś mi go nie żal ...
0
@pax Na tym ujęciu świetnie to widać, Frankie nagle się zatrzymał i patrzył na Solera, Mingueza został zostawiony 2 na 1.
@kejdzi Nie, przy golu Zielińskiego identycznie zachował się Pedri. Biegł za nim do pola karnego a potem go zostawił.
0
@Rewolucja123 zwykle jak podają składy ;)
0
@AnnaMarianna Jeśli szukasz osoby jednej na 100 milionów to musisz uzbroić się w cierpliwość i dawać sobie szansę poznania takiej osoby.
0
@Rewolucja123 @AllBundy Też miałem takie wrażenie ale komentatorzy mówili że to Minugueza miał kryć Solera, jak widać nie pierwszy raz bredzą :)
0
Czy przy bramce Solera krycia nie zgubił przypadkiem Mingueza??
0
@Naturopata staram się czytać różne źródła żeby poznać różne narracje :) w tym aspekcie to raczej podali to co było na konferencji.
@Xwowrak Jak mam być szczery to nawet nie pamiętałem że są jakieś limity...
0
Na Onecie przeczytałem że większość restrykcji zostaje zniesionych ale wymienione zostały tylko te co zostają, np. maseczki, kwarantanna. Wie ktoś co zostało zniesione?? Pytam serio xd
0
@Tollusiek No brzmi fajnie, a wyjdzie jak zawsze :) Ta koncepcja ma tyle potencjanych problemów do rozwiązania które nie zostały poruszone że ciężko nawet komentować. Zaczynając od tego że na meczu musiałoby być z milion kamer, przez gigantyczne transmisję danych, po posiadanie odpowiedniego sprzętu w dobie brakujących podzespołów. Można wymieniać problemy, które stoją na drodzę bez końca, koncepcja fajna ale mnie osobiście VR ani nie fascynuję ani nie przekonuje. Myśle również że 10 lat to trochę za wcześnie, 15lat to bardziej realny termin a jak wiadomo w świecie technologii to jest jak milenium. Nie ma co wróżyć z fusów :)
2
NIe ma co wieszać na nim psów. Chłopak jest młody, wraca po kontuzji, przeszedł do nowej drużyny z nowym trenerem. Zresztą ma już gola i asyste na koncie, niech chociaż rundę dogra, a najlepiej to oceniać go dopiero za rok.
0
@Azi Igrzyska w Pekinie, Mundial w Katarze, a wy myślicie że Ruskim zabiorą finał LM xD płacisz to masz, proste. W FIFA / UEFA w dupie jakieś prawa mają.
0
@FC1899Barca Dybala skończy w tym roku 29 lata a w systemie 433 nie ma dla niego pozycji. Musiałby grać fałszywego skrzydłowego.
11
Nie ma sensu się teraz zastanawiać nad transferem, zobaczmy co Dest pokażę przez rundę wiosenną. Z Valencią zagrał naprawdę fajnie, może się okazać że chłopak wypali i nie będzie sensu szukać kolejnego następcy.
2
Nie ma sensu forsować powrotu. W Ataku zrobił się niezły ścisk. Jest Auba Ferran Adama Dembele i LDJ a przecież Xavi wystawia czasem na lewym skrzydle Gaviego.
15
@franiu nie, nie ma takiego przepisu. Liczy się ostatni zawodnik ofensywny który dotknął piłki. Nikt Pedriemu nie odbiera zasług przy bramce ale wydaję się że jednak lekki kontakt z plecami Auby był więc w świetle przepisów to jemu trzeba zaliczyć bramkę.
15
Znowu przyczepie się do oceny FDJ, to już się monotonne robi i wyjde na funboya ale przy stracie bramki zawalił Pedri a nie Holender, Frankie nie błyszczał ale zrobił to co miał zrobić, zabezpieczył tyły. Napoli w ataku nie istniało, po zmianie najgroźniejsza sytuacja Napoli była właśnie po błędzie Busiego. Reasumując, Frankie może nie jest bardzo efektowny ale jest solidny, nie popełnia rażących błędów. A przy tak elektrycznych piłkarzach jak Garcia, Mingueza czy Buquets, oraz niedoświadczonych jak Pedri czy Gavi to bardzo istotne.
Może doprecyzuje, z oceną się zgadzam, na moje zagrał na 5.5-10 ale opis moim zdaniem jest bardzo surowy.
7
Po co nam dyrektor finansowy jak jest Tebas xd facet zawsze wie najlepiej na kogo nas stać i na co możem sobie pozwolić.
4
@Hen Ja trochę nie rozumiem czemu ludzie się tak fascynują tym co Korwin mówi, facet ma 80 lat, nikt go na poważnie nie bierze, zresztą on mówi dokładnie to samo od x lat. Gadanie Korwina o tym czy kobiety są średnio mniej inteligentne o wiele mniej mnie martwi niż jak czytam posty o jedzeniu płodów, socjalach i podatkach 70%. Korwin monarchii nie wprowadzi, Lewica komunizm jak najbardziej będzie próbować.
W kwestii tych pierdół Korwina to powiem Ci nawet że osobiście doceniam że mówi to co myśli, a nie wali ścieme pod publike. Przynajmniej wszyscy widzą że facet jest mentalnie w XIX wieku.
1
@insp1re To jest już klasyka gatunku, La Rambla nie lubi Frankiego bo nie jest wychowankiem, byli tu tacy co mówili że Puig go zjada na śniadanie, takich mamy ekspertów. Wczoraj Holender zagrał jako defensywny pomocnik, Napoli nie istniało w ataku, bramkę strzelili po błędzie Pedriego który odpuścił krycie Zielińskiego, ale mimo to FDJ dostaje po dupie jakby zawalił totalnie. Moim zdaniem chłopak zagrał solidnie, 5-6 / 10 spokojnie, przypomnę że jak wszedł Busquets to po jego błędzie Napoli oddało groźny strzał na bramkę w 91 minucie meczu, Busi się pośligznął i bodajże Mertens był sam na 16 metrze. I tutaj jest właśnie przewaga Frankiego, może nie czaruje ale również nie traci piłki, nie popełnia kardynalnych błędów, Busquets fajnie ryzgrywa przez 90 minut ale w między czasie potrafi oddać rywalowi piłkę w środku boiska...
W kwestii niedokładności, Frankie miał chyba celność podań na poziomie 92% i 3/3 celne przerzuty, chyba nie tak źle.
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę wczorajszego meczu komentowanego na viaplay? Mieli chyba jakieś problemy techniczne bo komentarz ni chu*** nie zgadzał się z meczem, podobno Napoli błyszczało i kontrolowało mecz.
0
@Kusco15 Wyobraźmy sobie jakby to zajebiście wyglądało, jakby zaprosić tam kobiety tylko po to żeby były, "spotkanie ministrów, prezydentów, przewodniczących i przedstawicielek płci przeciwnej xD" Sylwia Spurek powinna stanąć przed jakąś komisją czy jej poglądy przypadkiem nie są niebezpieczne.
0
Właśnie dotarło do mnie że rewanż na wyjeździe... może w końcu przełamiemy tą klątwe.
2
Jaki jest w ogóle sens żeby wracał w tym sezonie? W pierwszych kilku meczach i tak grałby ogony, a jak jakimś cudem znowu nie złapie kontuzji to będzie koniec sezonu.