15

No nie ... no chyba komuś coś tutaj się grubo pomieszało. Busquets i Pedri po 7? Sorry ale jak przeglądam oceny regularnie tak noty 7 przy ledwo wymęczonym zwycięstwie z Deportivo to jest jakaś anomalia. Rywal był pasywny i bronił się głęboko, mimo to Pedri i Buesuqets według sofa score stracili posiadanie po 19 razy, 19! Sorry ale nikt nie zasłużył na 7, a fakt że z linii pomocy najniższą ocenę ma DJ który zapewnił nam zwycięstwo to już w ogóle śmiech na sali. Redaktorzy chyba chcieli zawyżyć oceny weteranom po których ostatnio LR jedzie równo.

0

@lukkobe żyjesz w ułudzie i nie wiesz o czym mówisz. Pierwsza sprawa to hierarchia, trener jest przełożonym piłkarzy ponieważ oni mają wykonywać jego poleceni, druga sprawa dojrzałość ludzi w biznesie, nie można tego porównywać do relacji biznesowych, gdzie masz dwójkę równych partnerów, z sytuacją gdzie ktoś każdego dnia wykonuje bezpośrednie polecenia drugiej osoby. Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń z przełożonym, to się nigdy nie udaje, zwłaszcza kiedy hierarchia zmienia się po 20 latach znajomości.

W każdym razie podobno było dementi że to spotkanie nie było planowane więc nie ma o czym rozmawiać.

0

@korn234 Nico Frankie Balde, kogolwiek tylko nie Busquetsa i Albe którzy graja wszytsko

0

@lukkobe No nie, miał nie zaprosić nikogo z drużyny. Ty imprezujesz z szefem? Raczej wątpię, takie sytuacje powodują napięcia i nieporozumienia, jeśli Twój przełożony to również Twój przyjaciel to masz problem gwarantowany

4

Jak Xavi ma odstawić Busiego i Albe jak to są jego najwięksi kumple... Amigosi doszli już do poziomu w którym trener jest jednym z nich...

0

@TylkoBarca7273 Donnarumma ma świetne warunki i dobrze gra na lini ale mam duże wątpliwości co do jego gry nogami. Nie jest nawet blisko poziomu Ter Stegena w tej kwestii

0

@kejdzi Jak chcesz dominować na boisku, utrzymywać się przy piłcę i grać w ataku pozycyjnym to potrzebujesz czegoś więcej niż drużyny lepszej niż 2/3 ligi. Tutaj potrzeba zawodników którzy zrobią różnicę.

2

@DonMatteo901 Czy postulaty lewicy można uznać za zbrodnię przeciwko ludzkości??

0

@Pilka_jest_okragla Sorry ale z tych 6 szans to ja kojarzę tylko, dośrodkowanie na 11 metr do Luka z początku meczu i wrzutkę z wolnego którą również spartolił LDJ, reszta to chyba dośrodkowania ze stałych fragmentów. W mojej ocenie Pedri zagrał mecz przeciętny albo co najwyżej solidny, ale wiadomo potrzebuje chłopak czasu żeby nabrać regularności.

2

@Azi To jest dobre pytanie, chłopak wygląda jakby stracił radość z grania w piłkę, jak do nas przychodził uśmiech mu z twarzy nie schodził. Dziś momentami wygląda na przestraszonego i zagubionego. Oby bramka go trochę podniosła.

1

Nie wiem skąd to zdziwienie. Wszyscy zagrali fatalny mecz, Araujo mvp? Ludzie z całym szacunkiem ale on w tym meczu praktycznie pracy nie mial. Wygrał kilka pojedynków które nie były szczególnie wymagające, to tyle. Frankie został zawodnikiem meczu za bramkę i tylko za bramkę, ale to żadna nowość że jak mecz to ostatni paździerz to nagrodę dostaje strzelec bramki.

0

@Gacu95 bardzo dobry, kontrujący po długim. Bramkarz bez szans

1

@Azi serio nie chce mi się z Tobą dyskutować na ten temat bo to jak gadanie do ściany, mam prawo interpretować wypowiedzi faceta, tak samo jak on interpretuje zachowanie klubu na podstawie wypowiedzi medialnych. To tak jakbym Ci napisał że po co oceniasz grę zawodnika jak nie znasz jego dokładnych wytycznych od trenera? Po co bawisz się w zgadywanie.

Mam prawo wyciągać swoje wnioski i się nimi dzielić i to robię bo mam na to ochotę. Jeżeli uważasz że Twoje pytanie jest sensowne to serio nie mamy o czym rozmawiać. Ty uważasz że zgaduję, ja uważam że interpretuję, miłego dnia :)

1

@Azi No i zajebiście, masz takie prawo, ja Twoją opinię mam w głębokim powarzaniu ale nie mam absolutnie nic przeciwko temu żebyś ją wygłaszał. Jak już mamy podstawy wolności wypowiedzi za sobą to możemy zakończyć tą bezsensowną dyskusję.

0

@Azi Jeżeli uważasz że 40 letni Iniesta by się przydał to chyba wystarczy na dziś intentów. Dla mnie De Jong to zastępstwo dla Busquetsa a nie Iniesty.

Nie twierdzę że ma grać Dest ale to że jakiś piłkarz gra nie zawsze znaczy że wygrywa rywalizację a zwyczajnie bardziej pasuje trenerowi. Czasem tak jest że ktoś gra za zasługi.

1

@Azi Po co się bawisz w zgadywanie czy mam rację czy nie? Po co w ogóle piszesz na forum. Widzisz wyrażam swoją opinie, możesz się z nią nie zgadzać, możesz twierdzić że nie mam rację ale jeżeli masz zamiar podważać sens wyrażania opini to nie pisz wcale, najlepiej wyłącz internet bo nie jest dla Ciebie. Ja jego wypowiedz interpretuje jako stronniczą i opartą na kontakcie tylko ze stroną zawodnika.

1

@VOne De Jong miał 2 tragiczne zagrania ale oprócz tego z nim na boisku graliśmy o wiele lepiej, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłcę i lepiej wychodziliśmy spod pressingu, było to spowodowane tym że Holender często grał jako drugi pivot, schodził głęboko i wspierał w rozegraniu Busquetsa.

1

@Azi Trenerzy czasem patrzą na niektórych zawodników przez różowe okulary, gdyby Iniesta był jeszcze u nas to też by pewnie grał. Busquets Alba i Pique za Xaviego są nietykalni, będą grać choćby do 50.

1

@Azi "Deklaracje ze strony klubu zwróciły naszą uwagę i postaramy się to wyjaśnić.",
"Wypowiedzi Mateu Alemanyego w żaden sposób nie przysługują się piłce nożnej."
"Rozmawiamy z agentem Dembélé."

Nigdzie nie zasugerował że jest w kontakcie z Barceloną ale za to podkreślił że jest w kontakcie z agentem, natomaist celowość interwencji poparł wypowiedziami klubu, można z tego wnioskować że nie wie jak sprawa wygląda z perspektywy klubu. Gdyby wiedział odniósłby się do informacji które zostały mu przedstawione bezpośrednio przez klub, a nie przecieków i wypowiedzi z mediów.

22

Prezes stowarzyszenia który nie poznał opini Barcelony a wygłasza takie bzdury po rozmowie z kolejnym szamanem powinien podać się do dymisji bo jedynie się ośmiesza.

0

@laMeRdatyr Koeman trzymał skrzydłowych bliżej bramki, a obrońcy grali na obieg do lini końcowej. Dodatkowo Xavi postawił na wyższy pressing. Nie będę oceniał który pomysł jest lepszy, bo prawda jest taka że Koeman miał plagę kontuzji i gorszą sytuację kadrową od Xaviego ale Xavi trenuje za krótko żeby można było ocenić jego pracę.

2

@Janiama Xavi ma pomysł na zespół ale nie na TEN zespół. Zwyczajnie brakuje mu zawodników do grania tego co proponuje. Ja się dziwie że nie gramy na 2 piwotów, w takiej konfiguracji wyglądamy o wiele lepiej, dodatkowo szeroko grający skrzydłowi u nas to strzał w kolano, głownie dlatego że bez Dembele nie mamy ani jednego szybkiego skrzydłowego i nie mamy żadnego obrońcy który potrafi zejść do środka.

14

bawią mnie opinie że mecz był do wygrania, nie był. Mieliśmy farta że do dogrywki doszło. Bilbao nas zezłomowało, wystarczy że przeciwnik założy wyższy pressing i leżymy, silny fizyczny przeciwnik wgniata nas.w glebe. Jaki jest tego powód ? Chciałbym szukać odpowiedzi w słabym ataku albo mało aktywnej pomocy ale prawda jest taka że to obrona nie daje rady. Zwyczajnie nasi obrońcy aktualnie nie potrafią wyprowadzić piłki, pomocnicy muszą schodzić bardzo głęboko a i to często nie wystarcza. Jak uwielbiam Araujo tak z piłką przy nodze jest tragiczny, Alves widać że ma problemy z intensywnością i dokładnością, Alba to już w ogóle szkoda gadać a Dest jest taktycznym impotentem. Trzeba wzmocnić obronę w lecie i ściągnąć skrzydłowego plus napastnika. Nasza kadra wygląda tragicznie ... Po dzisiejszym meczu, spisałem Ansu na straty, jeżeli uda mu się odzyskać zdrowie i grać regularnie to fajnie ale ja już nie mam żadnych oczekiwań względem niego.

0

@Destroyer_of_Worlds nie, tam trzeba doświadczenia i dobrej gry bez piłki.

0

Środek pola nie istnieje, Frankie wejdzie na drugą połowę.

12

Ale to jest dzban, samozaoranie na poziomie polskich polityków. Zrobił to chyba tylko jaki podkładkę pod ewentualne rozwiązanie kontraktu ze strony klubu. Przecież on w tym oświadczeniu oznajmił jedynie że autoryzuje wszystko to co robi agent i jak agent mówi 200mln w 4 lata to tak ma być, mówi że negocjacje są prowadzone, nie wiem z kim bo Barca już te negocjacje zerwała. Czekam na oświadczenie Barcelony z oficjalnym potwierdzeniem.

0

@tomek8756 AFE to się może cmoknąć, Barca niczego nie wymusza na piłkarzu bo oferta została wycofana a Dembele nie będzie już dla nas grał bez względu na to czy będzie chciał czy nie :)

0

@tobiasson92 Przecież żaden sędzia tego nie klepnie... będzie jak z lockdownem tylko na o wiele większą skale. Przedsiębiorca pokaże fakturę za gaz i prąd i ma podkładkę pod podwyżkę cen pomimo zmniejszenia vatu

1

@Rewolucja123 Ten Defensywny Griezman strzelił dla Barcy w jeden sezon tyle co Dembele w 4.5 roku. Porównywanie ich to obelga dla Griezmana.

1

@tobiasson92 A podali jakiś przepis na mocy którego będą to robić czy będą na karać na zasadzie bo premier powiedział xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?