Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Los_Dawidos Koeman jest do wyciągnięcia z Holandii
0
@JUNIORcom prawda tylko trzeba się zastanowić dlaczego Ci wszyscy piłkarze notują taki zjazd akurat jak przychodzą do Barcelony? Valverde naprawdę potrafi spartolic wszytko co się da. Jedyna osoba która ciągnie ten wózek gnoju to Messi.
0
Trochę zastanawia mnie to nasze tridente bo nasz atak MSG nie ma żadnego skrzydłowego... Messi ma tendencję do cofania się po piłkę i schodzenia do środka, Antek to samo. Jeżeli to ma funkcjonować to musielibyśmy grać bardzo wysoko ustawionymi obrońcami, inaczej nie ma kto rozciagnąć gry lub zrobić przewagi na skrzydle. Wystarczy że przeciwnik zagęści środek i mamy problem. Pytanie czy Valverde odważy się tak ofensywnie ustawić drużynę. Przy takim ustawieniu Busi jest po prostu za wolny.
1
Pragnę zauważyć ze BVB w meczu z nami grało lepiej niz PSG i Real razem wzięte.
2
@Mike74 nie musiałeś pisać bo policzyłeś ilość celnych podań z ilości kontaktów z piłką...
6
Linia pomocy zdecydowanie na plus, formacja ofensywna potrzebuje czasu. Suarez zagrał 30 minut z Valencia, Messi zagrał pierwsze minuty w sezonie a Griezman grał z dzieciakami wcześniej . Biorąc pod uwagę fakt że Borussia jest w dobrej dyspozycji, z optymizmem patrzę na przyszłość, przede wszystkim dlatego że w końcu pomoc funkcjonuje tak jak powinna. Formacja ofensywna w końcu odpali i będziemy mieć masę radości z wielu bramek. Ernest mnie zaskakuje w tym sezonie. Nie jestem jego fanem ale zdecydowanie gra odważniej w tym sezonie.
0
Dembele i Rakieta powinni usiąść na ławie i za rok modlić się o transfer do PSG. Dembele to mentalna i intelektualna tragedia a Rakitic, z calym szacunkiem dla niego, powinien już ze sceny zejść. Druga linia potrzebuje odświeżenia a Chorwat swoje lata ma. Jeśli teraz go nie sprzedamy to później na nim nie zarobimy.
0
@pressing2104 rozumiem ze skreślasz Griezmana po jednym słabszym meczu w którym jako partnerów w ataku miał szklanego pomocnika i niedoswiadczonego gracza rezerw, nie wspominając o tym że nie grał na swojej pozycji... Wróci Messi i Suarez to będzie można pokusić sie o ocenę gryzaka, tymczasem mamy kadrę mieszczącą się w top 3 na świecie.
4
Lukaku i Sanchez czyli odpady z MU plus Icardi który nie powącha murawy. Zostaje Martinez ktory mnie na Copa niczym nie zachwycił. Faktycznie strach sie bać... Jak oni maja mocny atak to jak opisać nasz?
5
@Penguin007 Busi solidny grajek xd Busquets w szczytowej formie był uważany za najlepszego DMa na świecie. Chciałbym żebyśmy mieli samych takich sllidnych grajków...
2
Ironia losu, tydzień temu wszyscy się zastanawiali gdzie my niby mamy tego Neymara zmieścić a dziś gramy Roberto i Perezem w ataku...
1
@T^L Tylko że Xavi w wieku 20 lat regularnie występował w pierwszym składzie Barcy i reprezentacji Hiszpanii a nie łapał minuty w Pucharze króla
2
Sorry ja tego nie kupuje, jedyny zawodnik który cokolwiek pokazał to Puig, reszta jak dla mnie zagrała na poziomie max ligowego sredniaka więc czego my możemy od nich oczekiwać skoro nawet dembele który wozi przeciwników jak chcę ma problemy żeby wejść w tą drużynę. Pragnę również przypomnieć wszystkim ze rok w rok szukamy talentów w szkolce i co roku powtarzamy te same brednie, dajmy temu i tamtemu czas to odpali. Otóż nie odpali, są zawodnicy którzy w wieku 21 lat robią różnice i są zawodnicy którzy nigdy jej nie zrobią. Proszę bądźmy realni w ocenie młodych i nie róbmy z nich gwiazd dlatego że są wychowankami i mają 20 lat.
0
@Barca_Big_Moment a ja bym chciał w końcu zobaczyć, chociaż przez chwilę, optymalne ustawienie. Chciałbym zobaczyć ustawienie z De Jongiem Arturem i Busim i Griezmanem.
0
Moim zdaniem Valverde będzie chciał zobaczyć ustawienie zbliżone do optymalnego dlatego wydaje mi się że możemy zobaczyć w pomocy wariant z Busim De Jongiem i Rakieta lub Arturem. W ataku natomiast Griezman, Suarez i Bombel, chyba że bardzo chcą opchnąć Rafinhie.
3
@sevs chyba ktoś zapomniał że Busi przez lata był uznawany za najlepszego DMa na świecie a Rakitic pomimo słabszego okresu, to jeden z najbardziej utytułowanych środkowych pomocników. Wstrzymajmy się z żarcikami i poczekajmy na początek sezonu. Valdka póki co i tak nie wymienia.
5
Gdyby Brazylia dzisiaj przegrała to mowilibysmy że Coutinho zagrał źle, wygrała więc niby jest spoko a prawda jest taka że jedyne co zrobił w tym meczu to ruletka i siatka... 36 letni Dani Alves przykryl go czapka i pokazał jak kreuje się akcje, nie wiem czy Coutinho chociaż jedną taką akcję zrobił przez cały sezon. Mnie osobiście Cou tym turniejem przekonał że nic z niego nie będzie, może w słabszej lidze francuskiej się odbuduje.
2
Z dembele jets trudna sprawa bo widać że chłopak ma talent i potrafi kręcić obrońcami ale ja w jego grze widzę masę boiskowej fantazji i za grosz inteligencji. Nie wychodzi mu gra kombinacja na małej przestrzeni. Do tego dochodzą problemy z nastawieniem. Świetny zawodnik pytanie tylko czy pasuje do Barcelony :/
2
@RosjaninBut ja bym nie miał nic przeciwko 4-2-3-1 z busi - de jong bombel - messi - neymar suarez. No ale takie marzenie ściętej głowy :)
1
Patrząc na grę Argentyny znów poczułem powiem ekstraklapy, te przyjęcia na 2 metry, ta gra bez piłki, to ratowanie się wślizgiem w ostatnim momencie, ta obrona na raz i oglądanie pleców napastnika, to rozgrywanie w swoim polu karnym i podania wprost pod nogi rywali... Niech mi ktoś powie, jak ten Messi ma wygrać mecz w pojedynkę skoro grając w ataku otrzymuje piłkę na swojej połowie...
2
@Barca_Big_Moment Fakt Frankie potrafi minąć zawodnika, tylko że robi to zazwyczaj wyprowadzając piłke z obrony ,pytanie jak poradzi sobie z tym w sytuacji gdy przeciwnik postawi autobus na swojej połowie i praktycznie nie będzie miał miejsca na rozegranie.
3
Mamy przed sobą naprawdę ważne okienko, patrząc na to jakich mamy obecnie zawodników w składzie, zastanawiam się czy ustawienie 4-3-3 się sprawdzi (widzieliśmy jak to wyglądało w tym sezonie) chociaż trzeba też się zastanowić czy po prostu Valdek nie potrafi wykorzystać tego ustawienia. De Jong - Arthur to świetny duet pomocników tylko żaden z nich nie jest typem zawodnika która przedrybluje kogoś w środku i stworzy przewagę ( przynajmniej regularnie). Patrząc na obecną kadrę chyba najbliżej nam do 4-2-3-1 a w przypadku ściągniecia De Ligta można nawet pomyśleć o graniu 3 z tyłu , mielibyśmy przecież 4 świetnych stoperów, czego nie można powiedzieć o bokach obrony.