0

@BARCA1899Messi Nic nie myślę o Ferranie w meczach towarzyskich. On w zeszłym sezonie grał trochę na 9 i grał piach. Jego problemem jest psychika, zobaczymy jak będzie wyglądać w meczu o punkty.

3

To co gra Yamal to jest kosmos ale zanim zrobicie z niego startera to proszę pamiętajcie że on ma 16lat i z takim piłkarzem trzeba się ostrożnie obchodzić. Ponadto inaczej gra się w 80-90 minucie meczu towarzyskiego a inaczej w 1 minucie meczu z Getafe.

0

@LaLigaPD Jest ograniczony jakoś od przerwy na mundial, wcześniej pokazywał o wiele więcej.

2

Gavi już zszedł więc można zadać pytanie. Jaki pomysł na tego chłopaka ma Xavi? Co on ma robić na boisku nie licząc biegania i robienia miejsca dla Balde.

0

Dośrodkowanie z sektora SR? Stare, znałem.

21

Lewy kończy za 2 tygodnie 35 lat, jakby jego era się nie kończyła to chyba zacząłbym się martwić że nie jest człowiekiem. Co nie zmienia faktu że to wciąż czołowy napastnik na świecie, może nie jest top 3 aktualnie ale top 5 spokojnie, facet zrobił 42 G/A w poprzednim sezonie, Kane 37.

1

@Deviler Warto dodać że nie było jeszcze premiery na ps5 i macOS, chociaż na steamie polecieli w ch... bo aktualnie na macu dostępna jest wersja EA ale dowiadujemy się tego dopiero z launchera gry a na steamie pokazuje że jest już po premierze.

1

Komentarz usunięty

1

@Janas11224 cel milion zł xD

0

Zraniony? Zraniony to ja jestem bo musiałem oglądać jego wyczyny w koszulce Barcy. Do dzisiaj po nocach mi się śni jak kiedyś próbował wyprowadzić kontrę i czekał na środku boiska na Busquetsa... Facet pasuje do nas jak pięść do nosa, strzelił ze 2 ważne bramki i to tyle co można o nim powiedzieć. Nie możemy sobie pozwolić na trzymanie w drużynie pomocnika który nie potrafi grać z piłką przy nodze. On nadaje się do drużyny która broni albo gra bardzo bezpośrednio, zwyczajnie nie radzi sobie w tłumie i poruszaniu się między liniami.

0

@kiper09 No myślę że Lenglet to nie jest w żadnym aspekcie lepszy... Dwóch parodystów, dodajmy do tego że Anglicy zawsze kosztują więcej plus ManUnited nie potrzebuje kasy więc ma świetną pozycję negocjacyjną.

1

@Geble jako fałszywy skrzydłowy? I będzie go obiegać Kounde czy Dest?

2

Można dyskutować czy powrót Brazola to dobry pomysł czy nie ale próba ściągnięcia Silvy to absurd. Fanaberia sztaby szkoleniowego. Nie ma dla niego miejsca.

1

@yoli uwzgledniasz roznice w podatkach?

0

Jeżeli myślicie że na la bambie czasem są posty z dupy a ludzie są totalnie odklejeni to polecam zainteresować się grupami dla właścicieli psów. Najnowszy krzyk mody to chodzenie z gazem pieprzowym a interakcje między psami są wysoce niestosowne xD

0

Co to za bzdury? Pierwsze słyszę o sprzedaży zawodnika i płaceniu mu pensji. Rozumiem wypożyczenie ale nie transfer definitywny. Przecież już lepszym rozwiązaniem byłoby rozwiązanie kontraktu i odejście bez odstępnego niż sprzedaż i dopłacanie…

Ten Capdevila chyba musi wytrzeźwieć.

0

@FutbolFan przy takiej jakości nagrania wszystko da się zrobić. Absolutnie nie jest to żaden dowód.

0

@Tomo1989 silva daje gola z pomocy? Coś się zmieniło od wczoraj?

5

@Ghostface nie mam w swoim otoczeniu ludzi którzy jarają się piłką tak jak ja, a tym bardziej Barceloną.

3

@Rust_Cohle Jak ktoś ma problem żeby wysłowić się we własnym języku, to jak można oczekiwać że poradzi sobie za granicą?

0

@radix71 apple TV

0

@Huck PSG podobno chce za Neya 100mln a koszulki itd nie pomogą bo my mamy problem z FFP a nie gotówką. Dodatkowy zysk bedzie sie liczyć dopiero na nastepny sezon a zarejestrować trzeba od razu. Dodatkowo za Dembele otrzymamy jedynie 25mln a miejsce w FFP zwolni się o max 18-20mln.

0

@Emhyr dokładnie tak, zwłaszcza że za plecami prawdopodobnie będzie biegać Kounde …

0

@Huck Neymar moim zdaniem nierealny, PSG nie puści bo dla nich to sprawa honoru. Ponadto nie stać nas na niego, zwłaszcza że ostatnio często kontuzje łapie ale wciąż Neymar bardziej pasuje niż Silva.

16

W ogóle nie rozumiem idei sprowadzenia Silvy. Tak jest to super zawodnik ale…
Jest drogi a przy tym za tydzien skończy 29lat. Jest środkowym pomocnikiem lub fałszywym prawo skrzydłowym, tymczasem środek pomocy już jest dobrze obsadzony ( Oriol, FDJ, Pedri, Gavi, Gundogan, Fermin), natomiast na prawej stronie nie mamy ofensywnego obrońcy więc idea fałszywego skrzydłowego nie ma sensu. No i kolejna sprawa, to bardzo robry zawodnik ale nie jest to typ gracza który daje liczby. On nie notuje masy goli i asyst a nam właśnie takiej postaci brakuje. Jedyny zawodnik w kadrze który jest aktualnie gwarantem liczb to Lewy… trochę mało.

0

@Zawsze_Wierny tylko Neymar może spędzić pół sezonu w szpitalu i zaliczy przy tym około 40 G/A a Dembele bliżej do 40 strat w meczu niż G/A w sezonie. Ponadto nawet Neymar jest mniej połamany niż Dembele.

0

@TheNekro94 wszystko zależy od warunków. Za dużą kasę nie możemy ale jeżeli to by była jakaś wymiana za Dembele ( ja ogólnie nie wierze że ten transfer jest możliwy ) to lepiej mieć Neymara niż nie mieć. Zwróć uwagę że ostatnio my nawet nie mamy tych najważniejszych meczy w sezonie. Neymar zwykle wypada na 1/8 albo 1/4 LM a my z grupy nie możemy wyjść.

0

@TheNekro94 Myślę że to nie kwestia opierania projektu na kimś ale potrzeby zawodnika który umie zrobić przewagę. Neymar nawet z kontuzjami robi lepsze liczby od Dembele. Brazylijczyk w 2360 minut w zeszlym sezonie zrobil 35G/A. Dembele w 2169 17G/A

3

@TheNekro94 Porównywanie Neymara do Dembele to obraza dla brazylijczyka. Neymar w 4 lata zagrał dla nas 5k minut wiecej niż Dembele w 6 a liczby ma tak znacząco lepsze że nawet nie chce mi się ich przytaczać. Najebany Neymar wyciągnięty z urodzin siostry jest lepszym piłkarzem od Dembele.

1

@FcPortoFan1999 może i techniką tak, tylko bronić nie potrafią a kultura gry na poziomie orlika. Widać to na tle jakiejkolwiek drużyny która potrafi się dobrze bronić i ustawiać. Do tego mental 5 latków, dlatego wciąż grają w 1 lidze. Ostatnie 2 mecze pokazały że to nie jest solidna ekipa, zwyczajnie na tle reszty ligi są dobrzy technicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?