29

@Comentateiro Zastanawiasz się dlaczego partia która chce 70% podatku dochodowego, zakazu jedzenia mięsa, zakazu rejestracji samochód spalinowych, zakazu wychodzenia z domu bez certyfikatu szczepienia, i do tego jawnie dyskryminująca i plująca na mężczyzn w Polsce ma raptem kilka % poparcia? Prawidłowe pytanie brzmi, kto w ogóle na nich chce głosować.

Edit: Zapomniałem jeszcze że chcą przyjmować wszystkich migrantów jak leci i cytując klasyka "KIM SĄ SPRAWDZI SIĘ PÓŹNIEJ"

1

@AdiKingu96 e tam,Ben & Jerry's lepsze ewentualnie haagen dazs

0

@marcin62 dlatego ja gram aktualnie tylko na ps5, ewentualnie korzystam z chmury boosteroid, geforce now.

0

@KluivertFCB Tylko Twoje zdanie jest takie że ograniczasz dostęp do sklepu innym... Jak nie chcesz to nie chodź do sklepu w niedziele ale co Cie obchodzi czy ktoś inny pójdzie? Ja w tygodniu praktycznie nie mam czasu na zakupy, za dużo obowiązków na głowie i w takiej sytuacji zostaje mi JEDEN, dosłownie JEDEN dzień na zakupy, dodatkowo w takiej samej sytuacji jest większość osób więc sklepy są oblegane. W większości krajów europejskich handel w niedziele jest ograniczony a nie zabroniony.

1

@michal26 Trzeba pamiętać że sondaże wakacyjne zawsze różnią się od znacznie od pozostałych.

5

NIe śledziłem w niedziele Kotletico i tak patrze, 0:0 z Betisem, 1 celny strzał, 5 sytuacji bramkowych, xG 0.41 a jeszcze tydzień temu eksperci z telewizji z Atletico mistrza robili a nas do tarcia chrzanu wyrzucali. Pięknie zostali zweryfikowani.

1

@arasz1819 Jest różnica między jednym sondażem a średnią sondażową, tylko idioci jarają się pojedynczym wynikiem. Ja widziałem sondaż gdzie PiS ma 42% xD widziałem też taki gdzie PO ma 34% a PiS 32%. Dodatkowo cały czas wyniki są zaburzone przez wakacje :) Poczekajmy do października.

1

@SenseiFCB no chyba nie, każdy wie że Pele strzelił bramek najwięcej i jest to liczba nieskończona.

8

@barcelonaLM korea północna to nawet rosołu nie ugotuje bo żarcia brakuje. Oni dobrze wiedzą że USA ich zmiotą w ułamek sekundy jak tylko pojawi się prawdziwe ryzyko ataku na Japonię albo Koreę południową

0

@adiczak Moim zdaniem to absolutnie nie jest poziom Barcelony, presezon się dla mnie nie liczy, sparingi to jest całkiem inny poziom, aktualnie gra tylko dlatego że jest naszym jedynym nominalnym LW, każdy innych zawodnik dostępny to schodzący napastnik.

0

@takisobiektos bzdury gadasz, Dest więcej zarabiał w Ajaxie więc nie ma szans że przeszedłby do Barcy za 1.5mln. Zwróć uwagę że tu jest napisane prawie 10mln euro brutto czyli zgaduje że zarabia 4 z kawałkiem na czysto i jest to jedno z najniższych wynagrodzeń w zespole. Leao zarabiał 1.4mln ? Fajnie, Bellerin miał podobno ponad 4mln euro netto.

19

@Firestone ale co wiatru narobił to jego, za rok na bank odpali xD W ogóle cud że się nie kontuzjował w tej akcji.

1

@Janas11224 Zwróć uwagę jak krótki Ci piłkarze ze sobą grają. Lewy jest tu dopiero rok to samo Raphinha, Ferran 1.5roku, Gundogan i Oriol miesiąc, Pedri, Gavi i Yamal to bardzo młodzi piłkarze, Christensen i Kounde również rok, Balde zaczął grać w 1 drużynie rok temu. Można tak wymieniać, ale pewne automatyzmy i zgranie wymaga powtarzalności, nie znamy do końca planów taktycznych Xaviego na mecz ale to nie Xavi potem gra na boisku. Ile razy w meczu zastanawiasz się czemu zawodnik x nie zagrał do zawodnika y który był na wolnej pozycji? Ja co chwilę widzę taką sytuacje.

1

@takisobiektos @Firestone Tak to nie jest dużo... Byli u nas w szatni zawodnicy którzy dostawali 36mln brutto wtedy, Dest jak do nas przychodził miał za sobą dobry sezon w Ajaxie i nikt nie wiedział że skończy tak a nie inaczej, z wszystkich kontraktów które mieliśmy to 10mln dla Desta naprawdę nie brzmi źle, Lenglet ma 16mln ... Oczywiście finalnie okazał się wielkim niewypałem, ale jak z dzisiejszej perspektywy wyglądało wynagrodzenie Hazarda w Realu? A przecież jak przechodził to nikt by nie powiedział że jest przepłacony.

2

@Firestone 10M brutto to nie jest jakiś kosmos, to jest 5mln netto, trzeba pamiętać że w Hiszpanii jest wysoki podatek i piłkarze zarabiają często więcej jako kwota brutto ale na rękę bardzo podobnie do zawodników PL.

0

@SirBobby na spalonym był wtedy Lewy, Ferran dosłownie o pół sekundy spóźnił to podanie, wielka szkoda bo dobra akcja i minimalny spalony.

0

@KluivertFCB Skończ pierd*** że na zachodzie markety pozamykane, kuźwa niemcy chyba jedynie mają zamknięte a cała reszta pracuje normalnie, mieszkałem rok w Holandii i jedyne utrudnienie to krótsze godziny pracy w niedziele a pracownicy dostawali 150% stawki w soboty i 200% w niedziele, ale wiadomo, "zachód" pasuje do narracji. Powiedz mi w czym kasjerzy są lepsi od kelnerów, barmanów i kucharzy? Mieszkam w centrum Krk, ja mam w niedziele wszystko otwarte, bo na dworcu zakaz nie obowiązuje, biedronka normalnie otwarta, wszystkie miliard restauracji otwartych, 2 place targowe normalnie funkcjonują ale hipermarket nie może, bo pracownicy mają mieć wolne. Argument inwalida.

0

@DLFCB ja tam wciąż w Lewego wierze, 2 trudne mecze i jest asysta. Jak mamy sadzać na ławie zawodnika który rok w rok ładuje masę bramek bo miał 2 słabsze spotkania z arcytrudnymi przeciwnikami, zwłaszcza dla napastnika, to ja nie wiem co powinniśmy zrobić z Fatim i Ferranem po poprzednim sezonie w którym grali takie dno że oczy bolały, tylko to nie były 2 mecze tylko cały sezon. Jeszcze bym to zrozumiał jakbyśmy mieli naprawdę wartościowego zmiennika, ale Roque będzie dopiero w styczniu a pozostali zawodnicy to nie są nawet dziewiątki.

0

@MichuZ44 Chłopie, zapomnij o presezonie bo sparingi mają wartość mniej więcej taką jak ostatni sezon Hazarda w Chelsea, no ogólnie to dawno i nie prawda. Prawda jest taka że Abde jest zwyczajnie słaby a Ferran i Fati nie mają psychy i grają piach. Teraz graliśmy z murarzami, Villareal nie będzie bronić się na 16 metrze i Lewy będzie miał więcej miejsca. Facet ma ostatnio gorszą formę ale nie sadza się na ławce zawodnika który w poprzednim sezonie zrobił 42 G/A a w tym sezonie ma asystę po pierwszych dwóch, bardzo trudnych meczach. Lewy wciąż jest większym gwarantem goli niż Fati i Ferran razem wzięci, sytuacja może się zmienić jak przyjdzie Roque.

0

@Fake69 gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem... Lewy ma asyste przy tej bramce. Tak Lewy zagrał straszny piach ale nie róbmy z Ferrana boga piłki po tym jak zagrał kilka dobrych sparingów i wykorzystał jedną setkę w meczu z Cadizem gdzie Cadiz już się otworzyło bo przecież nie mieli czego bronić.

0

@priest9999 nie mam pojęcia jak wygląda kwestia rejestracji zawodników po powrocie z wypożyczenia, ale myślę że Dest w kontrakcie miał zapisane że zarejestrowany być musi i w innym wypadku mógłby np rozwiązać kontrakt z winy klubu lub domagać się odszkodowania inaczej przecież wystarczyłoby nie zarejestrować zawodnika którego się nie chce i po problemie z FFP. Mimo wszystko wydaje mi się że FFP nie tyczy się jedynie zarejestrowanych zawodników, było w jakimś artykule napisane że nawet redukcja kosztów innych sekcji sportowych poprawiała nasze FFP. Ogólnie to chodzi mi o to że sam Dest o ile nie zapycha swoim wynagrodzeniem FFP to dzięki pozbyciu się jego pensji to FFP jest większe o np 2mln.

0

@Dankho94isback jak nie zmienia? Zwalnia kilka mln w FFP.

0

@sidi12843 moze dlatego że nie miał takiej okazji? I to Lewy podawał Ferranowi

0

@FcBforever221 ale Ferran w tym meczu nie zrobił nic specjalnego… dostał podanie od Lewego i zwyczajnie pobiegł przed siebie a przed nim stał już tylko bramkarz.

15

Mamy w tym meczy xG na poziomie 3.6, dla porównania Real wczoraj mial 1.8, szwankuje skuteczność ale akcje są

14

W meczu z Getafe broniłem Lewego bo tam to była walka z rzeźnikami, ale dzisiaj gra po prostu fatalnie, dramat.

0

@Patrykl145 sędzia szybko dał kartki zawodnikom Getafe i skończyło się rumakowanie.

0

@Yoshi94 prawda, ten dreszczyk emocji kiedy zastanawiasz się w której akcji złapie kontuzje.

1

No cóż, na plus FDJ, Yamal i Pedri, reszta słabiutko a najsłabiej Xavi, ja naprawdę nie wiem w jaki sposób my mamy stwarzać zagrożenie.

2

To są jakieś jaja, co to kuźwa jest canal+ now.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?