Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szonik94 też tak miałem jak miałem 17 lat, teraz dobijam do 50 i już trochę brakuje energii
9
@Sysia11 bo jak masz 8 lat to jeszcze nie do końca ogarniasz na czym polega piłka. daj im czas
36
Pablo Torre co podanie do Fermina zrobił na 3:0. ufam w Hansi Flick, ale musi go częściej wystawiać bo chłopak ma papiery
0
@SuperPatsonFCB @waletpl ale wy niestety zaliczacie się do tych co mają zero pojęcia co tam się dzieje aktualnie. zainteresujcie się trochę (trzeba szukać w katalońskich mediach) bo fcbarca nie wszystko podaje
0
@Nightraider szanuj naszych zawodników.
0
@Bulbazaur17 trzeba się uczyć języków. na angielskiej tv śmiga
1
@GTBTP pełna zgoda, jedyna fałszywa 9 która się sprawdzała to był Messi, bo on się we wszystkim sprawdzał. normalnie to musisz mieć kloca na środku
3
@JBgomeS daj namiary na dilera
0
@filipo2002 słyszałeś o czymś takim jak wahania formy?
0
tak dzisiaj będzie dzisiaj po meczu u krytykantów Szarka w pierwszym składzie...
https://img.styl.fm/resize/w1280/newsy/wp-content/uploads/2022/11/slang-mem-chcesz-cos-z-avonu.jpg
0
nie podoba mi się to roszczeniowe podejście niektórych komentujących, zero pojęcia ale krytykować muszę bo się uduszę. "Dawaj stadion nowy już i teraz! Laporta dimission! Fuera!". Budują w centrum miasta na miejscu starego. To nie to samo, co budowanie od zera gdzieś w polu pod Radomiem. Poza tym, żaden prezydent wcześniej się na to nie odważył, Bartomeu zbudował tylko piękną makietę w muzeum i można było sobie z nią selfie zrobić, wow!
2
Suszarka i kara finansowa byłaby lepsza. Co jesli Pedri albo Szczęsny spóźni się na odprawę przed meczem w 1/4 LM?
1
@Tuc samemu, kolejność następująca: sprawdzasz czy są loty i czy cena ci pasuje, kupujesz bilet na mecz na oficjalnej stronie i za chwilę kupujesz bilet na samolot, nie odkładasz tego na później. Jak masz ogarnięte te dwie rzeczy to na spokojnie szukasz noclegu jaki ci odpowiada na booking albo innym serwisie.
0
@Pedri16Future git, wreszcie Spotify zaczyna się przydawać
3
@Gomess globalna gwiazda, może nam przynieść dużo nowych młodych fanów, na bank więcej niż dziadki z Rolling Stones czy lokalne hiszpańskie piosenkarki jak ta Rosalia
1
@FcPortoFan1999 to mogłaby być fajna imprezka, ale pod warunkiem, że anulują całkowicie ligę narodów, czyli reprezentacja gra tylko mecze eliminacji MS ME. a później dodatkowo wymusi na poszczególnych federacjach krajowych, że najwyższa ligowa klasa rozgrywkowa ma maksymalnie 16 drużyn
0
@arasz1819 jeszcze bardziej się zdziwią, jak kolejna koalicja to będzie POPiS, nie taki rzeczy historia już widziała :)
0
"Dodatkowo sędziowie VAR mieliby mieć większą niezależność, z zaznaczeniem, że są to arbitrzy, którzy pracują osobno. Nie tworzą jednego zespołu z sędziami znajdującymi się na boisku"
Czyli sędzia VAR mówi "faul, karny" a sędzia na boisku mówi "nie ma faulu" i co wtedy? decyduje trzeci sędzia XAR czy jak?
1
@Andi18 wszystko zależy od tego ilu ich tu jeszcze wpuszczą. Na moje oko w Polsce nigdy nie będzie tak jak na zachodzie, bo nie jesteśmy krajem docelowym dla większości i nie jesteśmy też głównym szlakiem migracyjnym do UE (jeśli granica z Białorusią będzie w miarę szczelna).
Ale jeśli by nas fala zalała, to Polacy nic z tym nie zrobią, bo co? Chyba, że ktoś by chciał widzieć obrazki jak z Rostock Lichtenhagen 92 to może się zdarzyć, ale to żadne rozwiązanie
1
@Andi18 Na co by sobie nie pozwolili? patusy z Czeczenii, Gruzji, Ukrainy, Polski robią patusiarskie rzeczy i jakoś nie widzę Batmanów w biało czerwonym stroju ratujacych Polskę
10
Lewy sam sobie winien. Mógł zakończyć karierę w reprezentacji jak Szczęsny po ME i skupić się tylko na klubie. Teraz pseudo dziennikarze będą po nim jechać coraz bardziej bo wyczuli krew - ani on im się nie odgryzie w mediach bo to nie ten typ, a na boisku będzie też coraz trudniej zamknąć im mordy bo i forma coraz słabsza i reszta kadry też nie pomaga
1
@Arden dziwne ze się zgodził, chyba że na tym pierwszym dobrze mu poszło i nabrał odwagi.
Swoją drogą trochę dziwnie brzmi komentarz: Mamy nadzieję, że dzisiaj nastąpi przełom i sprawa zaginięcia cioci się wyjaśni - dodała Ola Klimek, siostrzenica Beaty Klimek.
0
@michal26 nie wejdzie, wiem że będzie wielu smutno, ale tak się nie stanie
0
@Arden on się badał pół miesiąca temu, a dopiero teraz koparkę wynajęli?
1
@Kgorecki2500 ale wyborców to interesuje więc ich o tym informuje
0
@Prorokk Tak jak Metzen dla Kaczyńskiego
1
@Jakchcesz może powiedział na wiecu coś o żymianach nie używając kingolskiego.
0
@kejdzi Lenglet i Umtiti za przedłużenie dostawali dodatkowe pieniądze.
2
@Kapitan hawk tak myślałem, nie czytałeś. W sumie zastanawiam się czy cokolwiek czytałeś w tym temacie.
1
@swer2251 ale chyba nie zrozumiałeś za bardzo mojego komentarza albo rozumujesz jak autor newsa - Ansu Fati należy się jeszcze 26 milionów w dwa lata i po tym czasie jest wolny, może wędkować do końca życia jeśli taka jego wola. Jaki ma interes rozbijać te pieniądze na 5 lat?