Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego oni w tych wywiadach z Mają zawsze drapią się po głowie, po brodzie, czasem niżej ale nie widać gdzie?
0
@JaroCoach już jest zaplanowany wyjazd do Japonii
0
@BarcaFanSince2006 odpoczynek na tournée po Japonii
0
@BORO_12 kupno od razu a nie na raty nie wpływa na amortyzację. Koszt zakupu i tak w księgach rachunkowych rozbijasz na czas trwania kontraktu
1
@bartoszek a moja córka studiuje prawo
0
@Barcafan2020 Byłeś w barcelonie i nie byles na meczu?
5
@Mroziu a kadra to tylko 11 zawodników?
0
@Barcafan2020 nie możesz opuszczać Polski?
0
co wy na taki scenariusz: fifa zmienia przepisy i wymusza zmianę 6 zawodników do najpóźniej 70 minuty, plus dwie wolne zmiany po tym czasie?
30
@bartoszek ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś
0
@Ramon_Villaverde ale jeszcze jest rewanż, więc ten wynik powoduje, że w niedzielę wszyscy nasi w pierwszym składzie
0
@VeB 1899 no ale to są tylko twoje teorie nie potwierdzone jak narazie. a moja teoria też nie potwierdzona jest taka, że Inigo ma wywalone na kadrę, a w momencie wyjazdów nie było jeszcze potwierdzone, że gramy za tydzień w czwartek. wszystko się wyjaśni najpóźniej za tydzień. oby to moja wersja wygrała
0
@VeB 1899 przyszedł do klubu i brał co miał, nie miał alternatyw, ciężko mówić, że on ich zbudował. od września nikt z nowych młodych nie zaistniał w pierwszym składzie
0
@BorzyKrzys Spodnie wywrócić na druga stronę jest dosyć łatwo, szczególnie jak młody miał jakieś luźne kalesono-dresy. Zwierzak złapał za dupę, machnął łbem i młody wyleciał z portków
1
@Hawajczyk Jugol i Bask w kadrze to recepta na sukces.
0
@Xavi6:) do tej pory nikogo nie wyciągnął
0
@Szymemdymek dzwonił do ciebie Bielsa? pozdrów go ode mnie, fajny trener
0
@VeB 1899 szybka dIagNoZa
0
@th@les on tam pewnie w 4 lata zarobi tyle, co w europie przez całą karierę by nie zarobił.
0
@Messinino raczej wątpię, 3 żółte kartki w reprze w ostatnich dwóch latach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO może przekaże swoje poparcie w drugiej turze na Trzaskowskiego, zawsze by się przydało te 106 dodatkowych głosów
0
@La Pulgaa zasada jest jedna - im większa tym lepsza żeby było gdzie ciuchy powiesić. Nie musi być składana - możesz się spokojnie pozbyć szafy
8
@Bajson bo grali Amigos. Alba był nie do ruszenia
1
@Antimadridista_WR ale przecież to było wiadomo od początku że drugi mecz Osasunie przesuną - oni nie grają już w żadnych pucharach
0
@Eto'o9 R10 możliwe że są jakieś dodatkowe kary. Gdyby to się wiązało tylko z nie przyznaniem punktów, to by drużyny pod koniec sezonu mogły wybierać czy jechać na jakiś mecz czy lepiej odpuścić
1
@marcin62 myślałem, że Polki nie mają owłosionych pleców
0
@Criss18Barca nikt nie chce oglądać tych meczów z Trondheim i innymi Broendby czy Jagiellonia czy coś tam, jak dla mnie to mogliby zrobić dla tych cienkich drużyn odzielną ligę europejską albo puchar i w nagrodę za zwycięstwo dołączają w kolejnym roku do LM
2
@LukaszFan a w lidze go też nie oglądałeś?
3
@Mitch_Atleta to tak jakby go do Republiki zaprosili