0

dlaczego oni w tych wywiadach z Mają zawsze drapią się po głowie, po brodzie, czasem niżej ale nie widać gdzie?

0

@JaroCoach już jest zaplanowany wyjazd do Japonii

0

@BarcaFanSince2006 odpoczynek na tournée po Japonii

0

@BORO_12 kupno od razu a nie na raty nie wpływa na amortyzację. Koszt zakupu i tak w księgach rachunkowych rozbijasz na czas trwania kontraktu

1

@bartoszek a moja córka studiuje prawo

0

@Barcafan2020 Byłeś w barcelonie i nie byles na meczu?

5

@Mroziu a kadra to tylko 11 zawodników?

0

@Barcafan2020 nie możesz opuszczać Polski?

0

co wy na taki scenariusz: fifa zmienia przepisy i wymusza zmianę 6 zawodników do najpóźniej 70 minuty, plus dwie wolne zmiany po tym czasie?

30

@bartoszek ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś

0

@Ramon_Villaverde ale jeszcze jest rewanż, więc ten wynik powoduje, że w niedzielę wszyscy nasi w pierwszym składzie

0

@VeB 1899 no ale to są tylko twoje teorie nie potwierdzone jak narazie. a moja teoria też nie potwierdzona jest taka, że Inigo ma wywalone na kadrę, a w momencie wyjazdów nie było jeszcze potwierdzone, że gramy za tydzień w czwartek. wszystko się wyjaśni najpóźniej za tydzień. oby to moja wersja wygrała

0

@VeB 1899 przyszedł do klubu i brał co miał, nie miał alternatyw, ciężko mówić, że on ich zbudował. od września nikt z nowych młodych nie zaistniał w pierwszym składzie

0

@BorzyKrzys Spodnie wywrócić na druga stronę jest dosyć łatwo, szczególnie jak młody miał jakieś luźne kalesono-dresy. Zwierzak złapał za dupę, machnął łbem i młody wyleciał z portków

1

@Hawajczyk Jugol i Bask w kadrze to recepta na sukces.

0

@Xavi6:) do tej pory nikogo nie wyciągnął

0

@Szymemdymek dzwonił do ciebie Bielsa? pozdrów go ode mnie, fajny trener

0

@VeB 1899 szybka dIagNoZa

0

@th@les on tam pewnie w 4 lata zarobi tyle, co w europie przez całą karierę by nie zarobił.

0

@Messinino raczej wątpię, 3 żółte kartki w reprze w ostatnich dwóch latach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D10SLEO może przekaże swoje poparcie w drugiej turze na Trzaskowskiego, zawsze by się przydało te 106 dodatkowych głosów

0

@La Pulgaa zasada jest jedna - im większa tym lepsza żeby było gdzie ciuchy powiesić. Nie musi być składana - możesz się spokojnie pozbyć szafy

8

@Bajson bo grali Amigos. Alba był nie do ruszenia

1

@Antimadridista_WR ale przecież to było wiadomo od początku że drugi mecz Osasunie przesuną - oni nie grają już w żadnych pucharach

0

@Eto'o9 R10 możliwe że są jakieś dodatkowe kary. Gdyby to się wiązało tylko z nie przyznaniem punktów, to by drużyny pod koniec sezonu mogły wybierać czy jechać na jakiś mecz czy lepiej odpuścić

1

@marcin62 myślałem, że Polki nie mają owłosionych pleców

0

@Criss18Barca nikt nie chce oglądać tych meczów z Trondheim i innymi Broendby czy Jagiellonia czy coś tam, jak dla mnie to mogliby zrobić dla tych cienkich drużyn odzielną ligę europejską albo puchar i w nagrodę za zwycięstwo dołączają w kolejnym roku do LM

2

@LukaszFan a w lidze go też nie oglądałeś?

3

@Mitch_Atleta to tak jakby go do Republiki zaprosili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?